Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie osobiście N.G. to taki mix z całej paczki Discovery więc mi go nie brakuje.

Ja jako polak zobligowany do płacenia "abonenntu" RTV życzył bym sobie aby cała paczka TVP była w każdej platformie bez wyjątku.

 

I mam nadzieje że już na dniach dodadzą tvp sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w domu N.G. od bardzo dawna ponieważ moi rodzice opłacają kablówkę , o czym już pisałem na tym forum.

 

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=825&highlight=zaq13

 

Wiec proszę nie pisz co widziałem a czego nie bo jeszcze o wielu rzeczach nie wiesz.

 

Jeśli któryś z czterech podstawowych kanałów Discovery jest podobny do NG to chyba mamy różne wersje. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

National Geographic i Animal Planet to nie to samo. Czy widziałeś na AP film dokumentalny o UFO, kręgach w zbożu lub katastrofie lotniczej? Na NG wszystko to było.

A co do nowości - niech dadzą SuperStację do wszystkich platform jak najszybciej albo pozostawią FTA, nawet jak będzie dostępna tylko na Astrze 1 i Eutelsacie W3A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie kiedy sie konczy ta wylacznosc? NG jest naprawde swietnym kanalem. I roznie sie diametralnie od animal planet!

 

 

pewnie nikt, podobnie zresztą jak z HBO, nie wie więc należy sądzić iż C+ postarała się aby ta wyłaczność trwała jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądze ze jeszcze dlugo sobie poczekamy na nowinkę typu NGeographic... Cyfra jest "za twarda" i nie brak jej "rutyny" w walce o klienta... chociaż tu trzeba przyznać ze CP także nie jest próżny... Nie rozumiem jednak jęków że Foxlife to będzie bezwzględny "śmieć". Kanał, który zdobywa popularność w wielu europejskich krajach... Dlaczego by nie u nas?? :?: i nie rozumiem narzekań na ofertę Polsatu Sport... wszystkie platformy prezentują różne dziedziny sportu więc problemu z wyborem tego najodpowiedniejszego kanału chyba nie powinno być... a może :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie że oceniacie kanał którego jeszcze niema ja myśle że nie będzie on zły przykład disney channel który według mnie jest najlepszym kanałem dla dzieci dlatego nie wolno mówić o czymś czego nie ma a ja zamiast national geographic wolałbym hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox Life jest zblizony tematycznie do Comedy Cental ktory moim zdaniem jest dobrym kanalem. kanal startuje 4 stycznia wiec zobaczymy i sie przekonamy. Co do Polsatu Sport to uwazam ze jest dobrym kanalem bo sport to nie tylko pilka nozna. moze CP dolaczy Jakies ciekawe kanaly sportowe bo podniosl cene pakietu Sport. Czas wszystko pokaze. Co do HBO byla mowa ze CP prowadzi rozmowy odnosnie wprowadzenia tych kanalow do swojej oferty chodz oficicjalnego info naten temat nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...