Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No moja cierpliwość została nagrodzona dzisiaj. Jako przedłuzającemu umowę jakis tydzień temu powiedziano mi na infolini że pierwszenstwo maj a nowi abonenci, więc grzecznie czekałem i dziś nastąpiła wielka chwila:P umowa 30.11.2009, dostawa sprzętu 19.01.2010 jakby nie patrzeć mam dziś święto, sprzęt i taka mała rocznica 50 dzień oczekiwania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja cierpliwość została nagrodzona dzisiaj. Jako przedłuzającemu umowę jakis tydzień temu powiedziano mi na infolini że pierwszenstwo maj a nowi abonenci, więc grzecznie czekałem i dziś nastąpiła wielka chwila:P umowa 30.11.2009, dostawa sprzętu 19.01.2010 jakby nie patrzeć mam dziś święto, sprzęt i taka mała rocznica 50 dzień oczekiwania:)

 

 

a dostałes sms wczesniej? ze przyslą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj do 22 stycznia wysyłana będzie do dostawcy telewizorów baza ok. 2000 abonentów (telewizorów) dziennie. Od następnego tygodnia do 9 lutego ta liczba wyniesie po ok. 3000 abonentów dziennie.

 

Ta cała akcja logistycznie nie jest wcale taka prosta jak się wydaje więc cierpliwości drodzy abonenci :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ręki to może i nie ale maksymalnie 10 dni. Takich informacji podczas podpisywania umów podawali pracownicy APS. Podczas przedłużania telefonicznego też było co innego mówione podczas rozmowy. Ja akurat podpisywałem umowę 21 listopada i TV dotarł do Mnie dokładnie 24 grudnia o godzinie 15 :D

Zasłanianie się odpowiedzią " Wiedział Pan/Pani co podpisują " troszkę jest nie fer.

Ważne że trzeba po prostu czekać, każdy dostanie telewizor.

Zgadzam się z Tobą w pełni, że słowa "przecież było w umowie" są nie w porządku. Swoją drogą i tak pozytywnie oceniam promocję z telewizorem, jednak uważam że cyfra powinna się do niej o wiele lepiej przygotować. Zrobili naprawdę wielki "szum" co się ceni, jednak fakt, że zabrakło tv już w listopadzie to jest lekkie niedopatrzenie. Nie twierdzę, że powinni mieć wszystkie telewizory, jednak zdecydowanie powinni ich mieć o wiele więcej. Jak widać ostrożność w estymacji czasem nie popłaca :)

 

 

Heh - wam z perspektywy klienta sie wydaje ze takie czekanie to jest porażka dla Cyfry, bo czytacie jak inni sie denerwują, emocjonują ale czekają. Z punktu biznesowego udało im się w 100% ponieważ - poszła krótka partia testowa tak aby nikt nie mówił, że wogóle ich nie było lecz podpisujący umowy w listopadzie oraz w grudniu Cyfra dość dokładnie była w stanie ocenić ile ich będzie potrzebowała i na koniec grudnia lub początek stycznia była w stanie zamówić tyle ile będzie potrzeba. Nic nie zostanie nic nie będzie leżakowało - wiec nie stracą.

 

Sukces po drugie - bo ja nie słyszałem o nikim oraz nikt tutaj nie napisał, że z tego powodu że dostawa się przedłuża to zrezygnował z Cyfry.

 

Po trzecie sukces - bo Polacy mają jedna cechę (nie wiem czy wada czy zaleta) szybko zapominają o takich wpadkach i za 2 lata większość zostanie znowu przy C+ tym bardziej, że będzie znowu skuszona nowymi promocjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz za pare dni Cyfra poda wyniki promocji i podsumuje poprzedni rok, mozna sie domyslac ze byl udany pod katem sprzedazy i pozyskiwania nowych klientow. Fakt , ta promocja to dla nich sukces, ale sukces zbudowany w duzej mierze na totalnych nerwach w łataniu usterek tej duzej i rozbudowanej oferty.

Ale podjeli ryzyko , wiec i tak naleza im sie gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do was, skąd otrzymaliście monitor ? Jaki był nadawca.

