Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lipa z tymi Sagemai! Czykam na nowego PVR i zmieniam dekoder...

Skończą sie problemy z odbiorem na stałe...

Albo zaczną się nowe, niekoniecznie związane z Disneyem. Kolejne zwiechy i blokady dekoderów. :wink:

No nie przesadzajmy, mi np. na Samsungu S305G jeszcze nie zdażyło się aby coś co ma działać nie działało i nigdy jeszcze się nie zawiesił. Zawsze nowszy model to nowszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takze S4285 i pikseloza jest nie do wytrzymania... narazie kanalu nie da sie ogladac a narazie fajne rzeczy tam leca... chyba napisze mejla do Polsatu... poprzednie jakos skutkowaly... co ciekawe... przy przelaczaniu kanalu, w chwili gdy obraz jest zatrzymany pikseloza znika ;)... bede cierpliwie czekal... pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kanał na początku jest średnio odbierany przez Sagema i zawsze było z czasem OK. Pamiętam co się działo z tvn-ami z tp. Polsatu...Zresztą to test.

 

Czy w związku z lepszym odbiorem Echostary są lepsze czy gorsze od Sagema to nie wiem. Mogę tylko gdybać czy jest tak dlatego że Echostar po prostu radzi sobie z tym problemem czy może odwrotnie: Sagem jest bardziej czuły co może być zaletą. Nie wiem, trza by fachowca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem maila do Cyfrowego Polsat (rklamacje@cyfrowypolsat.pl) i wyjaśniłem co i jak oraz napisałem, że inni posiadacze dekoderów Sagem mają ten sam problem. Teraz czekam cierpliwi na odpowiedź i żeby sobie sprawdzili poleciłem im do przestudiowania forum, żeby udowodnić, że nie tylko ja mam ten problem z promo kanału Disney Channel. Jak otrzymam odpowiedź to dam znać na forum, chyba, że już ktoś wcześnij o tym do CP pisał i ma już odpowiedź to też niech da znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymalem odpowiedz od CP ze jest to przyczyna emisji testowej i ze maja ten sam problem na u siebie na Sagemie i dziekuja za informacje. testuja go dlatego aby nie pojawily sie problemy tak jak to mialo miejsce w przypadku Eurosportow. W razie koniecznosci zostana podjete dzialania do wyeliminowania tej usterki na dekoderach Sagem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur piszesz, że po co robić teraz wielkie halo, a mianowicie po to, że do póki testują to trzeba interweniować jeśli ktoś ma takie kłopoty, żeby nie było jak z Eurosport-ami, więc chyba logiczne teraz o co chodzi.

 

Edycja RafiX: Poprawiłem błąd ortograficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedlem z czego wynika ta pikseloza na DC na Sagemach. np gdy dam na Polsat i wroce na DC to obraz sie zalamuje i widac zalamana stop klatke z Polsatu nalozana na DC. wiec wynika to z bledu w sofcie. trzeba to jakos z nimi zalatwic gdyz co ma test do obrazu nadawanego na innym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na TVP Sport.... b. fajny i profesjonalny. Szkoda gdyby go nie bylo w ofercie CP, bo wydaje mi sie, ze wszystkie najwazniejsze relacje sportowe...Malysz, MS, ME tylko tam beda pokazywac a w TVP1 i 2 i3 to skroty pokaza...

 

aaaa o Robercie Kubicy mowia...Maciej Kurzajewski ma to prowadzic.... czyli prawa TV4 wygasly...

 

ups....wiec najlepszy sport tylko w TVP Sport....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na TVP Sport.... b. fajny i profesjonalny. Szkoda gdyby go nie bylo w ofercie CP, bo wydaje mi sie, ze wszystkie najwazniejsze relacje sportowe...Malysz, MS, ME tylko tam beda pokazywac a w TVP1 i 2 i3 to skroty pokaza...

 

aaaa o Robercie Kubicy mowia...Maciej Kurzajewski ma to prowadzic.... czyli prawa TV4 wygasly...

 

ups....wiec najlepszy sport tylko w TVP Sport....

 

Na eurosporcie masz wszystkie mistrzostwa.

Nie przesadzaj proszee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze stwierdzeniem, że najlepszy sport tylko na TVP Sport. Zapowiada się nareszcie porządny polski kanał sportowy. Sport to nie tylko piłka nożna, ale i inne dyscypliny. To również historia polskiego sportu. Aż miło było przez chwilę popatrzeć na migawki z największych osiągnięć polskich sportowców w różnych dyscyplinach. :D

Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...