Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mysle, ze są to miejsca na tv1000 (ten niby kanał hollywoodzki :lol: ) i na tcm24 (w koncu juz w cyfrze cartoon network i txm zostąły rozdzielone).

 

Pierwszy raz słyszę i czytam, że TCM w C+ został już rozdzielony od Cartoon Network

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Cyferkę i nic mi nie wiadomo na temat już rozdzielenia kanałów TCM i CN choć na stronie internetowej Cyfry w układzie kanałów widziałem, że kanał TCM jest na pozycji 34. lecz przeprogramowałem dekoder i nic nie ma. Być może przedstawiają nam jak to będzie wyglądać. A kiedy mniej więcej to rozdzielenie nastąpi?? Aby kontynuować jednak ten temat zapraszam tutaj: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=1807

Pozdrawiam :wink::wink::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest teraz 13 kanałów(na tej częstotliwości) i jeszcze 14 no to będzie przegięcie, chyba, że wywalą inne no to ok. Dlaczego ten CN ma taką słabą jakość dźwięku bo obrazu chyba nie kiedy jakoś ujdzie, odrazu się spytałem, żebt później nie pisać. Odp plis

 

 

Pozdro dla Sajmona i innych użytkowników :wink::):D8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą via sat exprorer i playboy tv połączyć jak jest np. w Szwecji i jedno miejsce wolne mają już, transporter po seemore jest własnością HRT można dogadać i umieszczać dam kanały kilka, Niektóre kanały na HB nie są poczepnę nawet nie który leci do samo po co oni powtarzają jakiś xxx sex channel włoski,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze są to miejsca na tv1000 (ten niby kanał hollywoodzki :lol: ) i na tcm24 (w koncu juz w cyfrze cartoon network i txm zostąły rozdzielone).

 

Pierwszy raz słyszę i czytam, że TCM w C+ został już rozdzielony od Cartoon Network

 

Chodziło mi o to, ze na liscie w cyfrze+ te kanały sa juz rozdzielone (aktualnie na dwóch roznych pozycjach nadawane jest to samo).

 

Sory za niejasnosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na HB zwolnią sie jeszcze miejsca (2 albo 3) po pakiecie seemore, który wykupiło DigiTV i przenosiosło na Intelsata.

 

Niestety - miejsce po Seemore zatrzyma OiV (kanały HRT).

 

Grupa Canal+ nieda za nic nawet jednego TP Polsatowi, nigdy, a w życiu, chyba musiałoby ich coś trafić dziwnego.

 

Mogą i nie dawać - CP i tak skorzysta, ale w inny sposób, co opisałem w innym temacie i nie będę tu dublować.

Proszę trzymać się tematu (przypominam, że jesteśmy w dziale Cyfrowego Polsatu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jasno to ująłem :shock:

 

Jeszcze raz - wersja uproszczona.

 

Jest sobie TV 1000 Balkan - on jest tłumaczony na kilka języków i oferowany poza Skandynawię. Do niego będzie dodana tylko polska wersja.

 

Jest sobie inny kanał TV 1000 - bez dopisku "Balkan" - on jest tylko dla widzów w Skandynawii (Szwecja, Norwegia, Dania i Finlandia) - on nie dostanie spolszczenia (a szkoda, bo akurat jest lepszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko czy ktos słyszał i moze potwierdzic czy na PC bedzie:

1)TV 1000 Balkan

czy moze

2)TV 1000

 

bo M2 pisze ze TV 1000 a sat kurier ze TV 1000 Balkan????

 

a ja sie juz pogubiłem

 

wg njusa firma Ostrowski - dystrybutor Viasatu, a co za tym idzie tv1000 ma zamiar "wcisnąć" ten program komuś z "wielkiej trójki". Ponieważ ww firmie najbliżej do Cyfrowego Polsatu (nie macie odwagi pytać się skąd to wiem =)), to i trrzeba się spodziewać, że jeśli ten program ktoś dostanie, to największe szanse ma właśnie CP. Wiele zależy także od samego CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa polska platforma cyfrowa, Cyfrowy Polsat ma trudności z utrzymaniem płynności finansowej. Informację tą potwierdzają dostawcy sprzętu i dystrybutorzy platformy, którzy skarżą się na opóźnienia w płatnościach. Paradoksalnie wpływ na taką sytuację miały świetne wyniki sprzedaży w ostatnich miesiącach 2006 r. Okazało się bowiem, iż koszty pozyskania jednego abonenta (cena odbiornika satelitarnego, nakłady na reklamę i prowizje dla dystrybutorów oraz hurtowni) są znacznie wyższe, niż wpływy z wpłaty klienta przy podpisaniu umowy.

