Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Być może Wasze nadzieje związane z nowymi kanałami w CP przyćmi niedługo ponownie informacja o tym, jakoby od 1 stycznia, Cyfra miałaby stracić HBO na wyłączność...

Choć, to tylko plotki, plotki, plotki...

Ale nigdy nic nie wiadomo, jeszcze parę dni...

 

Kolejny który wieszczy koniec wyłączności HBO na C+.To samo słyszałem 3 ,2, 1 lat temu i jakoś ciągle ona trwa. Swoją drogą skąd ta pewność że jak skończy się wyłączność to polsat cyfrowy dołoży do swojej oferty HBO?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież ja nie pisałem, że czmychnie ten kanał wogóle z Cyfry!!!

Tylko, że być może trafi za jakiś czas też do konkurencji...

Ale ażeby nie sprzeczać się tu, na -nie mające póki co realnego poparcia- dylematy, zakończmy chyba tą dyskusję do nowego roku...

Zobaczymy wtedy, jak będzie wyglądała nowa umowa pomiędzy C+ i HBO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do PiotrekJaw: Ja nie interesowałem się tym co kupują moi rodzice bo 25 stycznia miałem wyjechać do Kanady, tylko wczoraj dostałem telefon od dyrektora że szkoła nie przedłużała umowy na wymianę z Kanadą i mogę zapomnieć o wyjeździe :( . A 10 dni w CP minęło już dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorowe pasy z 11.159V SR=27500 FEC=3/4 są od kilku dni niekodowane i o tym informowałem w Zmianach na orbicie. Polsat korzysta z tej częstotliwości do emisji dosyłów - czasami jakiś meczyk poleci, a czasami jakieś inne wydarzenie. Kto wie - może tą imprezę w Sylwestra z Krakowa będą dosyłać z tej częstotliwości :roll:

Niestety ciężko coś utrafić... Teraz pasy.

 

Przenosin na EuroBird-a raczej nie będzie - wczoraj przy sprawdzaniu nie zauważyłem, żeby na 10E było cokolwiek na 12.188V - raczej przypuszczam, że sobie niedokładnie anteną trafili i zawadzili o Hot Bird-a, który jest w podbliżu i w efekcie fałszywy raport. Nie dopiszę tego do Zmian na orbicie z dziś, które będą za jakąś godzinkę, bo u mnie tego nie złapałem (z czego wnioskuję, że na King of Sat się pomylili). Spróbuję jeszcze później przeskanować 12.188V na 10E (jest też opcja, że miałem niefart i akurat przerwali na chwilkę emisję, ale raczej mało prawdopodobne)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FlySat też informują o kanałach CP na 12188 V , więc albo ściągnęli z KingofSat-a albo tam rzeczywiście coś jest. :shock:

 

Na FlySat właśnie usunęli te kanały z info i z wykazu, więc to na pewno fałszywy alarm.

 

Edycja pitter: połaczyłem dwa posty, używaj funkcji "Zmień" jeśli chcesz coś dopisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to zdecydowanie fałszywa informacja, transponder z HB jest dosyć silny i widać go nawet na około 11 stopniach. Ktoś musiał się pomylić.

 

Tak, na 10 stopniach jest Hot Bird 3, który teraz nazywa się Eurobird 10 (i niby z jego pokładów miał nadawać Polsat).

 

Michał24: Twojej wypowiedzi nie rozumiem, "bo Cyfrowy Polsat po prostu nie traił dokładnie w Hot Birda i zahacza o Eurobirda". To chyba instalator dla abonenta może dokładnie anteny nie ustawić. Paczka Polsatu nadaje z pokładu Hot Bird 8.

 

Ale to nie temat o transponderach CP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...