Skocz do zawartości

Czy powinno dojść do rebrandingu Meloradia?


Mati2oo3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jak dobrze wiecie od tych wakacji Meloradio mocno zmodyfikowało playlistę, gra bardzo tanecznie i dynamicznie, nawet w porównaniu do ESKI i MAXXa. Czy waszym zdaniem Meloradio powinno zmienić jingle, logotyp oraz nazwę aby bardziej pasowała do obecnej playlisty i lineru? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak meloradio zmienia playlistę aż tak mocno, to ja nie widzę powodu dla którego mają wogóle nadawać pod obecną nazwą, która nawet w swojej wymowie podpowiada nam, że stacją gra muzykę inną niż np. Eska czy Maxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, playlista Melo ostatnio zmierza i to dość mocno w kierunku Zetki czy nawet takiej starej Planety.

 

Ja totalnie się nie zdziwię, jeśli Eurozet postawi na taki krok. No bo szczerze powiedziawszy - jedyne co z Meloradia zostało to praktycznie tylko dżingle i sama nazwa. A, i jakieś parę audycji może też (w tym Wróżbita Maciej który zapewne dalej się tam pojawia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę że utrzymanie obecnego formatu muzycznego przez Meloradio jest najbardziej prawdopodobne gdyż Agora tak naprawdę potrzebuje uporządkowania formatów muzycznych po przejęciu Eurozetu. Z tego teź względu jak i tego o którym wspomniał @Mati2oo3 powrót formatu Easy Listening raczej nie wchodzi w grę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Poland napisał(a):

Z tego teź względu jak i tego o którym wspomniał @Mati2oo3 powrót formatu Easy Listening raczej nie wchodzi w grę

Z relacji ludzi wynika, że stacja Easy Listening jest potrzebna. Uważam, że scalenie playlisty Antyradia i Rock Radia oraz nowa stacja Easy Listening na falach Rock Radia będzie dobrym pomysłem. W pierwszych latach działalności Meloradia, stacja znacząco różniła się od konkurencji, aktualnie to dynamiczniejsza i taneczniejsza konkurencja dla ESKI i MAXXa. Słuchacze starego Melo zostali potraktowani jak słuchacze Planety w 2013 r. Trzeba przyznać, że ciągłe zmiany w stacjach są efektem opieszałości i braku zaangażowania w radio ze strony Eurozetu w ciągu ostatnich kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, radiofan napisał(a):

A co mają powiedzieć słuchacze Radia ZET Gold?

Przecież stacji z goldami w Polsce jest mnóstwo np. Złote Przeboje czy Radio Plus, oraz planowane VOX Gold. Akurat słuchacze Planety zostali pozostawieni sami sobie, ani MAXX, ani ESKA nie dorównała klimatowi tej stacji. Tak samo jest teraz z Meloradiem czyli złe zarządzanie i powrót do przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne Meloradio jest świetne. 

Dynamiczna, taneczna playlista może bez problemu konkurować z Radiem Eska i RMF MAXX. 

Meloradio w tym momencie gra lepiej niż Eska i RMF MAXX razem wzięte. 

Aż chce się słuchać. 

Mam nadzieję, że nowy format Meloradia utrzyma się na stałe, bo naprawdę jest świetny. 

Edytowane przez Vampi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mati2oo3 napisał(a):

Złote Przeboje czy Radio Plus, oraz planowane VOX Gold. 

Złote przeboje? VOX Gold prawdopodobnie, jeżeli jest planowany (o czym nie ma zbyt dużo informacji) to zapewne będzie czymś innym niż ZET Gold, bo jest już Radio Plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2024 o 07:32, Vampi napisał(a):

Obecne Meloradio jest świetne. 

Dynamiczna, taneczna playlista może bez problemu konkurować z Radiem Eska i RMF MAXX. 

Meloradio w tym momencie gra lepiej niż Eska i RMF MAXX razem wzięte. 

Aż chce się słuchać. 

Mam nadzieję, że nowy format Meloradia utrzyma się na stałe, bo naprawdę jest świetny. 

Według moich informacji są szanse że ten format muzyczny się utrzyma. Z tego co zauważyłem stacja chyba szykuje się do przetasowań w gronie prezenterskim wliczając w to pozyskanie nowych osób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...