Skocz do zawartości

Republika i Telewizja Republika


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za fajne zdjęcia. Widzicie tą kwaśną minę pana z TVNu za Schetyną? Chyba wystraszył sie konkurencji :lol2:

 

Ja bym stawiał na to, że się przeraził widząc ich XX wieczny sprzęt ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, że filmiki TV Republiki na Youtube mają od 1.000 do ok. 10.000 wyświetleń można spodziewać się niezłego wyniku na początek. Jeżeli już testy mają takie statystyki, to biorąc pod uwagę, że docelowe nadawanie zawsze ma o niebo lepsze wyniki mozna sobie wyobrazić jakie to będą liczby ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol odpowiem tak: Czego spodziewać się po telewizji robionej takimi środkami jakimi jest robiona, zespół też jest dość młody,niedoświadczony. Ale podejrzewam,że poziom techniczny nie będzie dla odbiorców tej stacji najważniejszy. To co Ty nazywasz profesjonalizmem , ja nazywam opakowaniem,wiem,że dla Ciebie i forum media2 to jest rzecz najważniejsza i potraficie o głupim logotypie pisać godzinami , dla mnie najważniejsza jest jednak zawartość opakowania ,a nie jego opakowanie. Zawartość TV Republiki nie mogę na razie ocenić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego spodziewać się po telewizji robionej takimi środkami jakimi jest robiona, zespół też jest dość młody,niedoświadczony.

Taaa... Młody, zespół jest pół na pół, technicy to starzy wyjadacze. Ciągle wymądrzający się dyrektor i główna ekipa. Jedynie operatorzy i dziennikarze są młodzi.

Środki są masakrycznie niskie chyba, ogółem zainwestowali w sprzęt dość tani, ale sprawdzony. Cała reżyserka pracuje w SD, ale jest możliwość produkcji w HD.

 

Ogółem tak sądzę, że TV Republika, a raczej ludzie (Ci starzy wyjadacze nie chcą młodych ludzi, z ambicjami do pracy i robienia kariery) bo byśmy odebrali im pracę. Z kolegą zostaliśmy potraktowani jako byle kto. Mimo, że kolega produkował sporo w TVP Szczecin, TVN i Religia.tv i ma wykształcenie producenckie, a ja pracuję w kilku lokalnych telewizjach jako technik i nie, bo już ekipę skompletowaną mają. A płace wcale małe nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie za późno się zgłosiliście, bo jak faktycznie ekipę mają skompletowaną to nie mają ruchu w żadną stronę, szczególnie przy niskich funduszach. Przecież nie będą zwalniać tych, którzy zostali niedawno zatrudnieni.

 

No ale taka jest prawda. Mam mówić, że TV Republika jest w pełni profesjonalna skoro jeszcze tego nie pokazali? Tylko Wy potraficie znaleźć plusy czegoś czego jeszcze nie ma...

 

Tylko ty potrafisz krytykować stację, która jeszcze nie wystartowała. I nie tłumacz się, że internetowe testy, czy coś. Jak miał startować Stars.tv to m.in. po mnie jechałeś za to, że byłem przekonany, że dokładnie taka sama ekipa, która robiła Next Music nie zrobi dobrego kanału muzycznego, a takim był dla mnie Next Music.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Ty nazywasz profesjonalizmem , ja nazywam opakowaniem,wiem,że dla Ciebie i forum media2 to jest rzecz najważniejsza i potraficie o głupim logotypie pisać godzinami , dla mnie najważniejsza jest jednak zawartość opakowania ,a nie jego opakowanie./.

To co ja nazywam profesjonalizmem to ogół: zawartość + wykonanie, czyli opakowanie oraz to, co się w nim zawiera. Na YT są nie tylko wycinki z próbnych rozmów w studio, ale także materiały przygotowane przez dziennikarzy - patrząc na ich tematykę i kiepski dobór materiałów dodatkowych (m.in. fragmentów wieczorynek) śmiem powątpiewać w wyobraźnię jej dziennikarzy. A o logotypie na forum M2 potrafimy rozmawiać nie dłużej, niż Wy o sukcesie TV Republika, która jeszcze nie wystartowała :)

 

Tylko ty potrafisz krytykować stację, która jeszcze nie wystartowała. I nie tłumacz się, że internetowe testy, czy coś. Jak miał startować Stars.tv to m.in. po mnie jechałeś za to, że byłem przekonany, że dokładnie taka sama ekipa, która robiła Next Music nie zrobi dobrego kanału muzycznego, a takim był dla mnie Next Music.

Dość źle to kojarzysz. Jak dobrze pamiętam, bardzo podniecił Cię (i nie tylko Ciebie) start Stars.tv, zacząłeś rzucać określeniami typu "lajkowanie" stacji nie znając jej oferty, już była waszą ulubioną, jakby świat nie istniał poza telewizorem, a tylko raptem usłyszałeś o Mariuszu, który został jej dyrektorem programowym. Jeśli już przyrównujesz do tamtych "czasów", to uczepiłem się jedynie ludzi, a nie samej stacji - nie znajdziesz ani jednego zdania z napisanego przeze mnie, w którym skrytykowałem Stars.tv. Za to TV Republika objeżdżam za publikowane materiały, bo skoro chcą być telewizją płatną, to raczej będę miał prawo wymagać od nich profesjonalizmu, bo nawet jeśli nie wywalczą oddzielnego pakietu dla siebie (5zł miesięcznie), to mogą żądać od operatorów opłat od gniazdka - głupia Vectra niestety na takie bzdety może przystać i co wtedy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. A ze brzydkie manipulacje w beznadziejnej jakości kto normalny zapłaci?

 

Piotr_Szczecin: No ta kamera to właśnie jest poziom mobilnego korespondenta zagranicznego, albo porzadnego nagrywacza wesel ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ws6trzymałbym się z takimi ocenami, zobaczymy jak będzie dalej. Zresztą dla mnie myślenie o TV Republika jest błędne. Czy fakt,że oglądam Polsat,TVP czy TVN czy inną stację oznacza,że odpowiada mi ich cała ramówka?? Powiem,że nie odpowiada mi 90% ramówki tych programów. Tutaj też jestem jakoś dziwnie spokojny, że jak będę widział np. panią Kanię to przełączę kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka TV Republiki coraz bardziej sprecyzowana

http://wpolityce.pl/artykuly/50676-wild ... -za-czesto

Co do zarzutu gadających głów to słuszna opinia pana Wildsteina. Popatrzmy na inne stacje: Polsat News: Wiadomości i rozmowy przez cały dzień, później pasmo "To był dzień", Tak czy Nie, Wydarzenia,opinie komentarze" itp. Wszystko to jest gadająca głowa czy to prowadzącego czy jego i jego gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...