Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

We wczorajszych wiadomościach sportowych nie wiem czy zauważyliście przy relacji ze spotkania polska-słowenia w ramach MS TVP dzięki uprzejmości POLSAT-u wykorzystała z relacji w POLSAT SPORT czyżby to znak że już lada chwila w CP pojawią się pozostałe kanały TVP w tym tak przez nas wszystkich upragniony TVP SPORT i niemniej TVP3 co wy na to??

I tak powinno być zawsze, bardzo głupia sprawa była w czasie MŚ siatkarzy gdzie prawa transmisyjne zabraniały :!::!::!: udostępnienia nawet kilku sekundowej relacji innej stacji TV

moim zdaniem paranoja do potęgi :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do firmy Ostrowski,odpowiedzialnej za dystrybucje kanałów viasat na Polskę i dowiedziałem się że kanał startuje 5 marca.Ciekawe która z polskich platform włączy go do swojej oferty?

 

 

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=1961

 

 

może chodziło szefowi posatu cyfrowego o kanał TV1000 Balkan też ma być od marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak powinno być zawsze, bardzo głupia sprawa była w czasie MŚ siatkarzy gdzie prawa transmisyjne zabraniały :!::!::!: udostępnienia nawet kilku sekundowej relacji innej stacji TV

moim zdaniem paranoja do potęgi :!:

 

 

I tu się myslisz. Skróty mogła pokazywać każda TV i nie musiałą nawet pisać że dzięki uprzejmośći Polsatu... Wystarczyło by ze zwrócili by się do japońskiej TV o skróty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam nowe kanały najważniejsze jest to, że TV Polsat kupiła prawa do emisji ośmiu odcinków serialu Czterej pancerni i pies (wersja kinowa). Znów zobaczymy Szarika w akcji :wink:

Tyle ze Kino Polska nie przerywa pi......i reklamami :!:

pomyślcie- "szkop" snajper rani Marusię krew się leje (czarno- biała co prawda) i w tym momencie BACH :!: reklama np. podpasek :shock:

będzie zaj.....y efekt nic ino Janek przyłóż to na ranę :!::lol:

 

 

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

danielpes5

 

Dobry jesteś :!::!::!::lol::lol::lol::lol:

ten numer Ci wyszedł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejną nowością jest kolejna "oferta specjalna", tylko tym razem na korzystnych warunkach. Zaoferowali mi: 12 miesieczną umowę w zamian za wykup dekodera za kaucję zwrtoną. Są do wyboru dwa warianty - pakiet familijny + 3 miesiące pakietu RM gratis, lub 12 miesięczną umowę na pakiet Familiny i RM + 6 miesiecy Pakietu RM gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też to zaproponowali ale jakoś tak pod koniec zeszłych wakacji, Tobie dopiero teraz?? :D

A mnie nic nie zaproponowali mimo, że byłem abo Polsatu od czasów dekoderów InvestBanku i dlatego podziękowałem Zygmuntowi biorąc Cyfrę z 35% zniżką (25% abonament 10% płatność kartą) i Pioneerem za 1660 za 1 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...