Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy jezeli mam umowe do 14 wrzesnia i wykupie np. jeszcze po 5,9 pakiet film zalozmy na 6 mc to czy bede musial doplacic roznice ? czy mnie to juz nie obejmie ?

 

 

 

pooglądam ten kanał od 4 do 12.01?
tak ;)

 

Nie wiem ja inni ale ja mam wszystkie Kanały relaks mix odkodowane??

Jakaś nowa promocja

tez tak mam po wgraniu nowych kanalow

 

Edycja RafiX: Wkleiłem trzy posty w jeden. Pamiętaj, jak chcesz coś dopisać do Swojego posta to korzystaj z funkcji "Zmień".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!

 

 

Media2.pl › Media › Polsat stawia na kanały tematyczne

 

Polsat stawia na kanały tematyczne

Wersja do drukuWyślij znajomymZobacz kanał RSS

tagi: Polsat

W przyszłym roku możemy spodziewać się nowego kanału lub nawet kilku kanałów tematycznych, które planuje uruchomić Grupa Polsat. Od kilku dni mówi się o kanale informacyjno-biznesowym.

 

Jak czytamy w "Rzeczpospolitej", Grupa Polsat planuje uruchomić kanały tematyczne, co może stać się m.in. przez przejęcie jakiegoś kanału.

 

Przypomnijmy, że kilka dni temu informowalismy (tutaj), że Zygmunt Solorz-Żak planuje stworzenie stacji informacyjno-biznesowej, która ma być konkurencją dla pierwszej informacyjnej telewizji - TVN24. Być może pomysł zostanie zrealizowany przez przejęcie TV Biznes.

 

Przypomnijmy, że obecnie w portfolio Grupy Polsat znajdują się kanały tematyczne: Polsat Sport, Sport Extra oraz Zdrowie i Uroda. Spółka pracuje nad tymi kanałami, na które ma koncesje, będzie też występować o następne.

 

 

 

Cos się zaczyna dziać :!::!::!::!::!::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Polsat wychodzi teraz 2 zł taniej od pakietu komfortowego Cyfry+ z Canal Plus i AXN Pack przy obecnej promocji Cyfry oraz zniżce za polecenie zapłaty. Już taki tani Polsat teraz nie jest, a oferta Cyfry+ zbliżona, jak nie odrobinę lepsza (Canal+)

 

No dobra! Wykupujesz Cyfe na promocjii jest tanio! Ale jak promocja sie skończy to trzeba przez kilka miesięcy płacic pełną stawke...

 

PS Jaki dekdoder??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...