Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na thompsonie mam wszystko oprocz Eurosportów. Dość dziwna sprawa, już wcześniej się tego spodziewałem. Po aktualizacji oproramowania i przeszukaniu nadal nie pojawiaja sie. Uklad jest zrobiony z glowa i przestrzennie.
Ja MIAŁEM na thompsonie dopóki nie zainstalowałem od nowa listy CP i.... Eurosporty szlak trafił :cry: , coś musieli s[beep]yć, już miałem dzwonić ale widzę że na info może być tłok bo nie jestem jak widać odosobnionym przypadkiem, a zresztą idę im powiedzieć coś do słuchu :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem (odziwo nie ma tłoku) nic ręcznie nie dało się zrobić i w tej chwili od nowa aktywują mi sygnał do dekodera, jak pomoże to dam Wam zaraz znać

 

Psia krew! kazali mi zostawić dekoder na DWIE ! godziny na kanale 11 i dopiero wtedy sprawdzić :shock: to tyle narazie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnienia to oni powinni zacząć przesyłać już wczoraj i w nocy, a nie dopiero teraz jak wszyscy chcą już oglądać. Wszystko na ostatnią chwilę. I znów się robi zamieszanie. :?

 

Najkorzystniej jest samemu zrobić przeszukiwanie kanałów, niż czekać na automatyczne dołączenie. Powodzenia. :lol:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnienia to oni powinni zacząć przesyłać już wczoraj i w nocy, a nie dopiero teraz jak wszyscy chcą już oglądać. Wszystko na ostatnią chwilę. I znów się robi zamieszanie. :?

 

Najkorzystniej jest samemu zrobić przeszukiwanie kanałów, niż czekać na automatyczne dołączenie. Powodzenia. :lol:

 

-pozdrawiam :wink:

 

Przeszukiwanie to ja robiłem już w sobotę i wczoraj, ale co z tego jak kanały mam na liście ale nie mam praw dostępu do usługi. Pewno znów trzeba będzie do nich dzwonić :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...