Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Non stop tylko nazekacie. niepodowa wam sie w CP to zmiencie sobie na cyfre lub n, ale ja uwazam ze CP sie rozwija i stac ich jest na naprawde duzo. dzieki n mamy nowe kanaly oraz od maja HD. jak kiedys wspomnialem oni zawsze potrafia zaskoczyc, czekaja na konkurencje a nastepnie po paru dniach odzew a nawet pare dni w czesniej. co do fox life, jest to dobry kanal i bynajmniej jeden kanal wiecej. ciesz sie ze zazadali sobie za niego dodatkowej kasy. Od 2 lat jestem w CP i zostaje gdyz wiem ze za kolejne 2 lata beda jeszcze lepsza platforma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PVR wchodzi za kilka dni lub tygodni!

Tylko niewiadomo kiedy VOD bedzie!

Polsat myśli, poco dawac VOD i bulic zato kase skoro

narazie bedzie mało userów z dekoderami PVR!

Lepiej poczekac az tych abo przybedzie...

 

"FOXlife z serialami" Następny badziew z serialami, kurde mało tych kojdów ?. Są przecież 3 AXN.

 

AXN i FOX Life pokazuja co innego!

Dwa różne typy kanałów!

Co z tego że serjalowy!!!

Mi sie podoba, bo niema w Polscekanału serjalowego z prawdziwego zdarzenia, bo takim jest FOX Life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem CP od ponad 5 lat i powiem szczerze, że były wzloty i upadki, ignorowanie abonenta i takie tam, a teraz to można powiedzieć, że CP zaczyna pobijać rekordy, jak wspomniano wcześniej nowe kanały, nowe technoloie, nowe dekodry, niska cena prawie doskonała oferta (piszę prawie, bo jeszcze troche brakuje :wink: ), ale ogólnie to można powiedzieć, że za taką cenę to tylko w niektórych kablówkach można znaleść podobną oferte za tak niską cenę. Tylko patrzeć jak abonenci C+ będą brać CP, bo narazie C+ dodaje kanały, ale jest cały czas droga i [beep]a, a CP nawet wzbogacił o atrakcyjne kanały( AXN, Eurosport, Disney Channel) Pakiet Familijny, który jest Pakietem praktycznie podstawowym nie licząc Pakietu Mini, który jest też nowością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co. Cyfrowy Polsat szroko podbija nasz rynek. Ofensywa wciąż trwa. Ci co sie wysmiewali z Cyfrowego Polsatu (dawni userzy zboczek, alfa1 itp.) na pewno przyznają, że się mylili co do tej platformy. Teraz nie musimy się wstydzić, że mamy słabą platformę, lecz powinniśmy się tym chwalić, że posiadamy Cyfrowy Polsat - Swiat najlepszych telewizji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłą sobotę, 18 listopada 2006 roku, ruszył sportowy kanał telewizji publicznej - TVP Sport. Na razie kanał mogą oglądać widzowie platformy "n". Być może do końca roku trafi do Cyfry+ oraz dużych kablówek, m.in. UPC.

Prawdopodobnie Vectra, UPC oraz Cyfra+ jeszcze w tym roku zdecudją się emitować TVP Sport, poinformowała kielecką "Gazetę Wyborczą" Milena Jędrusik, konsultantka do spraw z widzami TVP Sport, pytana o to kiedy sportowy kanał TVP pojawi się w kablówkach.

Jędrusik dodała, że na razie kanał TVP Sport podpisał umowę z platformą cyfrową "n", ale swoje oferty na TVP Sport zgłosiły już m.in. UPC, Vectra oraz Cyfra+.

 

Źródło: media2.pl

 

Ciekawe kiedy CP zdecyduje się na emitowanie TVP Sport na swojej platformie??

 

A Polsat jak zwykle będzie ostatni, jeśli wogóle doda TVP Sport. Jest dokładnie jak z Eurosportami :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem CP od ponad 5 lat i powiem szczerze, że były wzloty i upadki, ignorowanie abonenta i takie tam, a teraz to można powiedzieć, że CP zaczyna pobijać rekordy, jak wspomniano wcześniej nowe kanały, nowe technoloie, nowe dekodry, niska cena prawie doskonała oferta (piszę prawie, bo jeszcze troche brakuje :wink: ), ale ogólnie to można powiedzieć, że za taką cenę to tylko w niektórych kablówkach można znaleść podobną oferte za tak niską cenę. Tylko patrzeć jak abonenci C+ będą brać CP, bo narazie C+ dodaje kanały, ale jest cały czas droga i [beep]a, a CP nawet wzbogacił o atrakcyjne kanały( AXN, Eurosport, Disney Channel) Pakiet Familijny, który jest Pakietem praktycznie podstawowym nie licząc Pakietu Mini, który jest też nowością.