 

 

Właściciele platformy, aby przeciwdziałać niekorzystnej sytuacji zdecydowali się na podniesienie od 1 lutego opłaty aktywacyjnej, z dotychczasowych 99 zł na 199 zł (przy umowie na pakiet MINI) i 149 zł (przy umowie na pakiet Familijny). Przy podpisaniu umowy, zobowiązującej klienta do opłacania abonamentu za pakiet Familijny i Relax Mix cena aktywacyjna nie ulega zmianie.

 

Ta decyzja z pewnością odbije się jednak niekorzystnie na poziomie sprzedaży, który i bez tej podwyżki zauważalnie spadał w nowym roku i wynosił ostatnio ok. 12 tys. podpisanych umów tygodniowo.

 

Wkrótce spodziewane jest opublikowanie przez spółkę Cyfrowy Polsat wyników finansowych za rok 2006.

 

 

Źródło: sieć dystrybutorska CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa polska platforma cyfrowa, Cyfrowy Polsat ma trudności z utrzymaniem płynności finansowej. Informację tą potwierdzają dostawcy sprzętu i dystrybutorzy platformy, którzy skarżą się na opóźnienia w płatnościach. Paradoksalnie wpływ na taką sytuację miały świetne wyniki sprzedaży w ostatnich miesiącach 2006 r. Okazało się bowiem, iż koszty pozyskania jednego abonenta (cena odbiornika satelitarnego, nakłady na reklamę i prowizje dla dystrybutorów oraz hurtowni) są znacznie wyższe, niż wpływy z wpłaty klienta przy podpisaniu umowy.

 

 

Właściciele platformy, aby przeciwdziałać niekorzystnej sytuacji zdecydowali się na podniesienie od 1 lutego opłaty aktywacyjnej, z dotychczasowych 99 zł na 199 zł (przy umowie na pakiet MINI) i 149 zł (przy umowie na pakiet Familijny). Przy podpisaniu umowy, zobowiązującej klienta do opłacania abonamentu za pakiet Familijny i Relax Mix cena aktywacyjna nie ulega zmianie.

 

Ta decyzja z pewnością odbije się jednak niekorzystnie na poziomie sprzedaży, który i bez tej podwyżki zauważalnie spadał w nowym roku i wynosił ostatnio ok. 12 tys. podpisanych umów tygodniowo.

 

Wkrótce spodziewane jest opublikowanie przez spółkę Cyfrowy Polsat wyników finansowych za rok 2006.

 

 

Źródło: sieć dystrybutorska CP

 

A to ostanie zródło które to napisało? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... jednym słowem CP dostał zadyszki, trochę się przeliczył z ceną za starter pakietu Mini ;)

 

A może tak będą ratować swoją sytuację?

Polsat zaatakuje triple play TP

 

Telewizyjna oferta Telekomunikacji Polskiej (Videostrada tp) wkrótce może doczekać się konkurencji. Polsat planuje zaoferować swoją ofertę w ramach tzw. triple play.

Jak informuje Puls Biznesu, w najbliższymczasie Polsat planuje wejść na giełdę, a wprzyszłościowych planach jest także wprowadzenie na parkiet posiadającego obecnie ponad milion abonentów Cyfrowego Polsatu.

 

Polsat szykuje również ofertę w ramach tzw. triple play (czyli trzech usług - Internet, telefon, telewizja - w jednym) konkurencyjnej wobec Telekomunikacji Polskiej. Obecnie prowadzone są rozmowy w tej sprawie z Exatelem o wykorzystaniu jego sieci, czytamy w Pulsie Biznesu.

 

Przypomnijmy, że jeszcze w tym roku swoją ofertę telefonii komórkowej zaoferuje Cyfrowy Polsat, jako wirtualny operator opierając się na sieci PTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...