Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

mogą ale nie muszą:) ja gdybym mógł mieć i polsat i cyfre połączone no wiecie taki mix to bym nie płacił 2 abo full by oglądac tylko to co chce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za SkySunSat:

 

W gorącym, przedświątecznym okresie dla platform cyfrowych świetną sprzedaż notuje Cyfrowy Polsat. W listopadzie padł najprawdopodobniej rekord ilości podpisanych umów w jednym miesiącu, który poprzednio należał do nieistniejącej już platformy Wizja TV. Według danych szacunkowych sprzedaż Cyfrowego Polsatu w listopadzie br. wyniosła ok 125 tys. podpisanych umów.

Przypomnijmy, iż to właśnie w listopadzie Cyfrowy Polsat oficjalnie ogłosił przekroczenie liczby miliona aktywnych abonentów. Co istotne władze platformy zapowiadają dalsze poszerzanie oferty programowej, a także wprowadzenia od nowego roku technologii HDTV. Należy się spodziewać, iż zainteresowanie ofertą polskich platform cyfrowych w grudniu nadal będzie rosło, co podyktowane jest wzmożonymi w tym czasie działaniami marketingowymi a co w konsekwencji może przełożyć się na kolejne rekordy sprzedaży.

 

Brawo CP!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu dubluja, ale informowali o tym w komunikacie prasowym że przez pewien okres czasu Disney będzie również na kanale 9, może po to żeby Ci którzy oglądają tylko podstawowe kanały, też się zorientowali o wzbogaceniu ofery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak u was ale u mnie przy skanowaniu Transponder nie zapisuje na 9 Disney Channel a jest tylko na 39 z 10949V, natomiast przy przeszukiwaniu rowniez nie znajduje go na 12188V tzn wszystkie kanaly z tego TP sa procz DC. wiec niewiem co CP kombinuje ze niektorym odbiera a niektorym nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w godz wieczornych wyłączono Disney Channel z pozycji 9. Ale na zwykłym tunerze FTA na tp 12 188 widnieje test o nazwie polsat 015 jest oczywiście kodowany. Także ten test był zaledwie jakieś 2 godz na pozycji 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pytalem sie paru osob co tez maja CP i mowili ze unich niema tez dubli. Fox Live powinni nadawac z 11158V gdyz niejest on przeladowany i jest na nim 7 kanalow. Dodam ze cos na moim Sagemie zaczal ponownie dzialac Program TV w Portalu ITV.

 

 

Od wczoraj na Hot Bird'zie jest odkodowany wloski Disney Channel i Disney Channel +1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...