Skocz do zawartości

Nowości HD na Cyfrze


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Super RafiX, nie zauważyłem tematu, dzięki. Lucius coś słyszałeś w sprawie kanałów HD, czy to tylko taki bajer Le Guerna na poprawę nastrojów abonentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę , że Cyfra + w najbliższym czasie z kanałów HD wprowadzi TVN HD. A oni mają dobry kontakt ze sobą. Cyfra z TVN-em :smile:

 

Kontakty swoją drogą, ale na razie nie ma takiej możliwości.

Zresztą a propos TVN HD, to niewielka strata :wink:

Są bardziej wartościowe pozycje na rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Obyś się Lucius sie nie doczekał tego nigdy:-) od miesięcy na HBO jest od 6 do 11 filmów w HD codziennie, zresztą taki kiks się na C+ FilmHd pierwwszy raz pojawił i był to przypadek i też raczej sie juz nie pojawi patrząc w program, co nie zmienia faktu że Canal nadaje mniej filmów w Hd dziennie.(pomijam tu wartość samych filmów - wydaje mi się, że tu plus dla C+) Ps. może coś więcej Lucius napiszesz o nowym programie HD który pojawi się w Cyfrze niebawem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko taki maly przytyk bo badz co badz kanal nazywa sie C+FILM HD... to tak jakby na blue-ray nagrac film w jakosci vhs lub cos w tym rodzaju aczkowliek nie mowie bo na SKY!HD robia podobne numery (aczkolwiek nie do tego stopnia) zdarzy sie ze wlaczasz z rana a tam SD takie ze w oczy kluje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Na Cyfrze mamy juz National Geographic HD, Animal Planet HD jeszcze brakuje History HD i była by niezła paczka dokumentalna 3x HD :) Mam nadzieje że kiedys to nastąpi . Teraz widze że oferuja 5xHD w cenie 16,90 bez promocji czyli 3,38 za kanał HD. Ciekawy jestem ile życzą sobie za History HD bo żadna platforma go nie posiada.Mam nadzieje że Cyfra+ go w końcu doda zamiast dodawać beznadziejne kanały znane z n-ki Universal i Sci_fi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DVBNews w komentarzach można wyczytać, że miejsce uzyskane dzięki zmianie FEC z 2/3 na 3/4 zostanie 1 listopada wypełnione kanałem Canal+ HD. :shock: Ciekawe, czy to wymysł jakiejś osoby czy jednak przeciek z zaufanego źródła (np. rodzinnego). :) Po dzisiejszym artykule na SatKurierze obstawiałem raczej na wspomniany Orange Sport HD. Gdyby faktycznie TP S.A. porozumiało się z Cyfrą+ na temat współpracy, abonenci mogliby tylko na tym zyskać. Dwa nowe transpondery TP S.A. w DVB-S2 można częściowo zwolnić, likwidując duble programami z transponderów Cyfry+ i nie tylko. Również kanały MTV mogą pobierać bezpośrednio z ich transpondera. W ten sposób zrobiłoby się miejsce na nowe kanały, w tym HD i wymarzone przez wszystkich History HD. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ciekawe czy tu puszczą, co napiszę poniżej, bo w dyskusji pod tematem "C+ potwierdziła zmianę FEC" nie mieli odwagi :-).

Napisano tam, że użytkownicy modułów PowerCam nie mają co liczyć na uwzględnienie reklamacji z powodu nie dekodowania kanałów przy FEC transpondera innym niż 2/3. Przyznali się przy tym, że nie ma co liczyć na zmianę softu, bo moduł ma ograniczenie konstrukcyjne. Tym fima Hollex.pl (i inne) przyznała się do tego, żę wprowadziła w błąd kupujących te moduły, nie podając tej informacji, a co ważniejsze nie podają tego dalej i próbują sprzedać zapas tych bezużytecznych obecnie modułów. Podaje się kłamliwą informację, że moga wystąpić problemy z odbiorem kanałów HD C+, a powinno być, moduł nigdy nie będzie ich dekodować!!! Myślę, że nie ma tu żadnego znaczenia czy zatajenie informacji wcześniej była świadoma (tym gorzej) czy nieświadoma, bo dostawca - producent nie podał tej ważnej informacji o swoim bublu. Fakt jest faktem, że nie podano ważnej informacji, która okazała się ukrytą wadą modułów PowerCam i jest ewidentą podstawą zgłoszenia i uwzględnienia reklamacji!!

Pozdrawiam,

ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z toba powercam był stawiany wyzej niz astont 2 nawet doszło do tego ze niektóre firmy sprzedajac telewizory z tunerem sat bardziej promowały powercama niz inne zwalajac ze na tym module wszystko działa super a teraz jest kłopot co z tym fantem zrobic bo kolega ma astona i mu działa a ja miałem drozszy i nie działa ?? :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie Was abonentow cyfry. Przyznam sie ze jestem abonentem konkurencji (CP) i trzyma mnie przy niej przede wszystkim Discovery HD i Polsat. Mam pytanie odnosnie Discovery HD. Czy jest jakas szansa na pojawienie sie tego kanalu w Cyfrze? Moze ktos z Was ma jakies przecieki?

 

Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o polsat to ja odbieram ten kanał z pvr-a Cyfry+ poprzez NTC :D i myślę że wejdzie on normalnie w skład oferty Cyfry+ oraz N ponieważ jest zapis w ustawie o cyfryzacji polski...A jeśli chodzi o Discovery HD to myślę że także jest szansa aby ten kanał pojawił się w ofercie Cyfry.W końcu Cyfra+ ostatnio wprowadziła przecież AnimalPlanet HD który cieszy się dużą oglądalnością.NG HD jest moim zdaniem lepszym kanałem niż Discovery HD ale to kwestia indywidualna każdego człowieka.A o gustach się nie dyskutuje :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...