Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No a skąd miałem wiedzieć? Jestem abo CP i to jest dział o cP, dlatego byłem taki zaskoczony :lol:

 

A może te reklamówki będę od 17 do 20, a potem cisz aż do 2 grudnia. Wkońcu teraz tak się pojawiły :wink:

Jak coś się luknie przez tą pikselozę, to musze przyznać, że bajki Disneya się zmieniły i to bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może te reklamówki będę od 17 do 20, a potem cisz aż do 2 grudnia. Wkońcu teraz tak się pojawiły :wink:

Wątpię, popołudniu gdzieś koło 13:00 też one leciały, ale już po pare minut póżniej przywrócili kolorowe paski :D

 

 

Co do shreka to nie ta wytwórnia :D

Ale na reklamówkach widziałem m.in rogate ranczo, lilo i stich, kopciuszek, króla lwa, zakochany kundel, jelonek bambi, księga dżungli, kurczak mały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Obraz nie jest taki wspaniały. Na pierwszy rzut oka widać pikseliozę przy bardziej dynamicznych przejściach.

 

No to ja Ci gratuluje wzroku, albo ja slepne. U mnie nie ma zadnej pikselozy :lol:

 

jaki jest symbol rate na disney chanell on jest na astrze??

 

Hot Bird 13*E - 10.949V, 27500, 3/4 - to jest pelny wykaz parametrow Disney Channel

 

Edycja pitter: skleiłem dwa posty w jeden.

Po raz ostatni przypominam o używaniu funkcji "Zmień" i nie pisaniu dwóch postów, jeden pod drugim. Przy następnej takiej sytuacji skasuje oba posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...