Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


aandin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.05.2024 o 19:54, czerstwy napisał(a):

Inni potrafią dać lepszy serwis za ok. 50 zł  na rok

Ty serio do dzisiaj nie rozumiesz czym jest Amazon?

W dniu 2.05.2024 o 22:07, Zuzia napisał(a):

Nie ma już takiej ceny, to była promocja na start. Teraz serwis swoje kosztuje, 24,99 zł (bez reklam).

Ja tyle płacę i pewnie sporo innych też,więc do tego się odnoszę.

Edytowane przez Sentence
Od tego miejsca zaczyna się off-topic i przepychanki słowne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Ktosiu napisał(a):

Przecież nie wszyscy oglądają, niektórzy mają konto po to by korzystać z Amazon   Prime tylko  dla przesyłek. 

Prime Video jest tylko dodatkiem do usługi. 

Obawiam sie że większość ma ten serwis z myśla o oglądaniu😂 Jeszcze tam nigdy nic nie zmawiałem🤣 Zresztą kto broni zrobić innym serwisom podobnie? A oglądanie jako dodatek za 100 zł za rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał(a):

Masz jakieś dane na swoje teorie?😂 Ja mam do oglądania znajomi też tam nic nie zamawiają. A według  ciebie wszyscy tylko tam kupują.

Ja mam mieć dane? Ty rzucasz tezę, ze "większość" nic tam nie kupuje. Główna działalność Amazona to handel jak byś nie wiedział. Więc logiczne jest jakich klientów jest więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taka znowu większość, według badań Amazon posiadane konta Prime to prawie nastawienie użytkowników w 60%  na tylko darmowe i szybkie przesyłki a reszta kont mieszane; oglądanie i korzystanie z usług Amazon. 

Sam mam konto od ponad 10 lat ale oglądam dopiero Prime Video  od  chyba 4  lat. Głownie korzystałem tylko z Amazon Prime, Music, Echo,  Morrisons, Fire  czy Kindle. 

Aktualnie jednak oferta SkyShowtime jest częściej oglądana u mnie w domu niż oferta Prime Video. 

 

Polska to w sumie  dziwny kraj gdzie zwykle kupuje się na ilość bo wciskają taniochę po kosztach  i byle było  taniej a nie na jakość.  : )  

Gdyby cena abonamentu była na poziomie cen w innych krajak to mało kto w Polsce by kupował Amazon Prime + Prime Video. 

 

 

 

P.s. Sam mam własny przelicznik kosztów serwisu w stosunku do dni pracy w roku i jak mam płacić za Amazon Prime wartość pół mojej normalnej dniówki za rok abonamentu to dlaczego by nie brać takiej oferty na której zaoszczędzę o wiele więcej jak często kupuję i jeszcze mam filmy z darmo.  Ze SkyShowtime tak samo 3-4 h pracy w roku i mam abonament na rok. :P

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
W dniu 3.05.2024 o 19:43, czerstwy napisał(a):

chandluja

Ty weź się lepiej za słownik ortograficzny.

W dniu 3.05.2024 o 19:34, Pawel napisał(a):

Główna działalność Amazona to handel jak byś nie wiedział.

A skąd on to ma wiedzieć jak żyje wyłącznie w swoim świecie.

Edytowane przez Kirk
Naucz się pisać merytorycznie, bez wycieczek osobistych. Następnym razem za takie wpisy będzie kara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, czerstwy napisał(a):

 bo widzę  że czytanie ze zrozumieniem kuleje. To że chandluja ..

Lepiej żebyś byki swoje widział. U mnie nic nie kuleje. Walnąłeś tezę z której teraz wolałbyś się wycofać. W największym sklepie internetowym świata większość nie kupuje tylko ma serwis dla vod.. Dobre. Mniej emotikonek a więcej przemyślanych treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aandin napisał(a):

Ty weź się lepiej za słownik ortograficzny.

A ty za cos bardziej pożytecznego niz porady tu na forum🤣

51 minut temu, Pawel napisał(a):

Lepiej żebyś byki swoje widział. U mnie nic nie kuleje. Walnąłeś tezę z której teraz wolałbyś się wycofać. W największym sklepie internetowym świata większość nie kupuje tylko ma serwis dla vod.. Dobre. Mniej emotikonek a więcej przemyślanych treści.

I gdzie masz te dane że u nas konkretnie wszyscy tam kupują?🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...