Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh... ja bym byl pierwszy i sie zapytam czy jest mozliwe epg na sagemach Eurosportow :D a moze ktos wie?? bo na c+ jest tylko na esp2... tylko ze tam jest calkowicie polska wersja jezykowa (lacznie z inormacjami, co bardzo mi przeszkadza w ogladaniu esp2, zwlaszcza rano...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dzis bylem w jednym ze sklepow Media Markt i na stoisku CP pani reklamowala nowy kanal Disney Channel i zapowiadala ze w roku 2007 CP chce wprowadzic Polsat Sport HD oraz Zone Horror (ponoc ma sie u nas nazywac Horror TV), bardzo sie tym zdziwilem bo nie bylo oficjalnych ulotek dotyczacych kanalu Zone Horror. Czy ktos cos wie, czy to tylko bujda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej mi kaktus na ręce urośnie niż Cyfrowy Polsat będzie na tyle hojny żeby zafundować klientom PS HD w prawdziwej jakości HD. Zarówno z przyczyn ekonomicznych jak i technicznych. Zapewne tylko z nazwy będzie to kanał HD. Poza tym niech mnie ktoś oświeci kto i co produkuje w technice HD spośród aktualnych propozycji Polsatu Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moga zakupic nowe pozucje!

Pozatem w HD leci jak sie nie myle

MŚ, ME i cos jeszcze tylko niemoge sobie przypomnieć....

 

Co do Zone Horror to prawdopodobnie ten kanał bedzie na wyłącznośc w CP, bo CPma chyba jakąs umowe z Zone media...

 

Pozatym HD powoli bedzie wkraczac do Polski!

Na poczatku flagowy kanał POlsat Sport HD, a potem kto wie??

Może Eurosport HD, Cinemax HD....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...