Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ogóle to się zastanawiam co TCM będzie pokazywał przez całą dobę :?::?::?: filmy które emitują obecnie "idą" w pętli mniej więcej miesiąc, góra półtora :shock: jak zaczną nadawać 24/h to powtórki będą góra co tydzień :!::!::!:

chyba że ich zadaniem jest nauczenie na pamięć poszczególnych produkcji z detalami- np. ile dachówek spadło z dachu domu BEN HURA :shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby wasze domysły na ten temat nie były prawdą. To byłoby najgorsze rozwiązanie. Ja myślę, że kanał ten po rodzieleniu c CN zostanie w pakiecie familijnym. No ale Hollywood poza MGM niczym innym nie dysponuje w naszej części Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje,ze to jednak nie będzie TCM:

Oto fragment wywiadu z Dominikiem Libickim:

Jaki to będzie kanał filmowy?

Przykro mi, ale na razie nie mogę zdradzić szczegółów dotyczących planowanych nowości.

 

Więc gdyby to by był TCM to by powiedział chyba od razu,że chodzi o ten kanał,bo w końcu TCM 24h/dobę bedzie także w C+ i N.

 

Myślę,ze to jednak będzie MGM taki jak w N-ce,tylko,że w SD,a nie w HD,albo MGM Movies,taki jaki jest w UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy trochę, niedługo powinno zrobić się głośno na ten temat bo zawsze jest tak, że przed jakąś nowościa jest info trochę wcześniej a tu pozostał tylko ponad miesiąć do wprowadzenia przez CP kanału filmowego więc niedługo powinniśmy się dowiedzieć jak i to, że w lutym pojawi się E! Superstacja raczej napewno i Tvp Sport- 60% szans choć wolałbym Sportklub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napewno nie będzie TCM bo TCM jest już w ofercie!

CN i TCM to dwa oddzielne kanały ale nadające na wspólnym miescu, czy jak kto woli pozycji!

 

W wykazie kanałów wyraźnie oddzielnie sa te kanały, więc jak mogą wprowadzić kanał który juz jest??

A to że będzie nadawał 24h to inna kwestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu zachwycamy się czymś co nam z łaski wrzucają do pakietów, jest tego niewiele i jakość też mierna.

Przypadkowo przeglądałem oferte programową platformy Dish Network.

Wejdźcie tam i zobaczcie jak daleko nam do takiego stanu rzeczy link->

http://www.dishnetwork.com/

oferta znajduje się w menu na górze w dziale Programinng, wystarczy najechać myszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, daleko nam pod względem oferty programowej do tych wysoko rozwiniętych państw, dobrze, że coś zaczeło sie dziać w 2006 roku przybyło troche kanałów a w 2007 zapowiadanych jest też pare ciekawych propozycji w tym tez HD.

porównuje rynki medialne naszych sąsiadów i muszę przyznać, że Czesi też są o krok dalej od Polski z nowościami, tam łatwiej przychodzi dystrybutorą kanału oferowanie go.

w 2006 roku nastąpił przełom w Polsce z platformami dużo dzięki N dlatego widać zamieszanie i wyścigi kto ile wrzuci i jakiej jakości, wątpie, że CP by tak prężnie działało jak działa, mowy by nie było o FoxLife, DisneyChannel i kolejnych zapowiadanych nowościach. Napewno standardowo wrzuciliby coś jesienia jak to tradycja ich zobowiązywała.

Bądźmy dobrej myśli tylko na tym skorzystamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać!!! Nie jest tak źle. Jeśli ktoś chce to zawsze może znaleźć coś ciekawego dla siebie w Cyfrowym Polsacie. Za cenę którą oferują ich oferta jest bardzo dobra. Jedynie co mogłoby mnie skusić do zmiany to platforma TVP z przynajmniej sześcioma, siedmioma kanałami tematycznymi takimi jak : film, sport, muzyka, rozrywka, bajeczka, kanał przyrodniczo-geograficzny, informacyjny, itp. Oczywiście za cenę abonamentu nie drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...