 

Co do innej kwestii mi się dziś popsuł na maxa, włączył się biały ekran, zero reakcji przycisków, i jakieś migający szary prostokąt z jakimś dziwnym napisane w skrócie jutro leci na serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAD85 STOP !!!! Mialem to samo bialy ekran i prostokat z numerem softu. Dwa sposoby na usuniecie na infolinii powiedzili mi zeby wcisnac RETURN i wylaczyc pilotem. To jednak nie pomoglo ale zadzialal przycisk EXIT i dalo sie wylaczyc pilotem. Niby po tym wszystkim mialem przywrocic ustawienia fabryczne ale poniewaz dziala to tego nie robilem. Napisz czy zadzialal ten sposob. Kilka postow wczesniej pisalem o tym ze mi padl monitor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@donbartolo

Jako przedłuzającemu umowę jakis tydzień temu powiedziano mi na infolini że pierwszenstwo maj a nowi abonenci, więc grzecznie czekałem i dziś nastąpiła wielka chwila:P umowa 30.11.2009, dostawa sprzętu 19.01.2010

To co napisałeś i to co ci powiedzieli nie pokrywa się jednak z faktami. Rozmawiałem z kilkoma osobami (nowi klienci) którzy podpisali umowy w ostatnich dniach listopada (28-31) i nikt jeszcze nie dostał SMS z info o dostawie TV nie mówiąc o otrzymaniu go fizycznie.

Również we wcześniejszych postach pojawiały się głosy przedłużających klientów (nawet takich z początków grudnia) którzy TV już dostali.

W każdym razie mam nadzieje że swój egzemplarz dostane też przed końcem miesiąca i nie będę czekał pełnego okresu zapisanego w umowie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przedłużałem umowę 3 grudnia i dziś dostałem telewizor tylko, że wersję LG M2362D. Panowie czekać spokojnie. pozdrawiam

 

 

Czyli wychodzi na to ze sredni okres czekania to 6 tygodni , to jak widac pol maksymalnego okresu ktory jest w aneksie. Nie jest jak widac tak zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MÓj pierwszy post na tym forum wiecie co:

Mam takie spostrzezenie ze ci którzy dostali chipy do multi maja telewizory reszta to ochlap.

Ochlap (co to znaczy)-Bardzo dlugo poczekamy a moze za dlugo albo i wcale sie niedoczekamy..Tv VS multi niema chipuw niema TV.NO bo jak kowalski sasiadowi da karte za piwo h... ze tv niewidac a on ma piwo.Dalej TV bedzie czy nie.Ciezko mi pisac dzisiaj bo kowalski mi dal piwo.Multirum u mnie dziALA A CO TE CHIPY JUTRO DZWONIE DO NICH I TAK ICH NIEMAJA BO JEDNYCH ROBIA NA KARTACH I CI SIE PODNIECAJA DO MARCA ALE CO Z TEGO NA WSZYSTKO PRZYJDZIE PORA .i JESZCZE JEDNO SPIER PAPIER.cYFRA MA PLAN.sORY GDYBYM M BYL TRZEZWY BYM POSKAKAL PO KAALACH A TAK CO MACIE TYLKO LUDZIOM ...a NIEMA SENSU :P

tERAZ SIE ZACZNIE DYSKUSDJA JA JUZ ICH ZNAM I ONI MNIE ...

tO TYLKO TAKIE COS Z CZYMS:) CU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podpisałem nową umowę 3 grudnia i jeszcze żadnego znaku o wysyłce telewizora;(

Ja 1 grudnia i taka sama sytuacja. Chyba poczekamy sobie do marca:)

 

Przyklad macie wyzej, dzwoncie i dopytujcie sie jak wyglada transfer waszego telewizora, a noz widelec dotrze do Was predzej. Monitorowac sytuacje nie zaszkodzi a zawsze mozna dostac TV szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja opowiem jak dostalem telewizor umowe podpisalem 1 grudnia powiedzieli ze telewizor dostane na poczatku stycznia.dzwonilem 7 stycznia i zmienili date na koniec stycznia zadzwonilem jeszcze raz 19 stycznia i powiedzialem ze wyjeżdżam w luty i kiedy dostanie tv i ten facet powiedzial ze wysle do firmy kurierskiej by dostarczyli w trybie reklamowym to bylo 19 stycznia 20 stycznia dostalem sms ze telewizor dostarcza 22 stycznia i tak ok 15 kurier przywiózl mi tv jedynym lekarstwem jest czeste dzwonienie do nich pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...