Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


cidik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale za to zmusza do pewnej aktywności. Trzeba wyjść z domu, pokonać drogę do kina. Dodatkowa szansa na spotkanie znajomych lub zapoznanie nowych. Do tego na bieżąco poznawanie reakcji publiczności. Faktycznie, musimy pilnować godziny projekcji, ale to tak jakby narzekać, że nasi ulubieni wykonawcy dają koncerty na żywo wieczorem zamiast rano. Słuchanie piosenek na żądanie o dowolnej porze z serwisu streamingowego nie jest tym samym jak doświadczenie jej na żywo. Na koncercie też przecież publiczność przeszkadza, bo zasłaniaja Tobie widok na scenę, przeciskają się, śmierdzą potem i świecą komórkami po oczach. Krzyczą, wrzeszczą, zamiast siedzieć kulturalnie i słuchać artysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse spotkania znajomych po drodze do kina są praktycznie zerowe. Gdziekolwiek idąc nie szukam nowych znajomości. Reakcje publiczności mam w d..ie.
Oglądając w domu najbardziej brakuje mi zapachów różnego rodzaju żarcia, jak kabanosy, szeleszczenia papierkow, kopania w fotel, głupich komentarzy i świecenia smartfonem po oczach. Można się jednak przyzwyczaić do braku powyższych atrakcji








  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cidik napisał(a):

Jak ktoś lubi być rozpraszany podczas seansu, oglądać kiedy musi a nie chce, słuchać zachowania nieadekwatnego do tego coś się dzieje na ekranie... to kino można polecać jak najbardziej

 

3 godziny temu, Pawop napisał(a):

Reakcje publiczności mam w d..ie.
Oglądając w domu najbardziej brakuje mi zapachów różnego rodzaju żarcia, jak kabanosy, szeleszczenia papierkow, kopania w fotel, głupich komentarzy i świecenia smartfonem po oczach. Można się jednak przyzwyczaić do braku powyższych atrakcji

 

Takie atrakcje które opisujecie to jedynie na seansach w weekend jak są tłumy i ewentualnie na "tanich środach", za to w zwykły dzień tygodnia max 10 osób na sali często mniej i mega komfort. Jak trafi się ktoś przeszkadzający bardzo łatwo wychwycić kto konkretnie i zwrócić uwagę.

Edytowane przez Bushiken
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...