Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do rozdania są następujące kanały filmowe otóż pewne jest narazie to, że:

na początku marca do CP wejdzie kanał hollywoodzki z filmami MGM SD lub CanalHollywood albo HollywoodChannel.

prawie pewne jest to, że również na początku marca ofertę CP wzbogaci kanał TV 1000 Balkan piszę prawie bo to jeszcze nieoficjalne info.

Raczej mało prawdopodobne, żeby kanał MGM zawitał w CP, bo jest on na wyłączność w Nce, nieważne czy SD czy HD, MGM to MGM.

Wydaje mi się, że ten kanał Hollywoodzki to może być TV1000. Do końca nie wiadomo, czy Libickiemu chodziło o pochodzenie, czy zawartość programową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skupmy się bardziej na nowościach a nie na dziwnych przypuszczeniach jakoby kanał Hallmark miał się pojawić w CP nie chciałbym tego kanału za nic w świecie niech zostanie dożywotnio w Cyfrze + a jego obecnośc dla tych co go chca jest tak samo prawdopodobna jak to, że kanał FoxLife zacznie puszczać muzykę zamiast seriali.

 

Pawop ani pochodzenie ani zawartość nie jest czysto hollywoodzka, bo nie tylko w Hollywood robi się filmy w USA. A są tam w ramówce i filmy z Wielkiej Brytani, Nowej Zelandii, Niemiec itd.

Na pewno obok TV 1000 do CP wejdzie oddzielny kanał z hollywoodzkimi produkcjami zapomniałem jeszcze, że może tobyć jeszcze Fox Movies.

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K u r d e ruch w tym dziale jak w ulu. A wszystko przez nie potwierdzone informacje. Przynajmniej niektórzy mogą się wyszumieć i ponarzekać dosłownie nad niczym. Krytykujecie kanały których tak naprawdę jeszcze nie ma i nie wiadomo czy będa w ofercie CP. Równie dobrze mogę powiedzieć, że pracuje nad projektem aby do roweru zamontować silnik z Suzuki Hayabusa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się ucieszył gdyby CP zaserwowało nam ShowTime jako kanał prosto z hollywood ;]

Znając życie zapewne CP wprowadzi razem z Viasat Explorer i History nowy pakiet za pare złociszy (tak myślę że będzie jakieś 5-6zł), który powinni zamieścić także w Relax Mix, bo właśnie samo RM po odłączeniu Cinemax trochę zubożało, a akurat Cinemax to był zdecydowanie najdroższy kanał w RM, więc powinni trochę lepiej załatać po nim dziure, a nie samym FoxLife i czymś jeszcze w pakiecie Film...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się aby CP zrobił oddzielny pakiet Viasatów (o ile w ogóle informacje o dołączeniu są prawdziwe). W takie rzeczy to raczej bawi się C+ (np. pakiet Discovery czy AXN). Jeśli wejdą to pewnie Explorer i History wylądują w Familijnym tak jak Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno obok TV 1000 do CP wejdzie oddzielny kanał z hollywoodzkimi produkcjami zapomniałem jeszcze, że może tobyć jeszcze Fox Movies.

Libicki mówił, że w marcu wejdzie kanał filmowy (nie kanały) TV1000 rusza w marcu i ma być w CP. Więc o czym rozmawiamy? Nieoczekiwałbym na waszym miejscu jeszcze innego kanału filmowego, bo się możecie rozczarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w przyszłym roku w Cyfrowym Polsacie pojawią się nowe programy?

Od 4 stycznia tego roku w Pakiecie Relax Mix jest dostępny nowy filmowy kanał Fox Life. W pierwszych dniach marca Pakiet Film zostanie wzbogacony o kolejny hollywoodzki kanał filmowy. Mam również nadzieję, że w ciągu miesiąca do Pakietu Familijnego dołączymy popularny kanał rozrywkowy i że sukcesem zakończą się trwające z TVP negocjacje na temat obecności w Cyfrowym Polsacie kanałów tematycznych produkowanych przez Telewizję Publiczną.

 

Jaki to będzie kanał filmowy?

Przykro mi, ale na razie nie mogę zdradzić szczegółów dotyczących planowanych nowości.

 

http://wirtualnemedia_pl/document,,2066 ... bicki.html

 

Jest wyraźnie napisane "W pierwszych dniach marca Pakiet Film zostanie wzbogacony o kolejny hollywoodzki kanał filmowy.", a według mnie to TV1000 Balkan napewno nie jest hollywoodzkim kanałem filmowym, ponieważ nie pochodzi z hollywood, tak jak, np.: MGM, czy nawet FOXlife, one pochodzą rodem z Hollywood, więc albo Libicki tutaj skłamał, albo jeszcze bedzie jedna nowość w postaci kanału filmowego, albo się mylę, sądzę, że TV1000 Balkan nie może być hollywoodzkim kanałem filmowym, ponieważ kanał pochodzi z Europy, a dokładniej z Półwyspu Skandynawskiego, a dla mnie hollywoodzki kanał filmowy kojaży się z marką z za Oceanu, a co Wy o tym myślicie, bo może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Cyfrowy Polsat nie ma jeszcze w swojej ofercie TVP Sport, ponieważ negocjuje pewnie warunki dołączenia całej paczki kanałów tematycznych TVP. :?::D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Adamem i nie wiem dlaczego Pawop tak obstawia, że TV 1000 to jest ten zapowiadany kanał?

Fakt mowa jest o jednym ale może w dniu wywiadu nie było można jeszcze mółwić o TV1000 gdyż było za wsześnie z powodu braku zaawansowanych rozmów z obydwu stron.

