Skocz do zawartości

EPG


polarnik29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wątku chciałbym poruszyć jakość tej usługi w Cyfrze. Jako, że szukałem ale nie znalazłem podobnego wątku w tym dziale chciałem napisać, że działanie EPG (przynajmniej na dekoderach Cyfry) jest tragiczne. Niepełne opisy na które trzeba czekać kilkanaście sekund... brak EPG na niektórych kanałach... porównując działanie np. w "n", gdzie działa to błyskawicznie to Cyfra wypada bladziutko niestety. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG w Cyfrze jest i tak lepsze niż w CP, ale zgadzam się, że jest niedopracowane. Czasem trzeba je wielokrotnie włączać i wyłączać przyciskiem Pilot, żeby zadziałał "+". Ponadto nie da się bezpośrednio sprawdzić EPG na TV 4, Eurosporcie, Universalu, Sci Fi, TVP Sport i jeszcze kilku kanałach, trzeba przełączyć na inny kanał aby to zrobić (chociaż w CP było pod tym względem znacznie gorzej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG w dekoderach tej że platformy to tragizm stylistyczny kolory jak na te lata przestarzałe i nie modne ta usługa kiedyś w ogóle nie działa mi to się poprawiło wraz z nowym softem i cud chodzi ale i tak się chowa do n epg tam to jest ładne szybkie i przejrzyste.

 

ale LE CUBE dalej sądzę ,że by się przydał w Polsce :roll:

 

PS: Zainstalowałem Mozzilę 3.6 PL i usuwam Błędy w pisowni :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...