Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem od niedawna obonentem CP więc muszę zapytać... czy w CP jeżeliw chodzi jakiś kanał, który powiedzmy bedzie w pakiecie filmowym to czy przez pierwszy miesiąc wszyscy abonenci będą mieli do niego dostęp w ramac propomcji?

 

Przynajmniej tak robi Cyfra, a Polsat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak robi, ale nie zawsze, jak ma być jakiś kanał przez jakiś czas darmowo dla abonentów zaraz po włączeniu go, to zazwyczaj CP informuję o tym, a czasami z włączeniem dodatkowego nowego kanału robi promocję i rozkodowuje wszystkie kanały, więc trudno powiedzieć, czy FOXlife będzie przez jakiś czas w promocji dla wszystkich, bo osobiście nigdzie o tym nie czytałem i nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys polsat takie cos praktykowal ale w tym roku kiedy dodal Eurosport2 do P. Sport i AXN Sci-Fi, AXN Crime, Zone Romantica do P. Film niebylo odkodowanych okienek przez 1 miesiac. Gdyby kanal ktory dochodzi byl dodatkowo platny nie dochodzac do zadnego pakietu lub tworzyl nowy pakiet byl by przez 1 miesiac free. te osoby ktore maja 1 miesac CP powiedzmy do 12 stycznia to beda mogli obejzec Fox Life przez 8 dni jezeli nie podpisali umowy na Familijny i Relax Mix i nie zamiezaja oplacac pakietu Film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tak czasem sie zastanawiam. Tyle sie mowi ze HBO to dno pokazuje denne filmy a ciagle tak bardzo chcecie w CP tego kanalu. To mi przypomina sytuacje jak CP byl dostepny piracko. Kazdy mowil ze to dno, a jak zakodowali ze skutkiem i brak jest mozliwosci pirackiego dostepu to wiele osob placze za tym pakietem i modli sie o jego rozkodowanie nielegalne. Polak to wyjatkowy czlowiek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za HBO w CP chodz niewiadomo. Przez 6 lat polsat tlumaczyl sie ze Eurosport jest na Astrze oraz ze jest konkurencja dla Polsatu Sport a tu nagle gdy zblizala sie 2-ga konferencja n (wtedy jeszcze pod nazwa "Telewizja Nowej Generacji" CP uszczęsliwil nas Eurosportami wiec tak samo moze byc z HBO i szczeze tego zycze aby on zawital w CP gdyz brakuje mu kanalu PREMIUM ale takiego z prawdziwego zdazenia bo Cinemax to kanal a'la-premium gdyz w tygodniu max 2 premiery ale to zadkosc. poczekamy do 10 stycznia i wtedy wszystkiego sie dowiemy. Co do Fox Life to startuje juz za 5 dni i dowiemy czym nas zaskocza pozytywnie lub negatywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...