Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jacor był wczoraj wieczorem i dzisiaj rano ale jak zwykle chyba to było jakieś okienko i kanał był FTA a teraz tak jak ty też widze ciemność ale zgłasza się jako niekodowany więc nie wiem.

 

Sorry pomoliłem użytkownika chodziło mi o Kwiatka.

 

Edycja pitter: skleiłem dwa posty, jeżeli chcesz coś dopisać użyj funkcji "Zmień"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.kupiłem cyfrowy polsat

mam kilka kanalow ale nie mam wszystkich

o co chodzi

mam pakiet familijny i relax mix

powinienim miec jakies 500-600 kanalow ogolnie polskich i zagranicznych razem 500-600

czemu mam tylko 200

a reszta napsiane

USŁUGA NIEDOSTĘPNA lub KANAŁ NIEDOSTĘPNY??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tak gdyz kozystasz z listy ktora daje CP. poszukaj w instrukcji opcji skanowania calego satelity a nie wybranego transondera i wykonaj ta czynnosc. wtedy znajdzie ci ponad 1000 kanalow w tym wszystkie CP i FTA + z innych platform ktore kozystaja z HB. nastepnie uloz sobie liste ulubionych i wybiez te kanaly ktore ciebie interesuja i w jakiej klejnosci chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.kupiłem cyfrowy polsat

mam kilka kanalow ale nie mam wszystkich

o co chodzi

mam pakiet familijny i relax mix

powinienim miec jakies 500-600 kanalow ogolnie polskich i zagranicznych razem 500-600

czemu mam tylko 200

a reszta napsiane

USŁUGA NIEDOSTĘPNA lub KANAŁ NIEDOSTĘPNY??

 

Przeszukaj całego HotBirda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego np. HBO Canal+ czy inne fajne kanały nie ma na CP czy na n, przecież powinno im zależeć na jak największej ogladalności itd, itp. tak jak np. TVP, TVNy, iTV, 4fun.TV - wszędzie są no i kasa idzie z reklam bo mają więcej widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO i HBO2 juz dawno powinny sie znalejść w ofercie CP, ale maja podpisaną umowe na wyłączność która została zawarta jeszcze przed fuzja z Wizją TV!

 

Mysle tak sobie jeszcze że HBO jest teraz bardziej przychylne ku CP niż C+!

Świadczy otym nawet kanał Cinemax2 i nawet główny Cinemax!

Kanały te wpierw pojawiły sie w CP niz na C+!

Gdyby HBO było za C+ to te kanały by wpierw zwiłatły co Cyfry!

 

Pozatem CP ma teraz ponad Milion potencjalnych klientów HBO,a takiego argumentu HBO nie zlekcewazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Mysle, ze lubienie czy nie lubienie C+ przez HBO nie ma tu znaczenia. Najwazniejsza jest kasa i negocjacje ktore kazdego zadowola. Pewnie dlatetgo te kanaly pozniej pojawily sie w C+. Poza tym Polsat musia dolaczyc jakies kanaly filmowe i dlatego tak walczyl o jak najszybsze wlaczenie Cinemaxa. C+ juz mialo dobre filmy wiec mogli poczekac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...