Tak czy siak CP musi wzbogacić oferte filmową i nie pogniewał bym się gdyby doszły do oferty 2 kanały filmowe oczywiście bez opcji Premium, bo jeśli dla Cinemaxów został stworzony pakiet RelaxMix Film to jeszcze jest opcja, że może trafić albo do zwykłego relax mix i pojwai się w pakiecie Film albo trafi do tego drugiego, opcja Premium na taki kanał jakim jest TV 1000 wydaje się mało realna mimo tego, że taki news jest w SatKurierze.

swaidczyć o tym może też fakt, że w Bułgarii i w Chorwacji kanał ten znajduje się w pakiecie podstawowym.

Rozbierzności powstaja tylko pod wzgledem wersji jaka pojwai się w Polsce bo z informacji dwóch serwisów nie można jednoznacznie wywnioskować czy będzie to TV1000 czy TV1000 Balkan a to bardzo ważne gdyż ramówka tych kanałów rózni się diametralnie.

Bardziej prawdopodobne jest, że będzie to TV 1000 Balkan gdyż na TV 1000 lecą filmy, które w wiekszości lecą w C+ i HBO a oni mają monopol na naszym rynku bo mają zwiększą część praw do ich pokazywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Libicki się przejęzyczył :shock: może mu chodziło o Bollywood :shock: to taka Indyjska wytwórnia filmowa :!: tam się filmy produkuje z szybkością zupek w proszku :!: może to miał na myśli :shock::shock:

było by tanio i w dużej ilości :lol: same filmowe hity :!: (dla Hindusów) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko jeden zwrot wypowiedzi Libickiego, który został zacytowany przez Adama na początku tej strony tj. " w pierszych dniach marca pakiet film zostanie wzbogacony o kolejny hollywoodzki kanał filmowy."

Wnioskował bym bardziej z tego, że Pan Dominik skoro CP nazywa FoxLife kanałem fiolmowym i padło słowo kolejny, że chodzi mu o kanał albo FoxCrime albo Fox FX.

Na to składają się też wypowiedzi biura prasowego marki Fox w Polsce, że te kanały niebawem też pojawią się w Polsce i z każdą chwilą jestem coraz bardziej przekonany za takim tokiem wydarzeń.

Co wy o tym sądzicie jest to realne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie rację, że Libicki może miał na myśli kanał filmowy, ale w stylu FOXlife, czy AXN-ów. Chociaż mnie to denerwuje określenie FOXlife kanałem filmowym, bo w końcu tam nie ma ani jednego filmu fabularnego (pełnometrażowego) już Disney Channel ma bogatszą ofertę filmów fabularnych :wink: . Mam wątpliwości, że Libicki miał na myśli, któryś z kanałów ze stajni FOX-a, ponieważ są zapowiadane 2 i myślę, że te 2 wystrtują mniej więcej w tym samym czasie, czyli FOX Crime i FX jak to było z AXN Crime i AXN Sci-Fi, ale zobaczymy jak to będzie, w końcu został jeszcze miesiąc, może między czasie coś się dowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze filmowym można nazwać Kino Polska, TCM oraz Cinemax i Cinemax2 (pseudo Premium) są filmowymi, zaś Zone Romantica, AXN, AXN Sci-Fi, AXN Crime, FOXlife to typowe kanały wyłącznie z serialami, od czasu do czasu można znaleść tam film, ale żadko godny uwagii.

Cyfra+ ma filmowe: Canal+, Canal+ Film, HBO, HBO2, HBO Comedy (typowo Premium nic dodać, nic ująć) oraz Cinemax, Cinemax2 (też Premium niższych lotów), Ale Kino!, Hallmark, Kino Polska, TCM.

nHDTV: Wojna i Pokój, Kino Polska, MGM HD, TCM oraz Cinemax i Cinemax2 (Pseudo Premium).

W sumie nie licząc Cinemax-ów to nawet n-ka pobija CP, ale nie o to chodzi, chodzi tylko o to, że jest to głupie nazywanie czegoś, czym czym naprawde nie jest, to tak samo można nazwać TVN Siedem kanałem filmowym, bo przewaga są tam filmy i seriale, a jednak jest nazywany kanałem ogólnym, proste rozumowanie. Sorki, odbiegłem od tematu, ale w sumie to normalka, ale jeszcze raz sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem wszystkie platformy cyfrowe z bałkanów i nigdzie tv1000 nie jest jako kanał premium, no chyba, że dla Polski taka oferta zostanie przygotowana.

Jak wcześniej wspomniałem są trzy opcje:

pierwsza jest taka, że trafi on do biednego na dzisiaj pakietu film, który bez powodu nie podrożał

 

druga opcja to taka, że trafi do rozbudowanego nowopowstałego pakietu RelaxMix Film, gdzie z Cinemaxem będzie tworzył oferte kanałów jak to Adam2000 wspomniał "pseudopremium" i tutaj przy cenie +10 zł do pozostałych dwółch opcji Familijny i RelaxMix jak bedzie od jutra to za 3 kanały Cinemax,Cinemax2 i TV1000 można już zapłacić te dodatkowe 10 zł jeśli ktoś bardzo interesuje się filmem

 

trzecia opcja jest taka, że może powstać czysta opcja Premium z samym kanałem Tv1000 ale ona wydaje się najmniej prawdopodobna

 

już bardziej prawdopodobna wydaje się opcja Premium gdzie Tv1000 bedzie tworzył pakiet premium z pozostałymi kanałami Viasatu Explorer i History o ile takie dołączą do CP, ale też przez to byłaby bardzo ograniczona dystrybucja tego kanału a nadawcy jak i dystrybutorowi o to nie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...