Skocz do zawartości

Oferta kanałów Dla dzieci Cyfry+


LIZAK ADI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatani kanał dla dzieci dodano 2.12.2006

 

to był Disney Channel i Jetix 19 wrzesnia br. zmienił Sie w XD :mrgreen:

 

a gdzie Boomerang kids Co nikelodeon

 

dlatego stwarzam ten wątek bo uważam ,że Cyfra+ zapomniała bardzo o najmłoczej widowni :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z Tobą - Cyfra jako jedyna mam tak naprawdę kanał dla najmłodszych dzieci - MiniMini (i jest to ich program autorski) - porównując go do pozostałych kanaałów jest to jedyny kanał który przeznaczony jest naprawde do najmłodszych dzieci w którym nie ma przemocy, bajki są stonowane i dobrze dubbingowane, wielki plus MiniMini to to że można obejrzeć tam bajki POLSKIE, co w innych kanałach dzieciecych jest praktycznie niemozliwe. Mozesz spokojnie zostawić dziecko przed TV (czego osobiście nie polecam) i wiesz ze nagle nie zacznie rzucac w ciebie miesem zabawkami itp pod wpływem "bajek"...

 

Konkurencjne kanały o podobnym charakterze to CBBebes i BabyTV, wszytskie pozostałe to niestety promocja agresji szmiry, kiczu i próżności :( i nie powinno się ich nzywac kanałami dzieciecymi a raczej młodzieżowymi (tutaj zresztą też bym sie zastanowił czasem)

 

Jak wiadomo: Bajaka to opowieść która powinna kończyć się mrałem...... 99% filmów na Cartonach Disnejyachi Jetixach niestety nie spełnia tego warunku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej denerwuje rozmieszczenie tych kanałów w poszczególnych pakietach, np. w podstawowym+ moim zdaniem powinno być tych kanałów z 3-4, a nie

tylko 2, w dodatku nie bardzo trafiające w gusta dzieciaków, bo przykładowo mój 8 letni syn jest już za duży na mini mini, natomiast w Zig Zapie tylko część programów jest przeznaczona dla takich " chłopaczków".

Uważam to za duży minus nomen-omen Cyfry+, coś mi się wydaje, że platforma hołduje tu zasadzie, że na dzieciach się nie oszczędza, i wielu klientów skusi się na droższy pakiet, czyli pakiet komfortowy+, w którym dostępne są wszystkie kanały dla dzieci.

Liczę, że być może kiedyś operator poprawi się w tym względzie, bo z obecnego układu nie jestem zadowolony.

Zgodzę się z przedmówcami, że oglądanie tv przez dzieci powinno być pod kontrolą, co do tego to akurat chyba nikt nie ma wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niewidziałeś jeszcze BBC Cbeebies! Kanał dla małych dzieci i bije na głowę te MiniMini.

Miałem ( a właściwie mam CP do dzisiaj) i każdy z moich znajomych którzy przychodzili z dziećmi zachwycali się

kanałem CBeebies. Muszę przyznać że kanały skierowane dla dzieci w CP są dobrze dobrane.

Będzie mi brakowało w C+ kanałów BBC na których można zobaczyć Top Gera, ciekawe programy kulinarne i wiele innych.

 

mnie najbardziej denerwuje rozmieszczenie tych kanałów w poszczególnych pakietach, np. w podstawowym+ moim zdaniem powinno być tych kanałów z 3-4, a nie tylko 2,

Zgadzam się z ta opinią. W pakiecie Podstawowy+ śmiało można umieścić 1 lub 2 kanały dziecięce np Cartoon Network lub Disney.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja MiniMini przygotowała specjalną świąteczną ramówkę, w której znalazły się animowane pełnometrażowe produkcje czołowych światowych wytwórni. Widzowie będą mogli obejrzeć filmy z bohaterami bajek, takimi jak Elmo, Barbie, Śniegusie i kucyki Pony.

W Wigilię MiniMini pokaże film "Barbie przedstawia Calineczkę" (24 grudnia o godz. 8:00) - współczesną adaptację klasycznej baśni autorstwa Hansa Christiana Andersena oraz "Przyjacielskie Śniegusie: Zimowa Opowieść" (24 grudnia o godz. 18:30), film o przygodach dobrze znanych widzom MiniMini pingwiniątek.

 

W pierwszy i drugi dzień świąt stacja zaprasza na "Barbie i trzy muszkieterki" (25 grudnia o godz. 08:00) oraz "Barbie i diamentowy pałac" (26 grudnia o godz. 8:00). Ponadto mali widzowie i ich rodzice

będą mogli obejrzeć bajkę "My Little Pony: Gwiazdka spełnionych życzeń" (25 grudnia o godz. 18:30) z sympatycznymi kucykami w rolach głównych, a także przygody czerwonego stworka, znanego z "Ulicy

Sezamowej" w filmie "Elmo ratuje Boże Narodzenie" (26 grudnia o godz. 18:30).

Źródło: Media2.pl

Jedyna szkoda to taka, że nie emitują już Franklina. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mini Mini jest bardzo dobrym kanałem dla małych dzieci, ale nie można mówić, że konkurencja takich kanałów nie posiada. Najlepszym przykładem jest CP z ofertą BBC CBeebies oraz Polsat Jim Jam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć to Cyfra+ ma najsłabszą ofertę z bajkami bo tylko 5 kanałow, CP ma 7 (nie licząc już Jetix Play), natomiast N aż 10. Jak dla mnie to wystarczyłoby aby dodali Boomerang ;], no chyba żeby Disney wprowadził jakiś nowy kanał do Polski (np. Disney Cinemagic) co jest już w planowach, to nim także bym nie pogardził ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem od początku za żeby w podstawowym powiększyć ofertę bo 2 kanały to śmieszne nigdzie tak na niema.Niestety zmuszony byłem by dokupić familijny + pakiet bajeczka bo moje dziecko zanudza się czasem przy minimini itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - kanały dla dzieciaków mogłyby być oddzielnie płatne - np. przy obniżeniu ceny za komfort. Wówczas posiadacze podstawowego, któzy majż dzieci - mogliby dołożyć sobie interesująca ich pczake, a ja mógłbym obnizyć koszty. Ale to kwestia strategii Cyfry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...