Skocz do zawartości

Travel z Astry - nadaje czy nie?


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Travel channel wg.Zmian na Orbicie nadaje chyba już tylko z Siriusa 4,2 E.Jest tam także polska wersja językowa.

 

na tp. 68 (11.778V SR=27500 FEC=3/4) w miejscu kanału Travel Channel jest nadawana niekodowana plansza testowa (163/92/163). Przekaz przeniesiono na satelitę Sirius 2 (4.8°E) na 12.111H SR=27500 FEC=5/6 (2001/2002/2001; PID Audio: 2003 - wersja polska !!!),

 

https://satkurier.pl/?dx-er/&kat=83&id=34610

 

Żródło: Satkurier.pl zmiany na Orbicie-Zmiany na Orbicie z 1.11.2006 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogladalem ten kanal po angielsku z Astry1, a tu prosze! Teraz wiem dlaczego zostal uruchomiony niekodowany przekaz na Siriusie - to byly przenosiny kanalu. Ciekawi mnie fakt po co nadawca zmienil satelite, od lat byl niekodowany i dostepny z tej samej czestotliwosci na Astrze. Ale, mam nadzieje ze ten przekaz ktory jest realizowany teraz z nowej pozycji pozostanie niekodowany i polska fonia tez bedzie FTA.

 

Podobno przekaz Travel zostal odkodowany na Astrze1 na platformie UPC Direct, moze pozostanie juz nie zakodowany :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tak jest niekodowany Travel Channel z UPC ale jest tylko angielska i wegierska fonia. Polskiej fonii niestety nie znajdziesz na Astrze 1. Dziwi mnie fakt, ze Cyfra+ nie chce dodac tego kanalu do oferty w polskiej wersji oczywisice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest niekodowany Travel Channel z UPC ale jest tylko angielska i wegierska fonia. Polskiej fonii niestety nie znajdziesz na Astrze 1. Dziwi mnie fakt, ze Cyfra+ nie chce dodac tego kanalu do oferty w polskiej wersji oczywisice :D

Na moim tunerze jest jeszcze fonia czeska. Ale kodowana, podobnie węgierska. Angielska oczywiście FTA :) Polskiej nie ma (poza tym na starej częstotliwości i tak była kodowana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...