Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

miniorr: zaraz po tym jak wchodził (lub wszedł) na rynek N, CP wprowadził pakiet Mini. Była to odpowiedź na nową konkurencję. A że się przeliczyli i teraz muszą kombinować, to inna sprawa. A kto chciał, to kupił i teraz się cieszy (m.in. i ja - kupiłem w październiku Mini i jestem teoretycznie 100zł do przodu ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...natomiast przewiduję , że niebawem familijny z 35 skoczy na 45.

 

AXN, Eurosport, Disney Ch, Superstacja, E!.

 

Te kanały weszły do Pakietu Familijnego od czasu podniesienia ceny z 29.90 do 35 zł. Więc wątpie, aby cena wzrosła, zwłaszcza przy takiej konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzicie CP zaczyna brakować kasy, podobno tak samo było z WizjąTV, też(podobno) zaczęło brakować kasy, bo za dużo wydawali na nowości i Cyrfa ich wzięła pod swoje skrzydła. Myśle, że taka podwyżka cen dużo im nieda. Czy czeka nas fuzja :?: Chyba jeszcze nie. A jak będzie im tak dalej szkoło, to pewnie po dłuższym czasie będą bankrutami. A co Wy myślicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Familijny masz w umowie zagwarantowany jako podstawowy i jego cena w czasie trwania umowy się nie zmieni. No chyba, że masz już umowę na czas nieoznaczony bez "okresu obowiązkowego".

 

Spoko, teraz w umowach jest że podstawowym pakietem jest MINI a nie Familijny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś żart chyba. Skoro podpisuję na Familijny bez dodatków to Familijny jest bazą. Tak samo w F+RM - tutaj też bazą jest Familijny. Co prawda nie widziałem nowych umów, ale nie wydaje mi się, że w umowie o pakiet Familijny jest odwołanie do Mini jako bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzicie CP zaczyna brakować kasy, podobno tak samo było z WizjąTV, też(podobno) zaczęło brakować kasy, bo za dużo wydawali na nowości i Cyrfa ich wzięła pod swoje skrzydła. Myśle, że taka podwyżka cen dużo im nieda. Czy czeka nas fuzja :?: Chyba jeszcze nie. A jak będzie im tak dalej szkoło, to pewnie po dłuższym czasie będą bankrutami. A co Wy myślicie :?:

 

Racja ciekaw jestem ile osób z tego 1 200 000 ma pakiet Mini pewnie z 300 000 tys a na tym nie nabija kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...natomiast przewiduję , że niebawem familijny z 35 skoczy na 45.

 

AXN, Eurosport, Disney Ch, Superstacja, E!.

 

Te kanały weszły do Pakietu Familijnego od czasu podniesienia ceny z 29.90 do 35 zł. Więc wątpie, aby cena wzrosła, zwłaszcza przy takiej konkurencji.

 

 

na 35 podwyższono poltora roku temu

29.9 to były i są tylko promocje dla nowych i relaxsmiks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

Mam takie pytanie odnośnie Cyfrowego Polsatu.Mam wykupiony Polsat Cyfrowy od października 2006 r -pakiet familijny za 49,80 na miesiąc.

Chciałem się zorientować czy kanały które mają dojść w marcu dostanę normalnie czy za jakąś dodatkową opłatą?

Z góry dziękuję.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę napewno masz Familijny + Relax MIx.

W związku z tym prawdopodobnie będziesz mógł oglądać od marca jeden kanał filmowy, którego nazwy nie znamy, wiemy tylko tyle, że jest z Hollywood i trafi do pakietu Film, który masz opłacany w pakiecie RelaxMix.

Drugi zapowiadany kanał trafi prawdopodobnie do RElaxMixFilm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale w forme finansową cp nie wierze gdyby takowa była to by nie dołączali nowyh kanałów i szukali inwestora a sam polsat hce kupić tvbiznes to o braku płynności finansowej według mnie pisał jakiś dystrybutor który zamówił sam za dużo sprzętu i nie może sie pozbyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...