Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja będe marzył o:

 

TEST_M(TV2)

TEST_V(H1 Europe)

 

Są jeszcze jakieś muzyczne? Chodzi mi o te znane.

 

Nie uważacie że kanałów muzycznych w CP jest najmniej? Jest VIVA, 4funTV (FTA), jedynie z kodowanych MTV i VH1, TYLKO 2 muzyczne kanały.

O tych innych zagranicznych już nie mówie bo są FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najmniej, najwięcej ma Cyfra, bo oprócz tych co maja wszyscy ma jeszcze TraceTV i Mezzo a N ma jeden kanał więcej MTV2

Trzeba poczekać i Polsat tez zajmie się tymi kanałami!

Może nawet da MTV Polska do familijnego a MTV2 zajmie jego miejsce w Pakiecie Muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakby był TESTH to testowaliby Hallmark? lol

Co do kanałów muzycznych to by mogli dodać paczkę MCM.

A jeśli chodzi o Viasaty to zawsze mogą stworzyć nowy pakiet gdzie będą właśnie kanały dokumentalne :D Bo chyba nic nie stoi na przeszkodzie takiego stanu rzeczy. A wtedy mieliby baze do kolejnej rozbudowy kanałów dokumentalnych np. o Spektrum (które może wkońcu wystartuje) czy Discovery T&L, czy może kiedyś NGC lub History Channel? Szczerze wątpię aby nadal pakowali coraz to nowe kanały do Familijnego, chyba że planują niedługo znaczącą podwyżkę tego pakietu, ale nie wiem czy to byłoby za dobre wyjście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, 1.02.07 po miesiącu testów ruszył serwis internetowy TV Polsat http://www.polsatv.com , dostępny jest na razie tylko dla mieszkańców Kanady. Po zapłaceniu abonamentu zyskujemy dostęp do programów emitowanych w Polsacie2.

 

Za miesięczny abonament w wysokości 6,95 dol. kanadyjska Polonia będzie miała dostęp do polsatowskich seriali, programów publicystycznych i innych materiałów wyprodukowanych przez stację Zygmunta Solorza. To pierwszy serwis, któremu Polsat przyznał prawo do rozpowszechniania swoich programów w internecie. I może być strzałem w dziesiątkę - strona już w trakcie testów cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem. By nie przeciążyć serwera, wprowadzono nawet ograniczenie liczby internautów, którzy mogą jednocześnie korzystać z serwisu.

 

Źródło: Gazeta Wyborcza

Co wy na to :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
TESTE - tak jest a nie Test_H

 

Niektórzy z Was nie czytają dokładnie postów, bo przecież nie napisałem, że pojawił się TEST H. Napisałem, że takiego testu oczekiwałbym, co by oznaczało wiadomo co. Skoro pojawił się TEST S, czyli SUPERSTACJA, teraz TEST E, czyli E! to być może CP będzie włączał TESTY z pierwszą literą nowego kanału. :D:wink:

 

No i może doczekamy się nie wcześniej to później tego testu z literką H. :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyste zdzierstwo i nic poza tym. Fakt że to dla nich i tak grosze, ale za taką oferte to powinni dopłacać

 

Dla Ciebie każdy ruch POLSATU jest zdzierstwem a C+ to ideał niezdzierstwa

 

nie każdy ruch, ale ten napewno. Poza tym nie wiem skąd ta aluzja do mnie, chyba nie z powodu avatara mojego, bo że mam w nim C+ to nie świadczy że go ubóstwiam. Tak dla Twojej wiadomości C+ oglądałem ostatni raz przeszło 6 lat temu przez pare miesięcy. Jeśli poprawie Ci humor to dodam że tak samo zdziera w USA Tele5 ze swoją marną ofertą w podobnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest temat o nowosciach w Cyfrowym Polsacie a nie kanalach nadawanych przez intrnet czy za granica za co sa pobierane oplaty. Co to TESTE to napewno E! Entertainment Polska ale pytanie czemu robia re transmisje na swoim tp przeciez mogli brac sygnal z innego TP z HB na ktorym nadaje E! m.in. z polska sciezka dzwiekowa ale moze bedzie podobnie jak mialo miejsce z DC jak wchodzil do CP. brali dosyl z 10949 ale tez nadawali z wlasnego dla testow a potem na nim dali Fox Life. Poczekamy zobaczymy co z tego testu wyjdzie no i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szkoda, że Cyfrowy Polsat nie zrobi, (no może kiedyś) kanału tematycznego np. POLSAT HOBBY w którym przedstawiałby tematy zwiazane z wędkarstwem, łowiectwem, filatelistyką, informatyką itd., czyli z różnymi zainteresowaniami widzów. Według mnie sukces murowany. :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...