Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie

Jestem tu nowy i proszę o pomoc i mam pytanie

Co mam zrobić kończy mi się umowa Za abonament z dekoderę 11lat stary płacę 74 zl nie mam hbo ani canału+

Powyzej widze kolega dostał za 73 zł fajny pakiet

Ja zadzwoniłem do biura abonamenta a facet mi wyliczył ten sam pakiet co ma kolega za prawie 100 zł

Zrezygnować i czekać do grudnia

Za odpisanie serdecznie dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kończy mu się umowa na czas określony, to okres wypowiedzenia liczy się miesiąc, a nie trzy miesiące, jeżeli umowa jest na czas nieokreślony to trzy miesiące.

@franus1 wyślij rezygnacje i czekaj na ostatni miesiąc wypowiedzenia umowy, jeżeli nie zadzwonią sami, to zadzwoń na numer który ci przyślą w potwierdzeniu rezygnacji. Powinieneś utargować Komfortowy i canal +, pakiet HD między 64,85 a 73 zł. Oczywiście wypożyczenie dekodera za darmo przez cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pani zadzwoniła do mnie z ofertą HBO za 29,90zl tylko że do końca miesiąca za darmo.Interes jak [beep]a tym bardziej że do końca czerwca jest 9 dni.Coś też wspomniała że jak nie obejrzę 5 premier to mi wyłączony :) ciekawe jak to sprawdzi.

 

Czy ktoś też miał taki telefon dziś albo wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

I mnie ostatnio spotkała nachalna promocja Canał+/HBO za 29,90. niby nic.. jednak umowa kończy mi się dokładnie pod koniec sierpnia, a owa konsultantka na siłę wmawiała mi, że umowa skończy mi się po okresie promocyjnym wmawianej mi promocji. Przysłowiowa lampa w głowie zaświeciła.. Zadzwoniłem więc na infolinię i utwierdzono mnie w tym, iż umowę mam do końca sierpnia, przełączono mnie do działu utrzymań i zaoferowano:

- komfortowy+ - 44,90 zł

- Canal+ - 19,90 zł

- Canał+ HD - 4,00 zł

- HD mix - 17,00 zł

łącznie zapłaciłbym 85,80 zł - umowa na 18 miesięcy, aktualnie korzystam z komfortowego+ płacąc 56 zł

Po licznych tutaj postach utwierdzam się w przekonaniu, by wysyłać wypowiedzenie i zaczekać na kolejne propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum, czytam Was od dawna, ale dopiero dziś się zarejestrowałem. Ja jestem w podobnej sytuacji jak DJK umowa do końca lipca, wypowiedziana listownie i wczoraj dostałem pierwszą propozycję - niestety dużo gorszą:

 

podstawowy+ z C+ - łącznie ok 50 zł

HD Mix - zrabatowane do 17,50

Pace PVR - 20 zł (pierwsze 6 miesięcy bez opłat)

umowa na 18 miesięcy

 

Podziękowałem pani grzecznie mówiąc, że to trochę za dużo jak dla mnie, pani obiecała dzwonić jak będą mieli lepszą ofertę. Na razie więc czekam. Przy takiej ofercie jak DJK długo bym się nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK w wersji SD mam, ale niestety potrzebuję MiniMini dla dziecka, a C+ dla siebie (liga polska). Po 8 latach ciężko by mi było stracić całą rundę. Jak nie przedłużę umowy to moje wypowiedzenie wejdzie w życie i pozostanie mi kupno karty prepaid od Cyfry za 486 zł na te pół roku. Nie sądzę by w grudniu omawiany pakiet można było dostać dużo poniżej 50 zł. Prosty rachunek mówi więc, że umowa na poziomie 55-60 zł będzie dla mnie opłacalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich serdecznie postanowiłem zmienić sobie abonament z komfortowego opcja canal plus filmbox za + Hbo przez 3 miesiące za 19.90 łącznie wychodzi 77.80. na abonament prestiżowy hd+ cena jaką mi zaproponowali 100 zł do konca umowy tj 30 czerwca 2010 czy według was opłaca się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jaką mi zaproponowali 100 zł do konca umowy tj 30 czerwca 2010 czy według was opłaca się?

 

30 czerwca 2010 jest za 8 dni, więc przypadkiem czegoś nie przekręciłeś?

Domyślam się, że chodzi o przedłużenie umowy. 100zł/mies za Prestiżowy HD+ z PVR HD jest ceną atrakcyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przedłużam jeszcze abonamentu ponieważ mam do 30 czerwca 2011 zapytałem ich o zmiane na wyzszy pakiet tj prestiżowy hd + i dostałem odpowiedź "Odpowiadając na e mail uprzejmie informuję, że warunki kontynuowania kontraktu zostały ustalone do 30 czerwca 2011 roku.

 

W przypadku zmiany oferty programowej na Prestiżowy HD+ opłata wyniosłaby 100 zł ( standardowa opłata 168 zł 90 gr).

 

Jeżeli byłby Pan zainteresowany zmianą proszę o informację zwrotną lub kontakt z infolinią."

 

Zapytałem jeszcze czy dadzą do tego HBO digital czekam na odpowiedź i co o tym sądzicie??

postanowiłem zmienić na abonament prestiżowy hd+ cena jaką mi zaproponowali 100 zł do konca umowy tj 30 czerwca 2010

To długo się nie nacieszysz nowym pakietem - 30 czerwca 2010 r. już niebawem ;-)

Pomyliłem sie do 30 czerwca 2011 r. co o tym sądzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arek2003 jak pisałem kilka stron wcześniej mi zaproponowali 105 zł za prestiż hd+ plus dekoder gratis na 13 miechów. Za 99 zł oferowali bez HD. Przy przedłużaniu umowy więcej nie dało się ugrać, ale może Tobie przy zmianie na wyższy pakiet akurat te 100 zł zaproponowali, chociaż jakoś z tych słów nie wynika, że to ma być 100 zł miesięcznie abonamentu. Mi wychodzi jednorazowa opłata 100 zł za zmianę pakietu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arek2003 jak pisałem kilka stron wcześniej mi zaproponowali 105 zł za prestiż hd+ plus dekoder gratis na 13 miechów. Za 99 zł oferowali bez HD. Przy przedłużaniu umowy więcej nie dało się ugrać, ale może Tobie przy zmianie na wyższy pakiet akurat te 100 zł zaproponowali, chociaż jakoś z tych słów nie wynika, że to ma być 100 zł miesięcznie abonamentu. Mi wychodzi jednorazowa opłata 100 zł za zmianę pakietu ;-)

 

Telefonicznie teraz mi oferowała do listopada 100zl a do czerwca 2011 110zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nieudanych próbach wywalczenia Prestiżowego HD za 119zł postanowiłem zaczekać aż sami zadzwonią. I zadzwonili... Pierwsza oferta przed południem 119 zł umowa na 13 miesięcy, dekoder PVR za darmo. Postanowiłem się skonsultować z drugą połową;) Po południu drugi telefon od Cyfry i już tak różowo nie było. Prestiżowy HD za 119 zł dekoder za 20 zł i umowa na 18 miesięcy;( Powiedziałem że się zastanowię. Da się teraz wyciągnąć coś więcej niż ta pierwsza propozycja???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...