Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SR nie jest problemem, liczba foni też nie, bo jest tylko 6 wersji językowych. Na Cyfra+Radio było 10 i nic się nie działo. Może po prostu nie mogą brać z tego TP sygnału. Może to jest jako dosył do tych platform, które mają E! w swojej ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby brali z TP E!, wiecej miejsca by bylo na Polsatowskich i przy czym mam nadzieje lepszy obraz i wiecej ścieżek audio. więc same plusu...

 

Tam niema EPG a jeśli by było(b by wprowadzili) to po angielsku. Więc się nie opłaca.

 

Po 1 sporo tp sie zwolni po TPS w nie długim czasie, więc może jeszcze jeden wynajmnie. E! z tp 10.723 H koduję tylko w jednym systemie Cryptoworks, więc myślę, że nie było by problemu.

 

Grupa Canal+ nieda za nic nawet jednego TP Polsatowi, nigdy, a w życiu, chyba musiałoby ich coś trafić dziwnego. No a co do E! to byłoby więcej wersji językowych, ale ja już pisałem wyżej coś z EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co dla C+ tyle tp, w końcu są to koszty wynajmowanie i nie nadawanie na nich żadnych kanałów, poza tym Eutelsat ma też coś do gadania w tej sprawie, a poza tym jeszcze mimo, że C+ i CP są konkurencją ostatnio i tak zaczeli się dogadywać w pewnych kwestiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co dla C+ tyle tp, w końcu są to koszty wynajmowanie i nie nadawanie na nich żadnych kanałów, poza tym Eutelsat ma też coś do gadania w tej sprawie, a poza tym jeszcze mimo, że C+ i CP są konkurencją ostatnio i tak zaczeli się dogadywać w pewnych kwestiach.

 

Wcale nie jest to prawda ze sie dogaduja konkurencja zawsze bedzie konkurencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co dla C+ tyle tp, w końcu są to koszty wynajmowanie i nie nadawanie na nich żadnych kanałów, poza tym Eutelsat ma też coś do gadania w tej sprawie, a poza tym jeszcze mimo, że C+ i CP są konkurencją ostatnio i tak zaczeli się dogadywać w pewnych kwestiach

 

oni nie dostaną pewnie tych TP za darmo, ale nie za aż tak wielką cenę, że nie mogliby jej sprostać, bo dostają ją od "swojego znajomego". A to, że oni zaczęli ze sobą współpracować to nie znaszy, że CP dostanie TP, tylko wg. mnie co najwyżej chociaż i tak w to nie wierzę, może prowadzić do fuzji, ale to jest znikome. Poprostu niema szans, aby dostali TP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat i cyfra+ może zrobić jak w Australii że foxtel i austar mają wspólne transportery na lyngsat widać że korzystają wspólny transporterów, mogą u nas tak i kanały jak Discovery mogą dla polsatu i cyfry+ byłoby mniejsze koszty i mogą więcej kanałów dać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka współpraca by się przydała w kwestii kanałów TVP... te na Cyfrze mają napewno lepsza jakość... ale i innymi by się mogli dzielić... tak jak Cinemaxami. Obie platformy by na tym korzystały. Tylko trzeba się dogadać.

 

Cytat:

Lepiej żeby brali z TP E!, wiecej miejsca by bylo na Polsatowskich i przy czym mam nadzieje lepszy obraz i wiecej ścieżek audio. więc same plusu...

 

 

Tam niema EPG a jeśli by było(b by wprowadzili) to po angielsku. Więc się nie opłaca.

 

Ja tam wolę lepszą jakość obrazu niż EPG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle napisałem jednak :P Nie kilka tylko kilkanaście... No ale to na przykład Ty miałeś 7 lat temu już EPG, ja dopiero od 2002 roku :P

 

Teraz jest możliwość aby EPG było i najlepiej żeby działało, ale jesli mam do wybory jakość a EPG to wybieram to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie możliwe, ze masz rację, ale możliwe, że jakby CP chciał się dogadać, to mógłby się dogadać, bo faktycznie w tej chwili, to niestety jest krucho z miejscem na tp, juz i tak są poupychane, jedynie jeszcze gdzie można bez problemu coś wstawić, to tp 11158V, bo jak narazie tam jest tylko 8 kanałów, w sumie tylko w porównaniu z innymi tp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie i technicznie sytuacja wygląda dzisiaj tak, że CP ma przygotowane dwa miejsca na dwa nowe kanały co już zresztą widać.

Pierwszy kanał z nich znajdzie się na miejscu gdzie obecnie jest dublowany kanał E a drugi zajmie miejsce na miejscu kanału który obecnie identyfikuje się jako Cinemax a leci tam kanał E bez głosu.

Z pewnością są to dwa miejscxa szykowane na te dwa kanały filmowe, któłre startują na początku marca za niecały miesiąc czyli TV 1000 i tajemniczy cały czas Hollywoodzki kanał filmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...