Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moze ktos potwierdzic ilosc okularow w komplecie z TV? Infolinia Cyfry wskazuje ze w zestawie mamy 2 okularki, z kolei infolinia i materialy LG wskazuja ze sa 1 okulary i jedna nakladka na okulary korekcyjne...jaka moze byc cena takich okularow?

 

rozumiem ze jeszcze zaden abonent nie dostal, ale udzielajacy sie na forum pracownicy Cyfry czy dystrybutorow moze maja jakies info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi mówi, że TV LG led 3D w c+ już ludzie rozszarpali, bo każą czekać z przedłużeniem umowy do grudnia i nic nie proponują. Coś mi mówi jeszcze, że c+ od grudnia zaproponuje TV Led 3D co najmniej 32"...

Nie wprowadzaj w błąd, w n-ce sie skończyły i tam były 32 cale prawie od początku listopada 2011r.

Ja dzisiaj przedłuzyłem wypowiedzianą umowę na canal+HBO Superpremim z TV 3G.

Z rozmowy wywnioskowałem że dla tych co kończy sie im umowa dopiero w grudniu obecnie nie oferuja tego mniejszego pakietu z TV, ale mogłem zle sie domyslić, tak że nie jest to 100% pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w n-ce to jest chwyt marketingowy i powróca z promocja w grudniu, ale juz nie w tak tanim abonamencie.

Zastanawiałem sie też nad n-ką z TV i multipakietem cyfy+ , razem dałoby dopiero to co płaci sie za C+ z TV 3G LG.

Tak tanio jak n-ka w tym roku promocję z TV miała C+ 2 lata temu ( 2009r.), Minus n-ki to na 29 m-cy umowa, aktywacja turbodekodera 299 zł. i multiroom na kabel. Ale to nie na temat, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv nie bądź taki cyniczny, nie napisałem tego bez podstaw. Po prostu konsultanci sugerują się wstrzymać do grudnia, dlaczego nie mieliby mi zaproponować obecnej promocji, skoro mogę już przedłużyć umowę i brałem 2 lata temu tv.
Już dwa razy Ci napisali, że umowy z tv można przedłużać dopiero na 2 miesiące przed zakończeniem okresu min, a nie na 3 jak to jest w przypadku innych umów. W tym momencie nie ma dla Ciebie dostępnych ofert w systemie i nic na to nie poradzi ani najlepszy konsultant, ani Ty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rigidigi nie spinaj się. Zostałem kiedyś wprowadzony w błąd przez konsultanta, bądź ten nie do końca precyzyjnie się wypowiedział. Okres minimalny kończy mi się z końcem stycznia, a otrzymałem informację, że będę mógł przedłużyć umowę na 3 msc przed końcem obowiązywania okresu minimalnego, czyli w listopadzie. Po moim pierwszym kontakcie otrzymałem informację, żeby się kontaktować pod koniec listopada. Teraz powiedziano mi, że dopiero na początku grudnia. Stąd moja dezorientacja i poszukiwanie informacji na forum. Na forum jak zwykle można liczyć na pomoc, jak i cyniczną paplaninę zakochanych w sobie domorosłych omnibusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest się o co spinać z tym 27 calowym bączkiem od C+. Realna cena jaką zapłaci się za ten "telewizor z złotówkę" to 1040 zł przez cały 26 miesięczny okres abonamentowy. O tyle mniej wydasz na identyczny abonament nie biorąc tv. Obecnie na alledrogo można dostać chociażby LG 42PW450 3D za odrobinę ponad 1800 zł. Wygody a właściwie w ogóle sensu oglądania progamów 3d na 42 calach w porównaniu z 27 calami chyba nie muszę udowadniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu to czekałem 3 mc na TV bo przedłużałem 16 grudnia,fakt w tamtej umowie tak było.

Teraz przedłużałem 13 listopada umowe i jak na razie to cisza,aneksu też jeszcze nie dostałem.

Powiedziano mi że TV dostane w ciągu 14 dni roboczych,a jak będzie to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest się o co spinać z tym 27 calowym bączkiem od C+. Realna cena jaką zapłaci się za ten "telewizor z złotówkę" to 1040 zł przez cały 26 miesięczny okres abonamentowy. O tyle mniej wydasz na identyczny abonament nie biorąc tv. Obecnie na alledrogo można dostać chociażby LG 42PW450 3D za odrobinę ponad 1800 zł. Wygody a właściwie w ogóle sensu oglądania progamów 3d na 42 calach w porównaniu z 27 calami chyba nie muszę udowadniać.

Oczywiście, że do salonu to dla większości to za mały ale do drugiego pokoju już jest OK. Wiele osób nadal korzysta ze starych tv i dla nich to bardzo dobra oferta. Doskonały pakiet kanałów i nowy telewizor i to w wielu przypadkach niejednokrotnie większy od tego co mają. To się lepiej sprzedaje niż PS3.

 

PS3 dojeżdżały w ciągu 10 dni i oby telewizorki też tak miały. W głowie mam nadal te 3 miesiące z dwóch lat wstecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumiałem (a nie doszedł jeszcze Aneks) że TV zostanie wysłany przez C+ w ciągu 10 dni.

Abonet natomiast ma czas max. 3 m-ce na odbiór tego TV 3G, poźniej TV juz przepadnie.

O tym mi konsultantka 2 razy przypominała, oraz że jest to wszystko dokładnie w Aneksie opisane.

Powodem tego ograniczenia (jak wspomniała konsultantka), był problem jaki mieli 2 lata temu, gdy ludzie wyjezdżali za granice i zgłaszali się dopiero po odbiór po 4 - 5 m-cy lub pózniej, a oni musieli magazynować zamówione TV w LG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zombi jak Ci nie pasuje oferta z TV to nie bierzesz,proste.I tyle w temacie.

Nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. To nie jest kwestia pasowania czy nie bo każdy lubi dostawać coś gratis. Tu chodzi jednak o wprowadzanie klientów w błąd, którzy sądzą, że tak jak obiecuje w reklamie C+ dostają coś za złotówkę a de facto zapłacą za to 1040 zł. To jest oszustwo nijak mające się do oferty programowej, która akurat mi odpowiada. Jeśli lubisz być oszukiwany i traktowany nie fair to twoja wola. Ja się na to nie godzę i dlatego głośno wyrażam swoją dezaprobatę. Tłumaczenie się C+, że cytuję:

"... oferty promocyjne dostosowane są do indywidualnych preferencji abonentów. Promocja z telewizorem 3D uwzględnia możliwość zakupu nowoczesnego telewizora za 1 zł, przy akceptacji mniejszej bonifikaty na zestaw programowy. Jedynie od Abonenta zależy na jaką ofertę się zdecyduje."

jest żenujące i dokładnie pokazuje w jaki sposób robią klientów w jajo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...