Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak masz umowę do 06/2010 wypowiedzenie wyślij z datą 1.06.2010

pod koniec Maja :)

 

Pozdrawiam i służę dalszą pomocą

 

Dzieki, tresc sie przyda, tylko interesuje mnie czy nie daloby sie tego na fax puscic?

 

I wlanie jak to jest z ta data? Chyba zeby bylo te miesiac przed zakonczeniem to wlasnie nie moze byc z data tego samego miesiac w ktorym konczy sie umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co to zależy od nich czy polepszą mi ofertę czyli czy babka ktora odbierze będzie miała dobry humor tak.. Nie chcę płacić więcej niż teraz a płacę ok 78 za Podstawowy+ C+ .. I dekoder HD by mi się przydał fajnie też pakiet Komfortowy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podpisałem, nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale...

Na takich warunkach jak wcześniej, tj:

18 miesięcy za 30,03 zł

dekoder HD PVR Pace

no i te 5 kanałów HD

Trochę żal bo wczoraj dostawałem 2 miesiące Canal + a teraz tylko do końca maja. Pocieszcie mnie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie po 3 telefonie udało się dostać

 

Prestiżowy HD+ za 119 zł + wymiana philipsa pvr na pace 500GB z darmową dzierżwą przez cały okres 18 miesięcy. Wcześniej nie chcieli mi tego dać :) Mimo, że pytałem o to dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca maja, wyslalem wypowiedzenie z datą 31 kwietnia. Dziś dostałem rachunek za maj (to rozumiem), ale tez za czerwiec! To znaczy ze nie mają mojego wypowiedzenia czy coś innego się stalo (np. wydruki poszly zanim zarejestrowali wypowiedzenie)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaq ---JESLI MASZ UMOWE DO KONCA MAJA TRZEBA BYLO WYSLAC WYPOWIEDZENIE 3 MIESIECZNE , JA TAK ZROBILEM , MI TEZ KONCZYLA SIE UMOWA 31 MAJA , WYPOWIEDZENIE WYSLALEM JUZ Z KONCEM LUTEGO, ZA PRZEDLUZENIE DOSTALEM UMOWE NA 13 MIESIECY PAKIET PRESTIZOWY + HD ZA 119,90 + DEKODER PVR PEACE 500G BEZ OPLAT :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wypowiedzenie wysłałeś 31 kwietnia to zrobiłeś to niestety kilka dni za późno, bo wypowiedzenie dotarło do C+ dopiero w maju. W takim wypadku umowa zostanie rozwiązana dopiero na koniec miesiąca następującego po ostatnim miesiącu okresu minimalnego, czyli na koniec czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a wiele osób na tym forum twierdzi, że decyduje data stempla. Więc jak jest w rzeczywistosci? To ważne bo nie wiem czy juz ich nękać o dobrą oferte przedluzeniową czy jeszcze poczekać. A nie chcialbym miec 1 czerwca ciemnosci w TV... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja która otrzymałem:

Podstawowy + canal +

5 HD + Canal + HD

Dekoder pace 500GB za 20zl jednorazowej oplaty

Umowa na 13 mc(wolalbym na 18)

Za to wszystko 51 zl

Jaka jest wasza opinia??Mi sie wydaje ze to calkiem ok oferta....

Sadze ze dobre warunki tylko pamietaj ze nowe kanaly ktore dodaja trafiaja zazwyczaj do komfortowego a jaka byla roznica w cenie za pakiet wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a wiele osób na tym forum twierdzi, że decyduje data stempla. Więc jak jest w rzeczywistosci? To ważne bo nie wiem czy juz ich nękać o dobrą oferte przedluzeniową czy jeszcze poczekać. A nie chcialbym miec 1 czerwca ciemnosci w TV... :roll:

Liczy się data wpłynięcia pisma do operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja która otrzymałem:

Podstawowy + canal +

5 HD + Canal + HD

Dekoder pace 500GB za 20zl jednorazowej oplaty

Umowa na 13 mc(wolalbym na 18)

Za to wszystko 51 zl

Jaka jest wasza opinia??Mi sie wydaje ze to calkiem ok oferta....

Sadze ze dobre warunki tylko pamietaj ze nowe kanaly ktore dodaja trafiaja zazwyczaj do komfortowego a jaka byla roznica w cenie za pakiet wyzej

 

Z Komfortowym kosztuje 65zł , więc otrzymał bardzo dobrą ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanko. Co można dziś uzyskać od Cyfry za 70,80 zł przy przedłużeniu umowy. Taką cenę otrzymałem za to co chciałem i co oglądam, ale teraz mam pewne wątpliwości ;) mam umowę na 13 mieś, prv Pace bez opłat, Komfortowy + z Canal + i C+ hd... jeszcze jedno - jest szansa na samo hbo hd, a jeżeli nie to przy moim pakiecie jaką cenę mogę wynegocjować za opcję hbo ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9,90 plus 3 zł to już coś jak dla mnie...nie jestem [beep]y ;) zadzwonię, może się uda...zawsze mogę jeszcze przed upływem 10 dni zrezygnować ze wszystkiego ;)

 

ps. acha, i dzięki za słowa pocieszenia, że cena moja jest przyzwoita w stosunku do oferty ;) też tak myślałem, bo początkowo oferowano mi za to samo 85 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...