Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie sytuacja miała miejsce z prawami do F1!

Cyfra mogła dac więcej kasy, nawet drógie tyle!

A Polsat i tak miał prawo pierwokupu!

I dopiero wtedy Cyfra mogła dodac F1 gdyby Polsat niechciałby jej kupić

 

Cyfra nie mogła kupić F1 gdyż nie posiada kanału ogólnodostępnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej na tym miejscu lecialy ostatnim czasem przekazy do polsatu sport extra czasem zalapalem sie na meczyk :)hjehe ale spoko u mnie ciemność na sagemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, z tego wynika, że jak narazie stopniowo dla wszystkich kodują, jaki w tym sens, to nie mam pojęcia, wiem tylko, że to jest bez sensu, bo za 2 dni bedą musieli rozkodować, no chyba, że lubią się bawić i udawać, że taką nowość dadzą, że będzie naprawdę SuperStacją telewizyjną i chcą zrobić niespodziankę :wink:

P.S.

Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli aluzję, bo nie chodzi o sam kanał TV i jego nazwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Superstacja ma sie pojawic na wylacznosc to chyba normalne ze zostanie zakodowana.Nie martwcie sie ,wszyscy beda mieli dostep do tego kanalu-to kwestia przeslania uprawnien na karte abonenta po starcie kanalu.Dlatego teraz plansza jest zakodowana,nie kazdy musi widziec co tam jest nadawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najbardziej wkurzające, że nic nie informują swoich abonentów, w końcu nawet jak ktoś ma CP, to nie musi mieć internet, poza tym my też z nieoficjalnego źródła o tym się dowiedzieliśmy. Faktycznie obsługa klienta w CP jest na najwyższym poziomie, nie chodzi mi o samą infolinie tylko same informowanie swoich abonentów o ewentualnych nowościach, Pan Dominik Libicki ma niezłe poczucie humoru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy E! też wejdzie do polsatu, czy konkurencja na wyłączność będzie N mieć go, jak czytałem na jednej stronie nie pamiętam gdzie teraz, E! na wyłączność będzie w N, coś teraz jest bardzo popularne umowy na wyłączność jaki pojawia kanał na rynku zaraz jest na wyłączność gdzieś u nas do normalne jest czy romunii tak często nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiadomo, czy E! będzie w CP, czy będzie na wyłączność w N, wiem jedno, że wszystko możliwe, bo CP zaczyna olewać nas abonentów, a jeśli Superstacja jest tym zapowiadanym kanałem rozrywkowym przez Dominika Libickiego, a prawie napewno tak, to ja dziękuję, za takie nowości. Jeśli chodzi o to czy informuje, czy nie, ja osobiście wolę być poinformowany, bo akurat z utęsknieniem nie czekałem na Superstacje, to bym już wolał TVP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...