Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od samego startu oglądam Disney Channel, jest super i wszystko po polsku, co rzekomo maiło być po polsku od 17:00 do 20:00 lub 16:00 do 19:00 zależy gdzie pisali, a jest w tej chwili po 20 i cały czas jest po polsku, właśnie idzie serial komediowy, który jest z lektorem, super. Wszystko wskazuje na to, że już teraz będzie całkowicie po polsku, miejmy chociaż taką nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ramówka, na stronce http://www.disney.pl, albo można wejść jeszcze na stronkę http://www.disneychannel.tv i wybrać polski język, ale jest po angielsku i jak narazie od godziny 19:00 się zgadza, więc może to właśnie ta ramówka, co trzeba, ale mogła by być po polsku to by chociaż była pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wiadomo coś już na temat dołączenia TVP Sport a później TVP Historia do CP lub C+, czy to już raczej niemozliwe. Mogliby zrobić niespodziankę na święta!!! Nigdzie nie mogę nic znaleźć na ten temat. Na infolinii też nie chcą powiedzieć!!! :? Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ponoc ciagle trwaja rozmowy na ten temat. Glowny problem stanowi ponoc to, ze TVP chce za TVP Sport 45 groszy od kazdego abonenta ogladajacego ten kanal, a co za tym idzie platformy poniosa te koszty, czyli to oznaczaloby, ze kanal nie bedzie w podstawowym pakiecie. Wydaje mi sie, ze CP jak i C+ chce kanaly TVP oferowac w podstawowej ofercie i dlatego tak dlugo trwaja negocjacje, ale nie wierze, aby TVP zmienila zdanie w tej kwestii. Jedyne co nam zostalo to czekac na rozwoj wydarzen :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie Playhouse Disney bedzie blokiem tematycznym na Disney Channel wiec mozna sie spodziewac ze bedzie odrebnym kanałem ale to kwestia czasu. Ramówke oceniam na 6 chodz dziwi mnie pomysl nadawanie 2-ej czesci produkcji gdyz nie wszyscy mogli ogladac 1-sza czesc wiec powinni dac w jeden dzien 1-sza czesc a na drugi 2 czesc tak aby wszyscy byli zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney Channel +1 to jest kanał przesunięty o godzine.

Natomiast Playhouse Disney i Toon Disney mają zupełnie inną ramówkę niż główny Disney Channel.

Na Playhouse lecą cały czas programy dla małych dzieci, a na Toon masz same bajki, natomiast na głównym (oczywiście tam gdzie jest Playhouse i Toon) lecą głównie seriale i filmy, czasem jakąś bajkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mylisz się. Jest jeszcze kanał Playhouse Disney - dla małych dzieci, Toon Disney - kanał z bajkami, Disney Cinemagic - filmowy kanał premium (jest chyba w Wielkiej Brytanii), są tez tak jak mówisz kanały +1 (przesunięte o godzine).

 

Jesli myle sie, to prosze mnei poprawic.. ;)

 

(To był post do kaspeeda a udało sie w tym samym czasie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nadawania po polsku, to w Gazecie Telewizyjnej (dodatek do Gazety Wyborczej) jest wyrażne napisane że Disney Channel ma nadawać całą ramówkę po polsku od 6:00 do 22:00, więc wcześniejsze źródła się myliły, co można aktualnie zaobserwować na DC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mylic się mozna :D:D:D aha to ja kumam ale ciekawe moze jednak jakis nowy kanal dołączą ale narazie przydałby sie jakis kanal np zone horror lub viasaty :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie jestem za Zone Horror i napewno sie niedluo pojawi bo CP ma dobre kontakty z Zone Media gdyz maja na wylacznosc Zone Europa i Zone Romantica wiec zapewne Zone Horror tez wezma na wylacznosc. warto nie zapomniec ze za miesiac 4 stycznia startuje Fox Life, ktory bedzie w Pakiecie Film. Ciekawe czy bedzie na wylacznosc w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...