Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dzisiaj mam ostatni dzien wypowiedzenia i ciagle sie waham czcy przystac na propozycje Cyfry. Brzmi ona tak jak jedna z przedstawionych tu juz kilka stron temu - podstawowy + c+ + 5x hd + c+hd +pvr za niecale 51 zotych na 13 miesiecy. Co ciekawe byla to pierwsza propozycja i teraz dzwonia sie tylko zapytac czy juz sie zdecydowalem. Chcialbym jeszcze cos wydusic, no chociaz okres 18 miesieczny zeby kolejne wypowiedzenie miec kolo swiat. A moze jeszcze 2 kanaly z Hd mixa... Jest jakas szansa czy juz sie wypruli i biore albo sajonara ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kończył mi się 5-miesięczny okres bezpłatnego HBO (w ramach grudniowej promocji); zadzwoniłem i chciałem aby na pozostałe 12 m-cy opłata była 19,9; powiedziano mi że nie ma takiej możliwości i zaproponowano mi paczkę hbo przez 4 m-ce z 50% upustem - może nie powala ale zawsze coś a za 3 m-ce trzeba będzie znowu powalczyć i jakąś zniżkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam umowę na czas nieokreślony.

Dostałem od dystrybutora (lubie człowieka, wolę iść do niego niż dzwonić do C+ ?) następującą ofertę. Czy możecie mi powiedzieć, czy dzwoniąc uzyskałbym coś więcej, czy może powinienem go dusić o więcej ?

 

Podstawowy+ oraz pakiet Canal+ (teraz mam komfortowy, ale nie widzę dużej różnicy w tych kanałach, które akurat oglądam)

PVR HD Pace (6 miesięcy bez opłat, potem 20zł/miesiąc)

 

całość: 59,80zł (bez pace)

 

Wiem, że to to samo co na stronie, być może dostanę jeden kanał HD w cenie (bo z tego co wiem, nie można otrzymać Pace, jak się nie ma żadnych kanałów HD)

Na kanałach HD mi tak bardzo nie zależy (bo akurat mam LCD Philips HDready), bardziej zależy mi na PVR.

 

Jutro się tam wybieram. Pewnie najlepszym wyjściem byłoby wypowiedzenie umowy i liczenie na coś więcej, ale tak jak mówiłem, być może znajomość z dystrybutorem mogłaby doprowadzić do lepszej oferty. Pytam was, bo być może wtedy idąc do niego będę wiedzieć, jaki on ma pole manewru.

 

Pozdro,

Qlex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna promocja jest dla tych co mają 2 platformy na pakiet powitalny+. Ja mam N i wczoraj podpisalem aneks z cyfrą na pakiet powiatalny+ w stałej cenie 9,95 na 18miesięcy (upust 50% na 18 miesięcy). Pozdrawiam

 

Możecie napisać coś więcej?

Mi aktualnie proponują, w trakcie wypowiadania:

- Komfortowy + pakiet C+ (z HD)

- PVR

cena 89 zł.

 

- Podstawowy + pakiet C+ (z HD)

- PVR

cena 70 zł.

 

...normalnie śmiech, ale twardo powiedziałem, że rezygnuje, bo mam jeszcze N (Pan z BOK kazał się wstrzymać i czekać na telefon) mój max za tego pierwszego mixa to 50 zł (ewentualnie opcja 2), umowa na 13 m-cy, stała cena do końca umowy;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiesz, że masz umowę z innym operatorem, a nikt tego nie sprawdza, to możesz dostać powitalny z 50% rabatem na 18mc.

 

O komforcie z c+ za 50zł możesz zapomnieć.

 

Jak byś miał złożone wypowiedzenie i ostatni mc umowy, to w najlepszym wypadku dostałbyś umowę na 13mc z 30% rabatem na pakiet podst/komf i na c+ do tego gratis 5xHD i c+ HD i PVR,

Czyli przy podstawowym byłoby 50.96 a przy komfortowym 65.66.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mścisław a nie wież nic o nowych kanałach

 

Wiem tylko, że ma być BBC HD, ale nikt nie wie kiedy, może to potrwać nawet kilka tygodni.

 

 

A jak to w końcu jest z możliwością wzięcia do pakietu podstawowego hd mixa lub np. 2xEurosport HD. Będą wtedy te wszystkie kanały, czy tylko te, które w wersji SD są w podstawowym?

 

5xHD można, wtedy Eurosport 2 i Animal Planet masz w podstawowym, to i mix chyba przejdzie. Ale nie sprawdzałem, bo wszyscy biorą 5xHD jak jest darmo, a jak trzeba płacić, to rzadko kto bierze cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to w końcu jest z możliwością wzięcia do pakietu podstawowego hd mixa lub np. 2xEurosport HD. Będą wtedy te wszystkie kanały, czy tylko te, które w wersji SD są w podstawowym?

 

Ponoc nie trzeba miec SD do HD, jest to niezalezne. Mi do komfortowego nie chcieli dac Hdmixa, ale z tego co pisza tu na forum nie ma opcji by go dostac do czegokolwiek gratis. Najlepszy wariant to doplata 8zl/m do 5xhd gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mścisław i wszyscy:

czyli generalnie do ceny, która widoczna jest na stronie, jeśli pójdę do dystrybutora, mogę liczyć na 30% rabatu na kanały HD?

A co z Pace, czy tylko 6 miesięcy gratis a potem 20zł? Nie można liczyć na więcej, chociażby 10zł/mies ?

 

Czy ten Pace będzie dobrze odbierał kanały SD (większość to jednak SD), przy użyciu HDMI i Philipsa LCD HD-Ready ?

 

pzdr

Qlex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozumiem czemu upierasz się przy dystrybutorze skoro dekoder pvr możesz mieć za darmo. Zadzwoń do działu przedłużeń i zapytaj co ci oferują.

A co do jakości odbioru to w porównaniu ze strongiem, którego miałem wcześniej, dużo lepsza głębia kolorów, ale to zapewne dzięki HDMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez telefon możesz mieć przez cały okres umowy za darmo dekoder. Ja mam tak w podstawowym. Umowę chcieli mi dać na 13 ale ja wziąłem na 18 ze względu na to że kończy się ona w listopadzie, czyli więcej uzyskam przy nasŧepnym przedłużeniu niż w środku lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PACE przez telefon można wynegocjować za darmo na cały czas umowy (potwierdzone).

Co do umowy "w środku lata" to konsultant przedwczoraj zaproponował mi podpisanie umowy na 18, argumentując, że lepiej dla mnie, bo ta skończy się w "dobrym okresie promocyjnym", na co odparłem, że nawet jak mi sie będzie kończyła umowa w marcu, to bedę mógł ją podpisać w grudniu, ponieważ nie raz już tak podpisywaliście, odparł - "no niby tak" ;)

 

btw. cały czas czekam, na lepszą ofertę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...