Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś działają eurosporty na samsungu DSR7000??

 

u mnie tez na tym sprzecie nie dziala. Mam P2C od 1999r (przeszedlem na poczatku przez kilka kilka padnietych Sagemow) i juz mam dosc tego. Wiecznie sie cos zacina, zawiesza do tego zolw i bez wyjscia optycznego.

 

Wiecie czy jest juz szansa na wymaine dekodera na ten z nowych czy trzeba zrywac umowe i nowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś działają eurosporty na samsungu DSR7000??

 

u mnie tez na tym sprzecie nie dziala. Mam P2C od 1999r (przeszedlem na poczatku przez kilka kilka padnietych Sagemow) i juz mam dosc tego. Wiecznie sie cos zacina, zawiesza do tego zolw i bez wyjscia optycznego.

 

Wiecie czy jest juz szansa na wymaine dekodera na ten z nowych czy trzeba zrywac umowe i nowa??

"Pol[beep]" wprowadza właśnie moduły CI (jeśli dobrze pójdzie, może będą w ofercie już jutro), więc kup sobie dobry tuner CI, zadzwoń do Polsatu i zapytaj, czy można wymienić tuner na moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pol[beep]" wprowadza właśnie moduły CI (jeśli dobrze pójdzie, może będą w ofercie już jutro), więc kup sobie dobry tuner CI, zadzwoń do Polsatu i zapytaj, czy można wymienić tuner na moduł.

 

Wlasnie zadzwonilem w tej sprawie i sie dowiedzialem, ze jak wprowadza do sprzedazy to poinformuja o tym na www, przez dekoder (mail). Na pytanie czy mozna bedzie wymienic dekoder na modul dostalem odpowiedz "na dzien dzisiejszy nie moge Panu udzielic takiej informacji. Nie ma decyzji w tej sprawie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walcze z nimi od rana i wszystko mi chodzi oprócz eurosportów.Mam thomsona nie wiem co robić myślalem że se pooglądam.Działają komuś eurosporty na thomsonie?
Dzwioniłem do nich jeszcze raz teraz mi powiedział że PRACUJĄ ! nad tym problemem i obiecał że do wieczora mają eurosporty działać, a ja jakoś niemam już przekonania :evil::evil::evil::evil::evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj fezuj numer do nich to ja też zadzwonie

proszę bardzo-

0801 08 08 08 jak odezwie się automat to wciśnij zaraz 0(zero) to Cię przekieruje na konsultanta, ewentualnie -0801 08 08 08 ->3 i nawet nic nie wpisuj żadnych nr. kart wciśnij 0 i poczekaj to połączy Cię z działem technicznym,

powodzenia

jak Ci wcisną jakiś nowy kit to napisz

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na thompsonie 50 też nie działają eurosporty jak dzwoniłem na infolinie to kazali mi na nowo wyszukac kanały a jak to nic nie da to mam sie uzbroic w cierpliwość jak narazie widze tylko ciemność a na samsungu u sąsiada jest wszystko ok dodam tylko że ten samsung to jest ten nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj fezuj numer do nich to ja też zadzwonie

proszę bardzo-

0801 08 08 08 jak odezwie się automat to wciśnij zaraz 0(zero) to Cię przekieruje na konsultanta, ewentualnie -0801 08 08 08 ->3 i nawet nic nie wpisuj żadnych nr. kart wciśnij 0 i poczekaj to połączy Cię z działem technicznym,

powodzenia

jak Ci wcisną jakiś nowy kit to napisz

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Powiedział mi jakis typ że w ciągu kilku dni kanały powinny zacząć działac.Czyli nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nadal nie działają a jak nie zadziałają do wieczora to składam oficjalnę reklamcję hehehe już raz tak zrobiłemi trochę na tym zyskałem jakąs tam nadpłatę

 

ale najlepsze to ja usłyszałem wczoraj na infolii nie dział mi pkaiet sport więc dzownię i mówię że mam oplacone i nie działa pan miło sprawdzil i powiedział że już włancza, spytałem się czemu nie działają a on mi na to że opłacam pakiet familijny i sport na jednym blankiecie heheheheheheh (robię przelew z konta) a ja wtedy nie wytrzymałem i wybuchłem mu śmiechem i pan się rozłączył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: nie no to chyba specjalnie na akie gadki panow z CP trzeba zalozyc oddzielny temat, bo jak ja kiedys mialem problem z ustawieniem dekodera( chodzilo o prawdilowy transponder) to kolesiowa kazala mi pokrecic antena :D po tej rozmowie zrozumialem ze konsultanci z CP są "prawie jak konsultantami"... czlowiek moze zglupiec przy nich... :idea:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo różni konsultanci się trafią, ja akurat miałem do czynienia z gościem do konkretnym, załatwiałem sprawe wynajętego dekodera, który moze przejśc na własność i gośc dość słusznie doradził żeby nie iść na ten układ, bo dekoder stary i w każdej chwili się może zepsuć a póki jest wzięty na wynajem to obowiazuje gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj fezuj numer do nich to ja też zadzwonie

proszę bardzo-

0801 08 08 08 jak odezwie się automat to wciśnij zaraz 0(zero) to Cię przekieruje na konsultanta, ewentualnie -0801 08 08 08 ->3 i nawet nic nie wpisuj żadnych nr. kart wciśnij 0 i poczekaj to połączy Cię z działem technicznym,

powodzenia

jak Ci wcisną jakiś nowy kit to napisz

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Powiedział mi jakis typ że w ciągu kilku dni kanały powinny zacząć działac.Czyli nic ciekawego.

To banda!!!!

To mi powiedział że do wieczora będzie OK> tylko nie powiedział ile tych wieczorów trzeba będzie czekać!

ale jak mamy problemy z TVsat to można obejżeć nieco dalszy kosmos, jak kogoś zainteresuje to tu jest adres:

 

http://antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/archivepix.html

 

świetne zdjęcia!!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie panikujcie :) W tym tygodniu napewno bedzie wszystko "gut" :) Mi Eurosporty świeca, AXN też :D Dzwoniłem co CP i odebrał konkretny gostek - kazał mi podać numer karty, wlączyć na AXN - po 10 minutach miałem juz odkodowany 8)8)

 

Mam taka radę dla was: jak dzwonicie do CP i odbierze jakaś baba to się rozłanczajcie :D Dzwońcie aż do chwili gdy odbierze gostek :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci, którzy nie mają Relaź Mix wykupionego nie mają włączonych nastepujących kanałów: AXN Crime, AXN Sci-Fi, Eurosport2 oraz Zone Romantica. Zwykły AXN faktycznie powinien dzisiaj być już dostępny w familijnym, ale niestety włączą go dopiero jutro. Nie było też informacji o żadnej promocji nowych kanałów za free przez jeden miesiąc, tylko niektórzy użytkownicy różnych for ubzdurali sobie, że CP włączał jakiś nowy kanał, to teraz też tak będzie. Niestety tak tym razem nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...