Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy mógłby ktoś sprawdzić czyna tp.C+ 11488 H kanały takie jak Cinemax Discovery Science Discovery Civilisation Travel nie są kodowane w nagrze bona Thompsonie wyświetla się komunikat usługa niedostępna a na pozostałtch kanałach kodowanych na tym tp.nie ma takiej informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to coś nowego, bo jak jest coś kodowane w Nagra2, to dla mnie wyświetla, że "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie...", a na kanałach kodowanych w innym systemi nie wyświetla żadnego komunikatu, więc może kolejna współpraca, co za tym idzie może dojdzie do oferty kanał Discovery Travel & Living, ale może już niedługo się przekonamy. Mniejmy nadzieję, że będzie tak jak myślimy.

Zapomniałem dodać, że mam dekoder Sagem4285, więc narazie nie mogę sprawdzić, ale może to być dobry znak, jak kolega nowy piszę, to będzie trzeba sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktos napisac jakie kanały hiszpańskojęzyczne mozna odbierac w cytfowym polsacie???

 

Trzeba zalozyc drugi konwerter na Astre 19,2 E. Mozna tam odbierac 9 kanalow TV i ok 10 radiowych.

Wykaz kanalow TV w jez. hiszpanskim jest tutaj: http://www.lyngsat.com/freetv/Spain.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauwazyles? Ogladajac reklamowki co chwila jest adres stronki :P

Wiem o tym, ale jeszcze w poniedziałek nie było tam do wyboru polskiej wersji językowej...

 

czy mógłby ktoś sprawdzić czyna tp.C+ 11488 H kanały takie jak Cinemax Discovery Science Discovery Civilisation Travel nie są kodowane w nagrze bona Thompsonie wyświetla się komunikat usługa niedostępna a na pozostałtch kanałach kodowanych na tym tp.nie ma takiej informacji

U mnie zawsze gdy kanał nie jest kodowany w nagra2 to wyskakuje na thomsonie komunikat "usługa niedostępna", natomiast gry jednak jest kodowany w niej to mam "tego kanału nie ma w twoim abonamencie". A akurat na wszystkich kanałach z tego tp co podałeś mam "usługa niedostępna" czyli u mnie standart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też się troche zmieniło menu CP ale po włączeniu ciągle mi wyskakiwało ze usługa niedostępna oraz dolny baner i nie mogłem tego wyłączyć dopiero odłączenie od zasilania i ponowne włączenie pomogło. I zauważyłem też że nie ma dokładniejszego opisu w dolnym baneże wcześniej np. było "Kasia i Tomek - serial komediowy" a teraz tylko jest "Kasia i Tomek" na innych kanałach też jest tylko sam tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...