Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Artur"

Od razu wiedziałem, że to co Kwiatek mówił, to ściema. Nawet nie warto byłó włączać przeszukiwania, gdzie pewnie pare osób to rano już zrobiło :lol:
Qrde a ja miałem taki zamiar włączyć rano przeszukiwanie, ale zapomniałem, dopiero w pociągu przypomniało mi się o tym :D

Szczerze mówiąc to przez pewien czas byłem przekonany że kwiatek mówił o piątku (i nim żyłem :P), dopiero wczoraj zauważyłem że jednak chodziło o czwartek :D

 

Edycja: bogdan425 - wykasowałem @bogdan425 - cytat jest niepełny i niepotrzebnie robi zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci C+ zyskają 2 grudnia kanał Disney Channel, ciekawę czy my też abonenci CP. Narazie jest pocieszające to, że możemy mieć nadzieję, bo w artykule nie ma nic o wyłączności dla C+ na ten kanał. Więc miejmy nadzieję, bo naprawdę tan kanał jest warty uwagi nawet dla tych starszych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat dobrze mysli! Dodaje "najciekawsze" kanały do familijnego aby przyciagnoąć jak najwiecej klientów!

Mogli by jeszcze dac jakis kanał dla dzieci, tylko niewiem jak bo pomysły juz sie kończą do Pakietu Bajeczka bo kwota 5,20zł za te dwa kanały to drogo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te marzenia o starcie Toon Disney, Playhouse Disney i ewentualnie Disney Channel +1, są w tej chwili jak najbardziej realne, pod warunkiem, że kanał będzię dobrze się sprzedawał w Polsce, napewno jeśli zdecydują się utworzyć takie kanały, to napewno nie w najblizszym czasie. Kraje Skandynawskie miały pierwszo Disney Channel, ale w końcu po długim czasie doczekali się Toon Disney i Playhouse Disney, po tak długim okresie obecności u nich w krajach samego Disney Channel. Narazie będziemy się cieszyć podstawowym kanałem Disney Channel w Pakiecie Familijnym, co jest naprawdę miłą niespodzianką.

Oprócz tego w Anglii zniknął Toon Disney i został on zamieniony kanałami Disney Cinemagic i Disney Cinemagic +1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie spi... jesli mozna by wiazac oferte Polsatu z oferta Polsatu Sport (a chyba mozna) jest to majstersztyk... bo wg mnie wiecej jest fanow dobrego sportu, filmu i rodzinnego kina niz pilki noznej o ktora swego czasu toczyla sie istna batalia... ESP,AXN i Disney za taka cene, na prawde moga spowodowac, ze abonenci Cyfry, moze nie masowo, ale jednak, beda rozwiazywali umowy i podpisywali je, z N albo CP...

mam jeszcze pytanie wiazace sie z Disney CH. a mianowicie... w jakiej wersji jezykowej bedzie nadawany ten kanal?? bo chyba na razie nie ma polskiej... chyba ze zainwestuja i przetlumacza go...

Krotko mowiac- Polsat tak kreci, ze i wilk syty i owca cala ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...