Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że tak, że właśnie przepełnieniem, ostatno dosyć często się zawieszał obraz, przynajmniej u mnie na kanałach AXN, AXN Sci-Fi i AXN Crime, czyli całej paczce AXN i to nie wina dekodera, bo tylko na kilka minut na tych kanałach zawieszał się obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Teraz jest dobrze, ale epicentrum pikselozy było właśnie w czasie trwania programu ,,Jaka to melodia". (Echostar 606). To wina chyba śniegu, bo u mnie w tym czasie przez kilkanaście minut sypało równo. Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kami; napisał:

Najpierw paczka AXN, teraz Cinemax2, czyżby to był zwiastun wejścia HBO MaxPack do CP

Przecież Cinemax 2 w CP jest już od dawna, tyle że teraz C+ będzie go brać z transpondera CP

 

Nie chodziło mi o to, że skoro paczka AXN i Cinemax 2 weszły do CP, to dlaczego by HBO miał nie wejść, ale o to, że musi być jakiś powód dla, którego CP udostępnia te kanały C+ z własnego transpondera. Może w zamian C+ ustąpi CP i nie będzie walczyć o przedłużenie umowy na wyłączność.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi sie zdaje, ale jakosc na CP sie ostatnio pogorszyla na niektorych kanalach. Fatalna jakosc jest na np. TVP, Jetix, boomerang, MTV. Duzo lepszy jest obraz na: polsatach, szczegolnie polsat sport, na tvn-ach jest nawet ok, cartoon network tez i paru innych. nie mogliby sie postarac chociaz wyrownac tej jakosci do ten na np. polsat sport?

 

druga sprawa: kiedy wreszcie rozwiaza problem ginacego EPG na Samsungu s305g. Dzwonil ktos lub pisal do nich? jest coraz gorzej, kiedy kupilem ten dekoder bylo wszystko ok, a ostatnio nie ma dnia zeby nie ginelo EPG. Zauwazylem ze stalo sie to po dolozeniu kanalow: Eurosport i Disney. Moze to zbieg okolicznosci a moze cos pokopali w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie rozsiani po tylu tys. kilometrach kwadratowych, u mnie snieg, u mnie pada, u mnie bez chmurki.....a czy jakosc tych programow nie zalezy tez od warunkow atmosferycznych z miejsca wysylu do satelity ?

 

A jesli to wina przepelnienia TP to co z tym "nowym" TP polsatu....pisal tez Sat Kurier ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...