Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@gaelo

59zl za przejście na najniższy pakiet było zawsze naliczane (spójrz w regulamin)

 

co do samego przedłuzania umów, to faktycznie jest gorzej niż było, nie pozostaje nic innego jak zmniejszyc pakiet i placic mniej ;)

 

troche dziwie się że ludzie twierdzą że nie można w trakcie umowy na czas określony zmienic pakietu na niższy/wyższy, ja dotąd zawsze mogłem i nie było z tym problemów...

tj. bralem Komfort za 50% a po okresie promocji schodzilem na Podstawowy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytając to wszystko dochodzę do wniosku, że gdyby jutro była promocja iż rozdają cyfrę na 2 lata za darmo w pełnym pakiecie to i tak by było źle :D Pomyślcie iż jeżeli kogoś nie stać to ma za oknem lub na stryszku antenę siatkową :) po to są pakiety by każdy mógł wybrać taki na jaki pozwala jego portwel :) Myślę iż mamy w czym wybierać w tym kraju :) każdy powinien coś sobie dobrać a nie marudzić :) A jak ktoś chce mieć najwyższe pakiety to niech zacznie myśleć o zmianie pracy by go było stać :) Telewizja cyfrowa nie jest podstawową potrzebą człowieka by żyć :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam kloledzy ze Cyfra+ na chama zaczyna napedzac klientów konkurencji.Dla mnie to z lekka szokujace jest no ale cóz.W ''N'' za 99 zł masz cała ich oferte (owszem brak Canal+) i uśredniajac biorac multiroom wychodzi 110 zł na miesiac.Cena aktywacji jest na dekodery jest identyczna jak w Cyfrze+ 99 zł od dekodera do multiroomu.Na plus jest tez to ze nie musisz biegac co 6 godzin z karta od dekodera i masz pełan dostep do głownego dekodera czyli dysku.Naprawde jesli mi nie zaproponuja nic ciekawego to zegnam sie z Cyfra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym wysłałem w końcu wypowiedzenia, bo czuję że po raz pierwszy nie dogadam się z tymi "konsultantami" na infolinii.

Najbardziej zabawne w tym wszystkim jest jednak, że ja nie chcę odchodzić z Cyfry+, bo na ogół byłem zawsze raczej zadowolonym abonentem zarówno z oferty programowej jak i cen. Niestety nie mogę przebić się przez ten mur umów długoterminowych i trochę podstawiony pod ścianą zaczynam nawet rozważać jakieś TNK + Multipakiet C+ bo tam jest umowa na 13mc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.12.10 Wypowiedzenie wysłane, nikt nie dzwonił. Interesuje mnie Kompakt HD + C+HD, ale nie chcę płacić za wynajem pvr. Jest szansa na dostanie tego ?? Oczywiście z rabatem Np. 50% na 8 miesięcy. W tej chwili mam internet z dialoga i proponują mi tv telewizję - pakiet domowy z C+ za 30 zł. Oferta bardzo dobra ale bez hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,przedłużyłem

Umowa na 19 miesiecy

Kompakt hd -7 miesięcy 50%

Canal+hd -8 miesięcy za 19,95 potem możliwość rezygnacji

pvr 250 przez 18 miesiecy free,ostatni miesiąc płatny

To ile miesicznie bedziesz płacić przez 8 miesięcy za cała opcje? a przez reszte umowy jaka kwota?

przez pierwsze 7 miesiecy chyba 48 zl a potem mogę zrezygnowac z canal+hd

jesli zrezygnuje z canal+hd to tylko za sam kompakt hd bo pvr gratis przez 18 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak mnie wzięło i znowu zadzwoniłem a efekt jeszcze gorszy niż wcześniej! Po pierwsze konsultant wydawał się znudzony i musiałem prosić się go o szczegóły umowy /ile będę płacił teraz a ile później itd/; po drugie warunki które mi przedstawił były inne niż te 2 dni temu - 2 dni temu gość oferował mi rabat 50% na C+ przez 8 miesięcy + rabat 100% na opcję HD w C+ czyli miesięcznie 17 zł z groszami; dziś zaś inny gość stwierdził że nie rozdzielają już opcji HD w C+ i zaproponował rabat 50% za 19,90 na 8mc /najlepsze jest to że ja każdą rozmowę z C+ nagrywam i nawet chciałem mu puścić co gość mi wcześniej oferował ale ten nawet nie chciał słuchać - jak to powiedział - oferty ciągle się zmieniają - a jak się zapytałem o ewentualną lepszą ofertę w najbliższym czasie to jednak stwierdził że oferty się nie zmienią - gadaj z głupim.../.

Poza tym znalazłem na stronie Centrum Cyfra Plus ofertę przedłużającą u dystrybutora, gdzie oferują C+ HD do końca sierpnia 2011 za 14,95 - na infolinii zaś 19,90 - czy oferty nie powinny być jednakowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. PVR-y są już za free dla przedłużających.Do mnie wczoraj pani dzwoniła i po za ofertą jaką dla mnie mają dorzuciła darmowy wynajem na cały okres trwania umowy :D

a jakie dali Tobie pozostałe warunki oprócz darmowego PVR (pakiet ,koszt itd) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej cenie to stałe zobowiązanie na Canal+ HD.Też własnie myślę o takim układzie -KompaktHD 54,90 +Canal+HD 29,9=83,90!! To co jest wyżej (Optimum +HD ) mam w "N" .Dziwna sprawa z tym PVR.Mi póki co oferują za 15 PLN.Chyba jednak warto wysłać wypowiedzenie.I pomyśleć że rok temu przy umowie 13 msc Prestiżowy był 9 miesięcy za 50% a bez darmowego PVR 11 miesięcy za free...

A tak przy okazji:czy można wybrać paket Optimum +kanały HD z Kompakt HD (te 4 )??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiem szczerze, że nie rozumiem trochę ich działań, bo mi pomimo 4 rozmów (umowa do końca stycznia i pakiet Prestiż HD+) nie chcą dać PVR za free twierdząc ,że nie ma takiej możliwości (promocji) nawet dział utrzymania umów nie daje się przekonać i chcą 15zł przez 12 m-cy i 20zł za pozostałe 7 (umowa na 19 m-cy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...