Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

kanały tematyczne grupy tvp:) a nic więcej niewiem a cieszcie sie z tego co jest i co bedzie:) obowiązuje mnie tajemnica bedzie na 90& E! nastepnie viasaty trwa negocjacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

aktualnie tylko polsat.Przewiduje sie miesiąc od zakonczenia negocjacji na dołączenie viasatów więc tylko od podpisania umowy zależy dołączenie viasatów :) narazie negocjacja trwa viasat troszke zbyt wysoko ceni sobie swoj produkt :( prawdopodobny termin cos czerwiec lipiec 2007 ale wszystko to kwestia pieniędzy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo... daleki, ale cóż, zobaczymy co z tego wyjdzie. To prawda pieniądze odgrywają tu wielką rolę. A te Viasat'y miałby być na wyłączność czy miałby być dostępne w innej/innych platformach :?::?::?::?::?::?:

 

Post pod moim hehe chwilę, dosłownie chwilę później(ułmek sec) napisałeś, bo ja kliknąłem wyślij i Twój jest moim, ułamek sec. uzajcie to co napisałem(2 wers) za coś czego niema, ale proszę nie kasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy kanał filmowy ten hollywoodzki czy możesz napisać czy chodzi o kolejny z serialami typu Fox FX czy czysto filmowy?

Tylko tyle masz napisać resztę juz bede wiedział no i czy data startu TV1000 Balkan pokrywa sie z data startu tego kanału z Hollywood.

Aha czy jest planowana jakas konferencja prasowa w najbliższym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lissek88 ma racje, @kaspeed przecież nic nowego nam nie powiedział a wy się podniecacie tym...

Viasat 1000 - było info na sk i m2

Viasat Explorer i History - patrz wyżej (a fakt ceny tych kanałów już był omawiany pare razy na forum jako jeden z głównych powodów nieobecności tych kanałów w ofercie platform cyfrowych)

E! - pare osób już o tym pisało dzisiaj, więc już podejrzenia były z "naszej" strony

paczka TVP - przecież nawet Libicki o tym oficjalnie mówił że nie mogą się dogadać i że w pewnym momencie prawie im to się udało, ale jednak coś nieposzło znów

kanały Fox - przedstawiciele Fox'a w Polsce wyrażnie powiedzieli że planują w niedługim czasie wprowadzenie nowych kanałów (jak narazie wspomnieli o Crime i Fx, ale przy tym nie wykluczyli innych kanałów z paczki)

 

z tego co wiem mowa jest o sprowadzeniu do kraju reszty foxa tv100balkan czy jak sie to zwie

Człowiek nawet nie wie dokładnie co pisze, a wy mu ślepo wierzycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tak! To pewnie E! (testE), podobnie było z superstacja 'testS"!

 

Najbardziej ucieszyłbym się widząc, że Cyfrowy Polsat włączył TEST_H. :D:D:D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to wszystkie HBO są na wyłączność w Cyfrze, a założę się, że podpisali umowę na hohoh długo czas. Każdy ma prawo zarówno marzyć jak i wierzyć, zawsze, wszędzie i w każdej sytuacji. Nitk nie może mu tego zakazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cyfrowym Polsacie pojawił się TESTE i chyba 5 lutego wystartuje E! Entertainment. Niby trwają rozmowy Viasatu z Cyfrowym Polsatem o kanały Viasat Explorer, Viasat History i TV1000 Balkan. Chciałbym, aby nie było tych kanałów na Cyfrowym Polsacie tylko w n, ponieważ zrezygnowałem z Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...