Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo że nie, staż na pewno ma znaczenie. A gdybym się namyślił jednak na podstawowy+ za 34,90zł to można tam do nich zadzwonić i wybrać tą ofertę? Zastanawiam się jeszcze czy nie wysłać wypowiedzenia umowy, może to pomóc w zbiciu ceny pakietu lub wynegocjowaniu czegoś extra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonił miły gość z cyfry,powiedział że w tej chwili włącza mi pakiet HBO+ kanały Filmbox w promocyjnej cenie 1 zł dziennie.Oczywiście odmówiłem mówiąc że mało atrakcyjna propozycja,na to pan zaproponował sierpień gratis a od września do końca roku 14,95 mam się zastanowić, wg mnie niezła oferta,a wy co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to już w tym watku, że HBO jest proponowane albo na 4 miesiące za 14,95 albo na 6 miesięcy za 19,90 zł. Ale zawsze to się odbywa tak, że konsultant zawsze dzwoni z propozycja HBO za 29,90 zł. Można wynegocjować ww.oferty, ale nie zawsze jak się okazuje. Zależy jaki konsultant :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że zrobili taką promocję, bo im nie schodził Cinemax. Nikt nie chciał za taką kasę kanałów, na których premier jest dużo mniej niż na C+ i HBO. Myślę, że promocja jest także dla obecnych abonentów. Jeżeli liczą na większe przychody z Cinemaxa, to muszą to udostępnić obecnym abonentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...