Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież dopiero włączyli. Nawet jeszcze nie wszyscy mogą oglądać te (patrz Eurosport) a ty już chcesz nowe Surprised

 

nie moja wina że niektóre osoby wybrały jakiś bajerancki sprzęt...a i atk sagemy wymiataja bo nie było z nimi żadnych problemów...ja czekam na nowe kanały bo to co dołączyli to bubel poza eurosportem 1 i 2. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dopiero włączyli. Nawet jeszcze nie wszyscy mogą oglądać te (patrz Eurosport) a ty już chcesz nowe Surprised

 

nie moja wina że niektóre osoby wybrały jakiś bajerancki sprzęt...a i atk sagemy wymiataja bo nie było z nimi żadnych problemów...ja czekam na nowe kanały bo to co dołączyli to bubel poza eurosportem 1 i 2. :!:

 

Jak dla ciebie stare Samsungi to jest bajerancki sprzęt to ja już sam nie wiem jaki naprawdę jest bajerancki. Wyboru przy zakupie żadnego nie miałem były tylko Samsungi i na tym bym skończył. Sagemy już chyba wtedy wycofali i rzucili na rynek samsungi.

 

Edycja: bogdan425 - w kwestii organizacyjnej - jak odpowiadamy na post zaraz pod postem, to proszę go nie cytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg infolinii jutro moze cos bedzie
Ja q... bez ich informacji wiem że będzie czwartek :evil::evil::evil::evil: i że w temacie Eusp. nic się nie zmieni, jak by byli uprzejmi to puścili by choć na ekranie przeprosiny dla tych, którym wciąż nie są w stanie udostępnić pełnej oferty i poinformować kidy skończą się kłopoty z tym związane :twisted::twisted::twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieta co, chyba bedziemy miec w ofercie kanał TVP3!

Jak narazie sa to czyste spekulacjie ale dotychczas Polsat 2 nadawał na kanale 5 a teraz jest na kanale 6 (jeszcze dziś był na 5)

Kanał nr 5 jest za TVP2! Czyli logiczne wydaje sie dołączenie TVP3 do oferty CP!

 

Mam taka nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może zna odpowiedź dlaczego eurosporty nie działają a przecież są zakodowane w tym samym systemie do pozostałe wchodzące w skład CP??

 

 

 

 

Bo po raz pierwszy się okazało że dekoder- dekoderowi nie równy, jak do tej pory nie było żadnych problemów z dołączaniem nowych kanałów, lecz wszystko idzie na przód, technika między starszymi modelami a nowszymi tak bardzo zaczęła odbiegać od siebie że pomału przestają być kompatybilne wobec systemu nadawania. Myślę że te problemy jakoś opanują ( treść maila z BOK CP- "Bardzo przepraszamy za problemy z odbiorem. Prawidłowy odbiór kanałów powróci w najbliższym czasie."), ale co dalej? już snuli wraz z C+ plany nadawania z tych samych transponderów na obie platformy i okazało się że pierwsza większa współpraca i powstał ogromny problem, to musi skończyć się nieuchronną wymianą starszego sprzętu bo innaczej sprawa "spali na panewce" :):):):):):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje fezuj, ale jak w takim razie wytłumaczyć fakt, że na najstarszych Sagemach ludziom działa bezproblemowo wszystko :?:?:

Faktycznie chyba trzeba będzie się domagać wymiany sprzętu na nowszy... tylko ciekawe kto w takim przypadku poniesie koszty wymiany, skoro nie z naszej winy są problemy z odbiorem kanałów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym może być problem ( ja płacę dzierżawę więc to ich sprawa) ale Ci co wykupili na własność????, może jakaś nowa umowa z preferęcyjnymi warunkami wykupu , czy bardzo niskim opłatom za korzystanie z ich dekodera??. Coś muszą wymuślić bo klient może uciec do konkurencji a tego to chyba nie chcą! :?:?:?:?

Edycja:bogdan425 - poprawiłem błąd ortograficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Eurosportów to jak już gdzieś wyżej pisałem są one kodowane w czterech systemach równolegle czyli simulcrypcie i nie każdy cam i dekoder sobie z tym radzi. Do tej pory w CP nie było takiego kanału który był by kodowany aż w czterech systemach, co najwyżej dwóch czy trzech. Tak dla informacji dodam jeszcze, że niektóre moduły CI np. zetacamy i icecrypty też nie potrafią rozkodować Eurosportu z org. karty Cyfry i w przypadku niektórych dekoderów CP (Thomsony i Samsungi DSR7000) wystąpił chyba ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą to mam pomysł na przyszłość- pchnijmy jakiś apel do CP że jak zaczną znów jakieś testy przed wprowadzeniem nowych kanałów aby zerknęli czasami do tego forum, jest nas sporo mamy przeróżny sprzęt i szybko można się przekonać co na czym chodzi z czym są problemy, gdyby to zrobili dwa tygodnie temu wiedzieli by na których dekoderach kanały chodzą a na których nie i mieli by więcej czasu na dostrojenie sprzętu ,aby nie było bajzlu jaki wyszedł w ostatnich dniach.

Jak ktoś może to niech spróbuje coś ułożyć a my mailami im to prześlemy to będzie nadzieja że zwrócą na to uwagę (jedną wiadomość to po prostu ol….

:wink::wink::wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Eurosportów to jak już gdzieś wyżej pisałem są one kodowane w czterech systemach równolegle czyli simulcrypcie i nie każdy cam i dekoder sobie z tym radzi. Do tej pory w CP nie było takiego kanału który był by kodowany aż w czterech systemach, co najwyżej dwóch czy trzech. Tak dla informacji dodam jeszcze, że niektóre moduły CI np. zetacamy i icecrypty też nie potrafią rozkodować Eurosportu z org. karty Cyfry i w przypadku niektórych dekoderów CP (Thomsony i Samsungi DSR7000) wystąpił chyba ten sam problem.

 

A w ilu systemach jest kodowany Cartoon Network. Z tego co wiem to też w kilku, tak samo jak i TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za dziadostwo.

Teraz już napewno złożę reklamację odnośnie niemożności oglądania wszystkich kanałów (europort 1 i 2) z ich winy. Niech mi wymienią ten stary dekoder.

Jestem abonentem CP od niedawna czy wcześniej długo długo wcześniej też były jakieś problemy z dołączonymi nowymi kanałami ?

Tak swoją drogą to jest niepoważne traktowanie klienta, ponieważ gdybym nezadzwonił na infolinie to do nia dzisejszego nie uzyskałbym żadnej informacji dlaczego na moim dekoderze nie ma odkodowanych kanałów Eurosport 1 i 2.

Pierwszy raz sie z czymś takim spotykam.

I trzeba coś z tym zrobić tak być nie może bo abonament trzeba płacić na czas i tak też robie i od nich też wymagam takiego samego profesjonalizmu tym bardziej, że nie są jedynym graczem na rynku platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...