Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż moi drodzy u mnie na starym thomsonie wszystko pięknie chodzi. Ale nie macie czym sie martwić bo jak narazie lektor jest do d....

Dali jakąśś babeczke jak ktoś to dobrze nazwał z reklamy podpasek i dzięki niej ten serial wogóle nie wchodzi do ucha ani do oka.

Oj nasze kochane CP sto lat za murzynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinie CP i Pan powiedział że nie może mi pomóc.Kazał czekać do jutra może FoxLife sie odkoduje.A mam opłacony pakiet FILM.Zadzwoniłem drugi raz żeby załatwić to z inym konsultantem ale niestety zgłosił się ten sam i nic nie załatwiłem.FoxLife dalej zakodowany :(

Mam Echostara DSB-717

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odkodowany FOXlife, ale przyznam szczerze, że jak będzie cały czas taki lektor, to nie mam zamiaru tego kanału oglądać, bo normalnie nie da się oglądać, już lepiej by było oglądać w orginalnej wersji językowej z napisami, niż z takim lektorem, bo w niektórych momentach nawet nie można zrozumieć co ona tam tłumaczy, poraszka :!::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, na thomsonie DSI30PO śmiga ładnie ;] z opłaconym pakietem FILM.

 

Co do Cinemax, to nie mam jego wykupionego a promocyjnie chodzi, z tym że jedynie z TP Cyfrowego Polsatu, bo już z TP Cyfry+ pojawia się komunikat że tego kanału nie ma w twoim abonamencie (oczywiście mówię o jedynce cinemax :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wiele Wam może nie pomoge ale lepsze to niż nic nie wiedzący konsultanci.

Sprobujcie starej dobrej sprawdzonej rady. Najpierw przywróćcie ustawienia fabryczne a póżniej wyłączcie dekoder z gniazdka na około 30 sekund. Po włączeniu dekoder automatycznie powinien pobrać listę CP.

Może się uda lepsze to niż czekanie do jutra. No chyba, że nad tym kanałem ciąży weidmo Eurosportów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że ten lektor nie będzie do wszystkich audycji, bo jesli chodzi o ofertę programową, to może być całkiem nieźle, ale ten lektor będzie naprawdę dużo osób zniechęcał do oglądania programów, a szczególnie serialów z takim tłumaczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...