Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK. Załóżmy, że chciałbym CANAL+HD i (6zł) i HD MIX (24,90zł) - wg oferty z cennika. No i dekoder np. PACE PVR HD za 20zł dzierżawa. Razem 50,90.

Czy jest szansa coś urwać z tej kwoty ?

Czy ceny, które podałem są "standardowe" ?

 

żeby mieć C+ HD trzeba mieć pakiet C+

ale można ugrać 20 zł. na dzierżawie PACE za 0 zł. przez cały okres umowy, jakby nie kalkulować za podstawowy z bajerami 50 zł. będziesz płacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniła do mnie konsultantka cyfry + proponując warunki przedłużenia umowy . Umowę podpisywałem na 13 miesięcy przy stałej cenie 38 zł za komfortowy + , natomiast konsultant proponował najpierw 50 % rabatu na ten pakiet przez 4 miesiące przy umowie na 18 miesięcy , po krótkich negocjacjach 44,90 za komfort , stała cena do końca umowy , natomiast nie mówiła na jaki okres czasu umowa , ja zapomniałem zapytać , wziąłem propozycje na przemyślenie i teraz pytanie , czy da się wynegocjować coś lepszego ? tj. opcje premium na kilka miesięcy gratis bądź komfort+ c+ za 49,90 , czy może lepiej poczekać i wysłać wypowiedzenie ? (umowa podpisana w czerwcu , kończy się w lipcu ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w kwestii HBO za 9,90. Próbowałem wszelkich możliwych sposobów i za każdym razem sprawa była jasno przedstawiona - można tylko za 19,90 na 6 miesięcy.

Mojemu bratu zaproponowali i za 14,90 i to jest chyba najmniejsza cena ; 9,90 nie istnieje moze ktos ugral albo sciemnia z ta cena ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dzwoniła dzisiaj do mnie miła Pani z C+ z propozycją przedłużenia umowy, która kończy się w sierpniu... Obecnie korzystam z promocji z wakacji ubiegłego roku, za powitalny+ i paczkę Canal+ płacę 39.84 zł/msc.

Zaproponowano mi umowę 18 miesięczną, gdzie przez 3 miesiące miałbym 50%, a później normalna stawka, więc ok. 50 zł. Oczywiście od razu podziękowałem i pojawiła się następna oferta Powitalny+ i Canal+ za niecałe 35 zł na 18 msc. Pytałem o wyższy pakiet to podstawowy i C+ miałbym za 49,90 zł...

To był pierwszy telefon, wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem.

Co mogę ugrać? Jakieś 55 zł za Podstawowy, C+ i jakieś kanały HD i dekoder HD mógłbym dać... Da radę dostać taką ofertę czy raczej jest to nieosiągalne?

Ew. mógłbym zostać przy Powitalnym i C+, gdyż tylko dla Canalu+ podpisałem umowę z Cyfrą, tylko jaką najlepszą zniżkę mógłbym dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pakiet Komfortowy + z dodatkami C+ i C+ HD, zależy mi, żeby na mundial mieć TVP HD, czy da się to jakoś tanio dostać? Albo czy można zamówić HD Mix na jeden miesiąc i potem zrezygnować? Dekoder HD odebrałem tydzień temu, wtedy też zamówiłem C+ HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oczywiście kończy mi się umowa i tak się zastanawiam czy możliwe byłoby posiadanie pakietu prestiżowego HD do kwoty 100 zł z umową na 13 m-cy i o zł za najem sprzętu (z nagrywarką )Jak myślicie ? Nadmieniam ,że pierwszy tel z BOKu to była kpina:) Ale taką mają pracę .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj podpisałem (po wcześniejszym wysłaniu rezygnacji z Prestiżowego HD+)

Prestiżowy+ - 105,63 zł

HD Premium - gratis

5 x HD - gratis (dzisiaj zamieniłem na MIX HD - za 8,00) - promo tylko na 8 miesięcy

PVR - gratis

Umowa na 13 miesięcy

 

Tak więc całość wynosi 113,63

Konsultant sam zadzwonił, więc wziąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchajcie: mam szansę wynegocjować to co kilka stron temu było opisane?

Tj. Pakiet Podstawowy+ za 30,03, Canal+ za 20,93, dekoder Pace gratis, 5xHD gratis i C+HD gratis przy umowie na 13 msc, chociaż jeśli byłoby 18 to nie miałbym nic przeciwko. Razem wychodzi 50,96 zł/msc i to by mnie interesowało...

 

Ogólnie jestem zainteresowany opcjami HD, jeśli nie da rady nic ugrać za podobną cenę to wezmę N za 54/msc lub ew. tnk hd.

 

Poprzednio miałem Powitalny+ i Canal+ za 39,84 na 13 msc i dekoder Strong wykupiony na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...