Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co sobie łamać głowę. Pewnie to będzie Superstacja!!! Oni też chyba czekają na 12 października, bo testują i wytestować nie mogą. :wink:

Jak już chyba gdzieś na tym forum pisałem , nie mogę odżałować na ,,n" ,,Wojny i Pokoju" Mógłby CP coś zrobić w tej sprawie. :cry:

Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi przychodzi do głowy kanał Hallmark, swego czasu coś było o nim wspominane, ale z tego co kojażę, to on jeszcze jest na wyłączność w C+, chyba do grudnia, ale nie mam co do tego pewności, nigdy nie miałem pamięci do dat :wink:

 

Coś mi sie wydaje że umowa z Hallmark i HBo wygasa tego samego dnia! Bo chyba tego samego dnia zostały podpisane jeszcze za czasów Wizji TV!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowoscią CP jest kanał Mango 24, którego vince zapomniałeś dodać

w temacie przyklejonym, a piszesz, że będziesz aktualizował

,,na bieżąco". :wink: Marny to kanał, ale jak jest to niech będzie. Może ktoś sobie wiatrówkę kupi. :D Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejną nowością jest to, że na kanale Jetix Play jest od rana cały czas czarny obraz i się zastanawiam, czy tylko u mnie, czy u wszystkich.

P.S.

Mam wykupiony Pakiet Relax Mix i tylko ten kanał nie chodzi z tego Pakietu i nie ma żadnej informacji, że "Kanał nie jest dostępny w Twoim abonamencie itd.", tylko jest jedynie czarny ekran, tak jakby nie nadawał.

 

To jest już paranoja, jeśli jest tak u wszystkich, mogli by puścić jakąś planszę informacyjną z wyjaśnieniem i przeprosinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest awaria satelity Eutelsat W3A 7 E i żadne kanały z tej satelity nie działają i to jest przyczyną tego,że Jetix Play nie działa,także to nie wina CP.Jak operator tej satelity upora się z tą awarią, to kanał powróci.Ale również mogę sie mylić i przyczyna tego,ze kanał nie działa może leżeć gdzie indziej.

 

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=513

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejną nowością jest to, że na kanale Jetix Play jest od rana cały czas czarny obraz i się zastanawiam, czy tylko u mnie, czy u wszystkich.

P.S.

Mam wykupiony Pakiet Relax Mix i tylko ten kanał nie chodzi z tego Pakietu i nie ma żadnej informacji, że "Kanał nie jest dostępny w Twoim abonamencie itd.", tylko jest jedynie czarny ekran, tak jakby nie nadawał.

 

To jest już paranoja, jeśli jest tak u wszystkich, mogli by puścić jakąś planszę informacyjną z wyjaśnieniem i przeprosinami.

Na kanale jetix play,polsat włączył plansze informacyjną , że przerwa w emisji programu nie leży po stronie cyfrowego polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz trochę późno dali tą informację, bo kanał nie nadaje od rana. Rozumiem, że nie z ich winy, bo nawalił Eutelsat W7 (7E) i to nie jest zależne od nich, ale należy dać informację, a przepraszać nie mam za co nie naskoczyłem od razu na nich, tylko grzecznie napisałem, że powinni tak zrobić, chodzi o tą planszę, więc @KwiateK nie oceniaj mnie, bo ja Ciebie nie oceniam, jako chyba nie liczny na tym forum, ale jak chcesz, może to się zmienić, więc przystopuj, bo na forum jest udzielanie swoich opinii, a nie krytykowanie i ocenianie innych.

Edycja: bogdan425 - poprawiłem błędy ortograficzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...