jestem abonamentem C+ i nie zamierzam brac CP, / mialem CP ale zrezygnowalem/ nie ma powodu abym zrezygnowal / jestem w c+ od poczatku / ,mam wszystko co lubie a lubie dobra pilke a CP jej nie ma , ludzie patrza na cene ale ja wole zaplacic i ogladac swietny sport / jestem fane sportu /

 

CP znalazlo swoje miejsce na rynku, pokonalo C+ to boli , ale trzeba przyznac racje ze cena jes zachecajaca, ludzie narzekaja ale biora, ja jestem wymagajacy / lubie swietny sport/ to mam C+, ale ostatnio wzialem dekoder n i pakiet za 26 zl / sport i bajki / sa swietne kanaly sportowe, mala cena. I uwazam, ze ta platforma namiesza, C+ i CP bedzie musialo sie postarac aby odeprzec atak.

 

Edycja pitter: poprawiłem ortografię oraz połączyłem dwa posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie struktura jest taka,że cyfrowy polsat to raczej takie podstawowe kanaly nic extra pozatym,bo te extra ma c+,

mogli miec sport na poziomie c+!!bundesliga,puchar polski i liga mistrzów+trochę piłki portugalskiej,holenderskeij,puchar ekstraklasy,mecze elm reprezentacji, ofertaa takowa byłaby super i b.dobra,a tak jest mierna,

i w hd bedzie takie sportowe wydarzenia jak pilka reczna czy odpowiednik nasze drugiej ligi w angli,

CP brakuje dobrego sportu(jedynym ich ratunkiem jest wygrany przetarg na ligę włoską po sezonie i ew. wzmocnienie swojej oferty o np.lige rosyjską,moze cos jeszcze e z pilki,fajnie by bylo jakby mieli magazyn o lidze nba), no i takiego w miareniezlego kanalu filmowego(nie trzeba poziomu c+film czy hbo,ale zeby bylo w miare niezly)<

pakie hd z 5 a moze i wiecej kanalami boje sie że może kosztować znacząco nawet cos podobnego co pakiet ffamilijny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy transponder dla Cyfrowego Polsatu

2006-11-22 16:17:01 | Janusz Sulisz

Ostatnia aktualizacja: 2006-11-22 18:48:58

Źródło: Cyfrowy Polsat, inf. wł.

Cyfrowy Polsat wydzierżawił kolejny transponder, tym razem od firmy T-Systems na satelicie Hot Bird 8 – 13E. Transponder numer 78 poprzednio wykorzystywał m.in. pakiet Olisat – niedoszły nadawca pakietu zawierającego latynoamerykańskie kanały.

 

Nowy transponder dla oferty HD Cyfrowego Polsatu ma częstotliwość 12,265 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 3/4.

 

Nie podano wartości transakcji za jaką Cyfrowy Polsat wynajął ten transponder, zasłaniając się tajemnicą handlową.

 

Żródło: Satkurier.pl

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robi konkurencja!!!!!

 

Jak tak to do niedawna nie było żadnych stacji telewizyjnych w Polsce w HD. Gdy nowa platforma "n" wprowadziła trzy kanały HD to teraz konkurecja bierze się ostro do pracy nad kanałami HD. Jak dobrze wszystko pójdzie w ciągu roku staniemy się krajem, gdzie będiemy mieli najwięcej kanałów HD ;)

 

Platforma "n" 3 kanały HD, Cyfra+ narazie 1( CANAL SPORT HD) a póżniej jeszcze ma dojść jeszcze chyba CANAL+ FILM HD, może NG HD, PLANETE HD. POLSTA CYFROWY ma mieć aż 5 w przyszłym roku. Nie trrzeba jeszcze zapominać o TVP bo może ona się zdecyduje uruchomić kanał HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba, bo niema w Polscekanału serjalowego z prawdziwego zdarzenia, bo takim jest FOX Life

Też jestem zdania, że brak u nas prawdziwego kanału z serialami, ale FOX Life to głównie produkcje obyczajowe.

 

Tylko patrzeć jak abonenci C+ będą brać CP, bo narazie C+ dodaje kanały, ale jest cały czas droga i [beep]a

W CP nie ma kanałów premium, więc raczej nie zanosi się na migracje.

 

Dodając nowe kanały nie podnosząc abonamentu zyskają nowych abonentów, co się przyczyni, że nie będą musieli podnosić abonamentu przez dłuższy czas, a będą mieli większe zyski, a konkurencja nie śpi, więc trzeba walczyć o klienta.

Bzdura. Kanały są płatne od abonenta, więc jeśli abonament nie będzie pokrywał kosztów kanałów, to nawet jakby mieli 10 mln abonentów, to przynosiliby straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...