Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się koledzy, że nie będę musiał czekać pełnych 2 msc. na dostawę tv. Promocja zakończyła się z końcem stycznia, więc nowych abonentów nie przybywa i można się zająć zaległościami.

 

Właśnie te zaległości sięgają 3 grudnia

 

@mateuszbednarczyk

poszukaj bo było w tym wątku jak odkręcić ten uchwyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokój Panowie i jeszcze raz spokój...ja podpisałem umowę 3 grudnia od tamtego czasu dzwoniłem pisałem przeklinałem i się wściekałem że nie ma jeszcze TV a tu wczoraj niespodzianka sms od cyfry 10 lutego dostawa. I teraz sobie tak myślę że te wszystkie nerwy na próżno, bo tylko potraciłem pieniądze na infolinie a i tak nic to nie dało. Ważne ,że się ruszyli z wysyłką i mimo że powoli to jednak wysyłają nam nasze telewizorki. Nie ma co się wkurzać ,bo i tak jako jednostka nic od cyfry szybciej nie wyciągniemy puki ONA nie będzie tego chciała. Lepiej niech sobie wszyscy zaplanują gdzie ustawić tv, to jak już przyjdzie będzie jeden problem mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateuszbednarczyk

Uchwyt kupiłem w sklepie nie dla idiotów. Titan medium (Tilt & swing - flat screen wall bracket) 22"-32" :) (219PLN) będzie na zaś. O dokładnie taki http://www.play.com/Electronics/Electronics/4-/9004879/Titan-Medium-Tilt-Swing-Wall-Bracket-J-For-22-23-24-26-27-28-30-32-TV-Screens/Product.html. Był jeszcze jeden fajny, nawet fajniejszy tytan z dłuższym ramieniem ale tylko na 22" wiec przyszłościowo wziąłem już tego. Co do TV trzeba odkręcić od spodu TV taka plastikowa czerwona "pokrywę"/atrapę przykręconą chyba 5 wkrętami. Później już spokojnie odkręcasz 4 kolejne śruby mocujące 2 blaszki trzymające ten kikut :) Jak dostaniesz TV to już będziesz wiedział o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie małe "dziecko" (23'') może jeszcze cieszyć.

 

Bezwzględnie! Ja oczekuję na niego w celu podmianki starego (19 lat) kineskopowca 14", który się powoli kończy. Oczywiście nie jako główny TV ale jako odbiornik "numer 3" w malutkiej sypialni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...