Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to samo, obiecana kilkakrotnie data 31 styczen chyba poszla sie... Oszusci... nie potrafia dostrzymac terminu, choc mi go przyrzekli PISEMNIE!!! Mam pisemne zapewnienie o 31 stycznia jako dacie granicznej...

 

Nie chce mi się wierzyć w 31 stycznia, tv weszły w listopadzie, tak?

Dostawa w przeciągu 3 miesięcy pełnych, czyli liczymy:

1) grudzień,

2) styczeń,

3) luty

 

reasumując Cyfra ma czas do końca lutego na dostawę tv, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osz kurde a ja 3 grudnia i dalej nic.. a powiedzcie mi o której dostaliście tego sms-a?

 

Ja coś koło 8 z minutami z samego rana :-) Dzwoń na infolinię (najlepiej się chyba rano między 8 a 10 dodzwaniać) i męcz ich jaki jest status dostawy Twojego TV. Raczej nie zaszkodzi a może pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, obiecana kilkakrotnie data 31 styczen chyba poszla sie... Oszusci... nie potrafia dostrzymac terminu, choc mi go przyrzekli PISEMNIE!!! Mam pisemne zapewnienie o 31 stycznia jako dacie granicznej...

 

Nie chce mi się wierzyć w 31 stycznia, tv weszły w listopadzie, tak?

Dostawa w przeciągu 3 miesięcy pełnych, czyli liczymy:

1) grudzień,

2) styczeń,

3) luty

 

reasumując Cyfra ma czas do końca lutego na dostawę tv, pozdrawiam

 

Mialem obiecane przez dzial reklamacji, bo byl blad w umowie z winy cyfry , ktory czynil umowe niewazna i wrecz kwalifikowal sie sadu :), ja zgodzlem sie to poprawic tak, zeby bylo ok, a wzamian tv mial byc do 31 stycznia dostarczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bracik dzwonił do nich zapytać co się stało z filmboxami. Okazało się że wystarczy przeprogramować dekoder :D

Przy okazji spytał o TV. Powiedzieli mu że osoby podpisujące po 20 listopada powinny dostać do końca stycznia. Na 3 dni przed dostawą powinien przyjść SMS od firmy kurierskiej z info o terminie dostawy.

Jak widać po wpisach ruszyło się. Ja osobiście wiadomości jeszcze nie dostałem i nie wiem jak to robią ale nie idą kolejno. Jak widać osoby z początku grudnia SMS już dostały a niektóre z końca listopada jeszcze nie. No ale jak widać należy/można spodziewać się wiadomości już niedługo. Może jeszcze w tym tygodniu a jak nie to myślę że w przyszłym listopd powinni już zamknąć. Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli mu że osoby podpisujące po 20 listopada powinny dostać do końca stycznia

Czyli wiekszosc osob :)

Jak mozna napisac taka bzdure po 20 listopada podpisywali umowe zarowno ci ktorzy zmiescili sie w terminie do 4 grudnia kiedy to lekko zmienili warunki promocji jaki ci po 4 grudnia do konca roku :)

Wiec powinni dostac do konca stycznia wszyscy biorac pod uwage takie stwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to było z tym telewizorkiem LCD np : Podpisze umowę na 18 miesiący przez 10 mies. 50% taniej

i potem mogą zmienić po promocji na Komfort bez zadnych kłopotów :shock:

jak ja nie lubię "moncerów" (czyli takich co moncą i mącą :lol2: )

1) nie było tv przy umowie na 18 miesięcy

2) przez pełen okres (24 miesiące) musisz pozostać z tymi pakietami/kanałami które wybrałeś/zostały Ci przydzielone w promocji (poza cinemaxami i hbo digital)

3) na stronie cyfry dalej jest ulotka dotycząca punktu 1

4) punkty 1 i 2 były wałkowane w temacie promocji!!

5) przydałby się moderator w tym cyrku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...