Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ta ja jakoś telewizora do tej pory nie dostałem i na pewno nie dostanę :/

 

 

Wszystko zależy od wielu czynników, daty podpisania umowy, czy jesteś postawny, czy masz dobry samochód, czy lecą na ciebie babki. To jest algorytm wielu czynników występujących w twoim życiu. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor podłączyłem synowi w pokoju.Dzieki MULTIROOM podłączyłem mu CYFRĘ(stary wysłużony MEDIASAT),a przez hdmi PS3.Działa znakomicie w pokoiku 4m x 4m.PC też sprawdzałem,działa ok(od 3 lat używam przy PC TV LG 19' i niech tak zostanie :D ).Jako dodatkowy TV w sypialni bądź pokoju dziecinnym idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiadka otrzymała dzis TV. Po oględzinach stwierdzam ze to fajny monitor ale nie TV bo jest za mały... Aczkolwiek stoi u niej w sypialni ok. 150cm od łózka. na większa odległość jest za mały... Posiada fajny dotykowy panel, działa szybko i obraz jest bardzo dobry

 

a co Ty robiłeś u sąsiadki w sypialni ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno dawno temu taki telewizor (chodzi o przekątną ekranu) to stał w salonie hehe :lol2:

Kto wtedy miał salon! Ale stał w najlepszym pokoju i na honorowym miejscu. Telewizor w owym czasie stanowił o statusie i zamożności jego właściciela.

Turkus, Neptun, Lazuryt, Alladyn i tak dalej.

 

Reklama turkus.jpg:wink:1.jpg

turkus_reklama.jpg

 

Zresztą zobaczcie to sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma zamiar używać tego TV w salonie bądź dużym pokoju, podłączając do niego dekoder HD, to oglądając z dość dużej odległości np. Eurosport HD nie zobaczy większej różnicy w jakości. W małych pokojach natomiast ten LG sprawdza się wyśmienicie. Ten model dałem bratu, którego pokój jest dość mały, i w takich warunkach różnica między SD a HD jest dostrzegalna. To nie podlega dyskusji. Jeśli ktoś ma odtwarzacz Blu Ray, radzę go podłączyć do tego TV i odpalić jakiś film. Pomimo tego, że to tylko 23'' wszystkie szczegóły odtwarzanego filmu były rewelacyjnie odwzorowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiadka otrzymała dzis TV. Po oględzinach stwierdzam ze to fajny monitor ale nie TV bo jest za mały... Aczkolwiek stoi u niej w sypialni ok. 150cm od łózka. na większa odległość jest za mały... Posiada fajny dotykowy panel, działa szybko i obraz jest bardzo dobry

 

a co Ty robiłeś u sąsiadki w sypialni ? :)

 

 

Oczywiście Testowałem TV :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...