Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Dokladnie tak jest. Ludzie czesto interesuja sie tym, co jakby budzi zaufanie. A zaufanie budzi tylko to, co cieszy sie zainteresowaniem i odzwierciedleniem zaufania i dobrej jakosci jest ilosc abonentow czy klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poco wklejać artykuły bez komentarza ja niewidze sensu hyba że komuś zależy aby zniehęcić kogoś kto jest zdecydowany na cp ja byłem trohe zły na platforme ale teraz za nigdy ni przejde do innej

 

Zapewne masz teraz C+ z Pakietem Komfortowym za chyba 80zł!

Gdzie jest niemal to samo co na RM + PF za 50zł w CP!

 

Niewiem co zniechęca ludzi do CP!?

może to:

-maja więcej klientów od C+ i N

-są tańsi

-oferują więcej kanałów i lepszych w pakiecie za 35zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kanaly Disney'a, moge ogladac az trzy:

1. Disney Channel

2. Playhouse Disney

3. Toon Disney

 

Ogladam je z Siriusa...

 

Po co dolaczac jeszcze jeden kanal dla dziecie, skoro CP ma ma Jetixy i Boomerang, a C+ mini, ziga, a na dodatek oba maja Cartoon'a???

 

Czy pamieta ktos jeszcze jak JEtic nazywal sie wczesniej, przed zmiana nazwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co mają dołączać Disney Channel, a po to, żeby wzbogacać ofertę. Można powiedzieć po co CP dołączył Eurosport i Eurosport 2, skoro ma inne sportowe, albo AXN Sci Fi i AXN Crime, po co one skoro ma AXN. queera się zastanów czasami co piszesz. Jeśli chodzi o Jetix to wcześniej nazywał się Fox Kids, a Jetix Play nazywał się Fox Kids Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4

 

Po co dolaczac jeszcze jeden kanal dla dziecie, skoro CP ma ma Jetixy i Boomerang, a C+ mini, ziga, a na dodatek oba maja Cartoon'a???

 

 

A po to zeby przyciagnac wiecej ludzi. Czasem lubie poogladac kanaly dla dzieci i powiem Wam szczerze ze podoba mi sie tylko Cartoon Network, spoko jest tez boomerang ale nie wszystko po polsku - wiec jak dzieci maja to ogladac? ;) Tymbardziej ze nie jest to angielski na stopniu podstawowym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma niebywałe szczęście :D Ja jak "pstrykam" po kanałach to zawsze na Boomerangu jest po polsku bajka :D

 

 

EDIT. Zapomniałem napisać coś :wink: Ostatnio zauważyłem że CP nie śpi i rozbudowywuje swoją sieć sprzedaży. W dwóch miejscach gdzie dotychczas sprzedawano Cyfrę+, sprzedaje się teraz Cyfrowy Polsat. Całą dekoracja się nawet zmieniła z kolorów czerwono czarnych (Cyfry Plus) na kolory pomarańczowo czarne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma niebywałe szczęście :D Ja jak "pstrykam" po kanałach to zawsze na Boomerangu jest po polsku bajka :D

Jestem pewny że aktualnie przynajmniej 3 bajki nadają po angielsku:

DangerMouse, Hrabia Kaczula (o pamiętam że swego czasu leciała TV Polonia z dubbingiem, ale pewnie się nie dogadali :P), Popeye (też kiedyś widziałem gdzieś w PL) i Flinstone Kids. Widziałem także że Pies Huckleberry leciał jeszcze niedawno po angielsku (nie wiem jak jest teraz, bo dawno nie widziałem, ale ktoś o tym niedawno wspominał tutaj że już po polsku jest :P)

Nie jestem pewny ale po angielsku chyba też leci Josie and the Pussycats, Snag, Jabber Jaw, Quick Draw McGraw, Lippy the Lion. Co do Pixie i Dixie oraz Magilla i Detektyw Pachełka na tropie to wogóle nie jestem pewien po jakiemu to nadają bo jeszcze tego nie widziałem na Boomerangu :D

Więc napewno 90% ramówki Boomerangu nie jest w PL, ciekawe jak to będzie wyglądało w przypadku Disney Channel. (żadnych konkretnych informacji nie było, tylko niepotwierdzone domysły w tej sprawie).

Tak wogóle ma ktoś ramówkę tego kanału w Polsce? Bo fajnie by było jakby puścili Kacze Opowieści :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...