Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuje fragment z Media2.pl

W styczniu 2007 r. do Pakietu Film dołączy kanał FOXLife, oferujący hollywoodzkie seriale.

Drugi jak mówiłem, to na pewno bedzie Zone horror. Co do FOX Life, to kolejny kanał z serialami, a nie filmowy, więc wciąż będzie nam brakować programu filmowego z wysokiej półki. Przy okazji CP oficjalnie już przekroczył 1 mln abonentów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOX Life myślę, że to będzie dobry kanał, bo będzie tam trochę też seriali komediowych i może jedna z moich ulubionych kreskówek, co szła kiedyś na Fox Kids/Jetix "The Simpsons", więc może to będzie w jakimś stopniu rekompensata za stratę Comedy Central, który dzisiaj pierwszy raz oglądałem i dla mnie bardzo się podobał, ale niestety co dobr szybko sie konczy :wink: i juz zakodowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat poinformował dzisiaj o dołączeniu nowego kanału telewizyjnego do swojej oferty programowej. Od stycznia 2007 abonenci platformy uzyskają dostęp do hollywodzkiego kanału Fox Life, który trafi do pakietu Film.

 

 

Na ofertę stacji Fox Life składają się między innymi filmy fabularne i najlepsze hollywodzkie seriale. Oferta stacji znana jest abonentom europejskich platform cyfrowych: włoskiej Sky Italia, francuskiej CanalSat i portugalskiej TV Cabo.

 

Źródło: Sky Sun Sat

 

A jednak będą jakieś filmy, ciekawe tylko na jakim poziomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Już znalazłem ten fragment.

Ciekawe, czy będzie ten kanał na wyłączność?

Przydałby sie kanał z serialami na Cyfrze.

 

A moze ta plansza testowa kodowana w S2i N2 jest wlascie przygotowana dla tego kanalu :roll: Marzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Niektorym to sie niczym nie dogodzi. A jaki kanal wedlug Ciebie jest dobry :wink: FoxLife jest cenionym kanalem amerykanskim w kilka krajach europejskich, wiec dlaczego mialby sie nie pojawic takze u nas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zaleznosci od kraju emituje rozne seriale

np. w Brazyli puszczaja pasmo Baby.tv czy tez Ally Mc Beal, a nawet Seks w wielkim miescie - zauwazylem tez fajne filmy [Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz, Dziennik Jones], jakies komedie

We Francji puszczaja np. Sunset Beach, we Włoszech puszczają amerykańskiego Idola, Ostry Dyzur, Will&Grace czy np. Ekstremalne metamorfozy

Takze wszystko zalezy od wersji jezykowej. Najgorzej jest chyba we Francji, najlepsza oferte ma chyba Brazylia - takie moje odczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Polsat to Polsat!

Uwielbiaja sie chwalić!

Ale nie można im zarzucic że e tej chwili kłamia bo naprawde maja ty abo!

Również sa największymi w środkowej Europie!

Wystarczy wspomniec jak jeszcze 2-3 lata temu wyglądała oferta, ile było abo i ile kanałów! Oferta nie do poznania! Nagroda która dostała Nka powinna należeć do CP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...