Skocz do zawartości

Music Plus


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli coś się nie spieło biznesowo i ogłosili plajtę. Po niespełna 2 miesiącach działalności. 

Po za tym kulał model dytrybucji. Bo za transmisją w internecie i w Gonecie. Nie pojawili się u żadnego innego operatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, danielpes5 napisał(a):

Czyli coś się nie spieło biznesowo i ogłosili plajtę. Po niespełna 2 miesiącach działalności. 

I tak przejdą do historii jako stacja, która zakończyła swoje nadawanie po dwóch miechach.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bingo TV napisał(a):

Ortografia w Music Minus

 

Co do 1 posta: gdybym ja kierował Music-, to bym się wstydził po tym poście wyjść wgl z domu, bo żadna poważna telewizja (czy to coś może się wgl starać się być poważnym...) nie publikuje memów na FB. A co do drugiego, to oni chyba te liczby mnożą przez 100000, albo wgl to tylko liczba wejść na kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że ten program prowadził jakiś Krzysiek TV widząc po ortografii. Wgl postaram się nagrać na youtuba koniec nadawania tego kanału (chodziaz nwm bo to będzie po północy)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Irylek napisał(a):

Mi się wydaje że ten program prowadził jakiś Krzysiek TV widząc po ortografii. Wgl postaram się nagrać na youtuba koniec nadawania tego kanału (chodziaz nwm bo to będzie po północy)

Człowieku... to Music minus, a więc nawet zakończenie programu zrobią źle (pewnie rano:). A zakończenie będzie wyglądało tak: w środku piosenki wywali cię z kanału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Klopseł napisał(a):

Co do 1 posta: gdybym ja kierował Music-, to bym się wstydził po tym poście wyjść wgl z domu, bo żadna poważna telewizja (czy to coś może się wgl starać się być poważnym...) nie publikuje memów na FB. A co do drugiego, to oni chyba te liczby mnożą przez 100000, albo wgl to tylko liczba wejść na kanał

Akurat poważna stacja radiowa czyli Radio Plus jak i Eska TV na fanpage umieszczają memy. Bardziej nieprofesjonalny jest styl pisania na tym fanpage.  A i jeszcze też były takie potenzne posty jak ten

 Zrzut-ekranu-2024-06-01-102729.png

wery profeszjonal station.

 

Stacja też miała w planach stworzenie swojego Musicplus Studio

Zrzut-ekranu-2024-06-01-102757.png 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miało zarabiać na platformie gonet.tv. ale jako że po 2 miesiącach się wycofują to raczej coś nie pykło.

stacja też była dostępna na listatv.pl i megawypas.com miało to rozpromować bardziej tą stacje, ale niestety. Nie wszyscy są fanami disco polo.

a tak wgl umieszczam tutaj odnośnik do aplikacji music+ na androidy bo może być kiedys lost media.   https://drive.google.com/file/d/13BDVGMF12V_k5t-QrVAgsFqvlDC0hXAw/view?usp=sharing 

Edytowane przez Irylek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję, że sądząc po Twoich wpisach - informacji o zakończeniu nadawania, o napisaniu, że prowadzi to jakiś Krzysiek TV i to, że strona irylek coś tam...która się nie reklamuje pasuje do Twojego nicku to miałeś dużo do czynienia z tym projektem? Bo kanałem tego nie można nazwać. Mega Wypas i strona podobna do niej listatv.pl to jakieś dziwne nielegalne streamingi. Nie wiedziałem, że megawypas.com jeszcze funkcjonuje. Włączyłem sobie ten kanał. Jakimś cudem "ktoś" przeczytał wpis na forum @Klopseł i zmienił słowo "niermiernie" na "dziękujemy" bardzo szybko. Dziwne, co? :) 

37 minut temu, Irylek napisał(a):

Nie wszyscy są fanami disco polo.

Powiedz to Polsatowi (Polo TV, Disco Polo Music) czy kanałom 4Fun Dance oraz Power TV, który też emituje disco.

Edytowane przez Michu_97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Michu_97 napisał(a):

Zgaduję, że sądząc po Twoich wpisach - informacji o zakończeniu nadawania, o napisaniu, że prowadzi to jakiś Krzysiek TV i to, że strona irylek coś tam...która się nie reklamuje pasuje do Twojego nicku to miałeś dużo do czynienia z tym projektem? Bo kanałem tego nie można nazwać. Mega Wypas i strona podobna do niej listatv.pl to jakieś dziwne nielegalne streamingi. Nie wiedziałem, że megawypas.com jeszcze funkcjonuje. Włączyłem sobie ten kanał. Jakimś cudem "ktoś" przeczytał wpis na forum @Klopseł i zmienił słowo "niermiernie" na "dziękujemy" bardzo szybko. Dziwne, co? :) 

Powiedz to Polsatowi (Polo TV, Disco Polo Music) czy kanałom 4Fun Dance oraz Power TV, który też emituje disco.

Też mi się wydaje, że Irylek patrząc po tym, że ma tutaj aż 4 odpowiedzi miał do czynienia z Music Minus. Czemu tą stację miał robić jakiś krzysiek tv albo byle co tv?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącząc kropkę z kropką, wychodzi nam, że stacją była prowadzona: 

Albo dla jaj

Albo dla rosyjskiej agentury

Wiem, że ta druga opcja wydaje się niemożliwa, ale spójżmy:

-Promocja nielegalnych treści

-Autopromocje generowane przez AI, jakby ktoś serio nie chciał się ujawnić

-Memy na FB stacji tragicznej jakości

-Te najwyższej jakości teledyski

-Ortografia gorsza niż u 7 latka

Ze względu na promocję dziwnych platform sugeruję wam (bo ja za młody) złożyć wniosek do odpowiedniego organu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoim FB prawdziwi ludzie (szok) nagrali film w którym mówili ,,Zapraszamy do oglądania Music Plus”

Najpewniej właściciele to mówili

Cytat

telewizja Music plus to twoje okno do świata muzyki , z nami nie da sie nudzić , zawsze znajdziesz u nas najnowsze klipy i informacje ze świata muzyki.

Cytat

najbardziej muzyczna telewizja ,nadajemy 24/7 music plus to telewizja nowej generacji , dopasowujaca sie do gustów widza ,sledzimy na bieżąco trendy muzyczne z różnych gatunków ,tak aby jak najlepiej dopasować sie do widza

To mnie wręcz boli, jak można tak pisać 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michu_97 napisał(a):

Zgaduję, że sądząc po Twoich wpisach - informacji o zakończeniu nadawania, o napisaniu, że prowadzi to jakiś Krzysiek TV i to, że strona irylek coś tam...która się nie reklamuje pasuje do Twojego nicku to miałeś dużo do czynienia z tym projektem? Bo kanałem tego nie można nazwać. Mega Wypas i strona podobna do niej listatv.pl to jakieś dziwne nielegalne streamingi. Nie wiedziałem, że megawypas.com jeszcze funkcjonuje. Włączyłem sobie ten kanał. Jakimś cudem "ktoś" przeczytał wpis na forum @Klopseł i zmienił słowo "niermiernie" na "dziękujemy" bardzo szybko. Dziwne, co? :) 

Powiedz to Polsatowi (Polo TV, Disco Polo Music) czy kanałom 4Fun Dance oraz Power TV, który też emituje disco.

Co ty piszesz, dalej leci ten sam komunikat...

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Klopseł napisał(a):

Ktoś nagrywa 

ja postaram się nagrać przez noc :). 

Koniec Nadawania: (Tak jak przepuszczałem, padło na muzyce) (Może to tylko błąd streama, nie wiem.)

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...